Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Soft Matte lakkok jó fedést biztosítanak, két rétegben, fedőlakk nélkül ajánlják a használatukat.

5 színben kapható

Vegyes körömlakk csomag
Ár: 2500ft postával (postán maradó, ajánlott) , Eladó: anett8820
Állapot: Leírásban, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
Trend It Up Soft Matte Körömlakk Nr 020
Ár: 400 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 1-2 alkalommal próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tsolya

2017. október 15.

Egy bordós színben sikerült beszereznem valamilyen akcióban. Ha jól emlékszek 450 forint körül lehetett. Eddig egy matt lakkom volt, így nagyon sok hasonlítási alapom nincs. Viszonylag tartós, egy hetet kibír, nem fényesedik be pár nap után sem. Nekem kicsit nehezen száradt meg, így türelem játék volt. A későbbiekben még lehet beszerzek más árnyalatot is, mert meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

MoHajnalka

2017. október 8.

A színe annyira tetszik! Egy halvány lila árnyalatot vettem meg. Hamar megszáradt, egy rétegben is elég felvinni. Viszont, ha nem kenek rá egy fedő réteget, akkor egy nap alatt el kezd felpattogni.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

lovecreams

2017. szeptember 23.

Up: Tartóssága 4-5 nap körül mozog, tehát nagyon jóóó! És végig matt marad, nem fényesedik át. Biztosan veszek más árnyalatokat is, ajánlom.

Lányok, lányok! Irány a dm..nagyon sok Trend It Up termékre 50% akció van, és elsunyították!:DD (azokra a termékekre, amik kivonásra kerülnek..egyáltalán nincsenek kifosztva az állványok!)
Ma ebből a lakkból vettem meg a 030-as árnyalatot 450 Ft-ért, 900 helyett. Gyönyörű halványlila színe van, két rétegben már szépen fed és gyorsan szárad. Addig egy ötöst megelőlegezek és a tartósság tesztelése után updatelek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Babsszi

2017. szeptember 22.

Világosliláskékes(?) árnyalatban vettem meg, mivel régóta szemeztem vele ráadásul most akciós is volt a dmben (kb. 450ft). Meglepően jó a fedése ahhoz képest hogy elég halvány pasztelles színe van, bár így is két rétegben kentem fel, de szerintem eggyel se lett volna rossz. Amiért viszont igazán belopta magát a szívemben az a száradási ideje: konkrétan mire végigérek az ujjaimon, az első pár körmöm más száraz is. A második rétegnél is! Egyik körömlakk se túl tartós rajtam, de ez kibírja 3-4 napig simán ami nálam jónak számít. Ár-érték arányban teljesen jó, szerintem be fogok szerezni nem matt árnyalatból is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

orik

2017. szeptember 17.

Két rétegben valóban nagyon jól fed, a pigmentáltsága is szuper, gyorsan szárad (annak ellenére, hogy kicsit talán sűrű az állaga), és más matt lakkokhoz képest az ára is kedvező. Utóbb rájöttem, hogy nekem a matt-hatás nem igazán jön be, viszont ez a körömlakk értékéből nem von le sokat, tehát megkapja a megérdemelt csillagokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Boo12

2017. szeptember 15.

Mivel fogyóban voltak a lakkjaim, és útba esett a DM, gondoltam veszek egyet. Először a Essence lakkoknál áltam meg, de megláttom, hogy ez akciós, és végül ebből a márkából a világos lila színt vettem meg. Így visszagondolva nagyon jól tettem, hogy ezt vettem meg. Két rétegben nagyon jól fed, és tényleg mattan szárad. Igaz, egy percet minimum kell várni, míg megszárad, de megéri megvárni a végét, mert az eredmény nagyon szép!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

req

2017. szeptember 12.

Nagyon jó a fedése, és mosogatás mellett is kibír simán 4-5 napot! Akciósan vettem, teljesen megérte az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

lizanagy

2017. szeptember 6.

Jól pigmentált, és nagyon jó gyorsan megszárad, és olcsó. Imádom, új kedvenc körömlakk márkám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Marcsika0720

2017. szeptember 4.

Nagyon megtetszett az állványon a szín( 010) és gyorsan le is kaptam. Ami pozitívum a termékben hogy gyönyörű színekben kapható, szép a csomagolása, tényleg mattra szárad és szinte ennyi. Amit nem szeretek benne hogy nagyon sűrű állagú( nem tudom hogy csak az enyém ilyen vagy egyébként is ilyen az állaga) nehéz egyenletesen felvinni. 2 réteg minimum kell belőle, és baromi lassan szárad. :( 10 hónapos kisbaba mellett nem igazán tudok ennyit várni a száradással. Ettől függetlenül szeretem, akkor szoktam használni ha tudom hogy van időm megvárni a száradást( ami kb. 1 óra) . Nekem ez csak 3* .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

nika013

2017. augusztus 30.

Már szinte az összes szint beszereztem, imádom! Gyönyörű árnyalatok és nagyon tartósak. Ár érték arányban verhetetlenek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Ci 15880, Ferric Ferrocyanide, Titanium Dioxide / CI 77891

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.