Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Soft Matte lakkok jó fedést biztosítanak, két rétegben, fedőlakk nélkül ajánlják a használatukat.

5 színben kapható

Vegyes körömlakk csomag
Ár: 2500ft postával (postán maradó, ajánlott) , Eladó: anett8820
Állapot: Leírásban, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
Trend It Up Soft Matte Körömlakk Nr 020
Ár: 400 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 1-2 alkalommal próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Mesi13

2017. augusztus 29.

Úgy látszik, ez a halványlila nagyon népszerű :) Nekem is ez van meg, és kb. 5 napot bír ki. Korábbi matt lakkoknál előfordult, hogy már másnapra kifényesedett, de ez szinte egyáltalán nem! Szuper!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Sancsa

2017. augusztus 19.

Világoslilás színben vettem meg, első Trend it up termékem. Különösebben nem vagyok oda a matt sminkekért, de a színe megfogott. Gondoltam kipróbálom. Két rétegben kentem fel, fedőlakk nélkül 5 napot bírt tökéletesen, 6. nap az egyik mutatóujjamon lévő körömvégről pattant le picit, aztán 6. naptól már jobban pattogott. De az első 5 napot tökéletesen bírta! Szép szín, a matt hatás nekem ennél a színnél kifejezetten bejött, remélem hosszú távon is elmondhatók ezek a lakkról. Árban sem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

ftmea13

2017. augusztus 3.

Jaj nagy szerelem a lilás matt lakk, mióta megláttam Kárpáti Rebekánál. Két réteg, gyorsan szárad, tökéletesen fed és 4-5 napig biztosan fent van, mindenféle kopás nélkül. Egy rózsaszínes, sápadt, halott szín van még meg, az is ugyanolyan, de maga a színt nem annyira kedvelem, időközben rájöttem, de szeretném még beszerezni a bordót is, mert mikor már hűvösebb van, én is jobban szeretem a sötét színeken a körmömön is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Falat

2017. augusztus 2.

A 030-as árnyalat van meg. Nagyon szeretem ezt a lakkot, a színe valami gyönyörű. Két réteg felkenése után tökéletesen fed, gyorsan szárad és nagyon jól néz ki a végeredmény. Egyetlen gond vele, hogy 2-3 nap után már pattog sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

umpalumpa

2017. augusztus 1.

Nem vártam sokat a lakktól, de legalább azt tudná, hogy egyenletesen fedjen :( 2 rétegben sem szép igazán. Foltos hatása van. Kicsit olyan, mintha egy kislány rózsaszín filccel kiszínezte volna a körmeit játékból. Az én kezeimről hamar elkezd kopni, 2 nap múlva már baromi csúnya. A lábamon sem tart addig, mint más lakkok. Hát néha fogom kenni, ezért jóindulattal 2-est kaphat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

korono

2017. július 31.

Hirtelen felindulásból vettem meg, teljesen más körömlakkot néztem ki de a pénztártól visszafordultam és lekaptam a polcról ezt és milyen jól tettem...
Alig kopik, két rétegben vittem fel és nagyon jól fed. Nagyon kell tűrtöztetnem magam, hogy a több árnyalatot ne szerezzem be egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

vlilla

2017. június 27.

A nyaraláson vettem meg a 030-as árnyalatban. Két rétegben kentem fel, számomra elég jól száradt, de én mindig megvárom míg az előző réteg kőkemény lesz. A lábkörmeimen volt, és a strandolást is kibírta, nekem csak a hetedik nap utan pattant le egy kis darab. Ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

hivettivy

2017. június 22.

30-as árnyalata van meg, pasztel lilás-rózsás szín. Tényleg matt, gyorsan szárad. Egyértelműen két réteges lakk, mert egy rétegben nem fed olyan szépen. Én nagyon "kímélem" a körmeimet, úgyhogy tartós :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 22.

alexandraporcelain

2017. június 18.

Én leszek az aki lepontozza. :( Nehezen szárad, tudom, hogy a matt lakkok lassabban száradnak, de ez többihez képest is nehezen szárad. Legalább 2-3 rétegben fel kell vinni, hogy szép legyen, de így sem lesz annyira szép. Tudom, hogy ez nem lesz rendesen matt, de ez a soft matt egyszerűen csúnya. Olyan mintha a félig megszáradt körmömet összenyomkodtam volna, és elvesztette volna fényét. Ráadásul nagyon hamar elkezd kopni... (egyik körmöm egy napot bírt, amíg más lakknál simán kibír 7 napot) Pozitívuma, hogy jó az ecsete,és a színe szép(020). :D De ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Viki9727

2017. június 13.

a 030-as árnyalat van meg. Nagyon gyorsan szárad, 2 rétegben jól fed. Teljesen mattra szárad. Nekem olyan 3 napot bírt a körmeimen lepattogás nélkül. Szerintem megéri az árát. Biztos hogy a többi szinből is beszerzek ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Ci 15880, Ferric Ferrocyanide, Titanium Dioxide / CI 77891

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.