Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. október 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Soft Matte lakkok jó fedést biztosítanak, két rétegben, fedőlakk nélkül ajánlják a használatukat.

5 színben kapható

Vegyes körömlakk csomag
Ár: 2500ft postával (postán maradó, ajánlott) , Eladó: anett8820
Állapot: Leírásban, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
Trend It Up Soft Matte Körömlakk Nr 020
Ár: 400 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 1-2 alkalommal próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

koplak

2017. június 7.

Nekem rengeteg szín van ebből a márkából. Nagyon sok mást próbáltam, de ez mindent visz. Nagyon hamar szárad. Én ennek a márkának a uv top coat-ját használom. Rengeteg ombre, színátmenetes, mozaikos körmöt csináltam már magamnak ezekből a színekből, nagyon szépek. Nekem top coat-tal egy hetet kibír. A legjobb, amivel eddig találkoztam, főleg ebben az árban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Helikon

2017. június 6.

Gyönyörű csomagolás és színek, ráadásul tartós is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Gyönyörű csomagolás és színek, ráadásul tartós is!

csutesz

2017. május 27.

020-as burgundi vörös birtokában vagyok. Imádom, nem pereg le, tartós, és maximum két réteg elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

mercivagyok

2017. május 23.

Gyorsan szárad, szép szín (010), könnyű kezelhetőségű ecset, dizájnos. Igazából kételkedtem benne, az én körmömről mindenhogy lejönnek a lakkok, egyszerűen dobál le mindent. Kétkedve áltam a DM márka miatt hozzá, főleg mivel erősen középmezőnyös az ára. Itthon kitartott 2 napig pattogás nélkül (hihetetlen nagy szó!), munkában pedig stabilan áll 24 órát a körmömön. Mivel gyorsan szárad, bár naponta kell festenem vele, és így elég gyorsan is fogy, nagyon is megérdemli az 5 csillagot. Ha az én körmömön áll 24 órát hibátlanul, akkor másoknak is fog, sokkal-sokkal tovább is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

xszemyx

2017. május 13.

Gyönyörű a 010-es nude rózsaszín. Az én körmömről minden egyes körömlakk lepattogzik 1 nap után. Nem értem miért, de lehetett akármilyen tartósnak kikiáltott, akármilyen márkából való, egy napig bírta alap- és fedőlakkal is. 2 napja tündököl rajtam 2 rétegben alap-fedőlakk nélkül. Kivívta a szimpátiámat a márka iránt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

blankasara

2017. május 10.

Régóta szemeztem ezzel a márkával, olyan szép a termékek csomagolása, remélem a tartalmukkal is elégedett leszek. Körömlakkból a 010-es árnyalat jött velem is haza, villámgyorsan és szépen, valóban mattra száradt, jó áron van és könnyű kezelni az ecsetét. Ha tartós is lesz, marad az ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

silver

2017. május 6.

030-ast vettem meg, hűvös halvány rózsaszín, nagyon szép, könnyű felvinni, 2 rétegben remekül néz ki. Biztos, hogy más színeket is fogok vásárolni ebből a termékcsaládból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

ponilopopolopo

2017. május 3.

A 030-as nude színt vettem meg, most festettem ki vele a körmeim és csudajól szárad, remélem tartós is lesz, megelőlegezek neki 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

csillu

2017. április 27.

Jó széles és tömör az ecsete, kényelmes vele a lakkozás. A világos rózsaszínt használom most, szépen szárad, kellemes ez a félig matt végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 27.

Wandaaa

2017. január 5.

Nagyon jó lakk, nekem nagyon gyorsan megszárad, tartós, még takarítás után is fent maradt és a fedése is nagyon jó. Nekem a 010-es árnyalat van meg, ami egy matt világos rózsaszín imádom !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Ci 15880, Ferric Ferrocyanide, Titanium Dioxide / CI 77891

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.