Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: CzFru, Módosítva: 2017. augusztus 30.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ezzel a fedőlakkal az UV Powergel körömlakkok tökéletes magasfényű felületet kapnak, akár 7 napig tartó manikűrt eredményezve.

luiza.the.pug

2021. március 26.

feloldja a színes lakkot 🤦 először pirossal próbáltam, ahogy letettem az ecsetet és fentebb toltam, hogy megközelítsem a körömágyat, feljött a lakk... másodszorra világoskékkel használtam (az hagyján, hogy ezt is feloldotta, de) még a piros is visszaköszönt a kéken, KATASZTRÓFA, úgyhogy lemosóval kellett kitisztítanom az ecsetet
tényleg gyorsan megköt, de aki nem dolgozik professzionális pontossággal, annak ez a gyorsaság inkább káros, mert nem tudja eloszlatni és csíkos lesz.
tartósságról majd update-elek, mert most a világoskéket még fennhagytam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

tartósságról majd update-elek, mert most a világoskéket még fennhagytam

Brigcsy

2020. július 7.

A legjobb fedőlakk, amit valaha használtam! Gyorsan szárad, szép fényt ad a körmöknek és tartós is. Már többször újra vettem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

lzsoficim

2020. május 18.

Nem vagyok maradéktalanul elégedett. Viszonylag gyorsan szárad (van ennél gyorsabban száradó, de nem is ezt a célt hivatott szolgálni), s szép fényt ad, de ez a fény egy-másfél nap után totál megkopik!
Nekem maga a lakk "vastagsága" sem tetszik, de meg lehet tanulni bánni vele, ez egyéni preferencia kérdése.
A nyomdázást minden gyorsan száradó lakk elmossa, én a mintákat csakis kifejezetten nyomdázáshoz ajánlott fedőlakkal rögzítem,ne várja senki szerintem, hogy ebben is jeleskedjen.
3 csillag: nem rossz, nem rossz, de nem is leszünk barátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

3 csillag: nem rossz, nem rossz, de nem is leszünk barátok.

Lina14

2020. január 23.

Valóban tükörfényű, vaskos fedőlakk, de sajnos ha az ember nem vigyáz, elkeni a nyomdázást. Tartós, nekem 4 napig kitartott, ennél tovább nem szoktam egy-egy manikűrt hordani. Sajnos az ecsete nekem teljesen szétáll, minden alkalommal el kell rendeznem, de legalább elég széles, hogy egy vagy maximum 2 vonással befedjem az egész körmöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

MLittleMermaidM

2019. május 23.

Nem tudok mást mondani, mint hogy IMÁDOM! Nekem hozza amit ígér. Gyönyörűen csillog és géllakk hatást eredményez. Hab a tortán hogy nekem tényleg bírja 7 napig is, pedig nem kímélem a körmeim. Ha nem unnán meg a színeket egy hét után szerintem akkor is bírná akár 10 napig is. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Ische

2019. január 9.

Ez egy CSODA!!!! Konkretan, 3mp alatt megkot!!!! Gyonyoru tole a kormom!!!!!
Aki ezt kitalalta annak dobok egy csokot!!!!!!
Must HAVE!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Ez egy CSODA!!!! Konkretan, 3mp alatt megkot!!!! Gyonyoru tole a kormom!!!!!
Aki ezt kitalalta annak dobok egy csokot!!!!!!
Must HAVE!!!!!

Mangoka

2018. augusztus 7.

El vagyok ájulva tőle, gyakorlatilag 1,5 hétig tökéletesek körmeim mióta használom.
Utána is csak kicsit kopik, de már a lenövés miatt festem újra.
Természetesen nem mindegy, hogy milyen az alatta lévő lakk.
Nekem az vált be, hogy bőségesen teszek a körmeimre, hogy szépen el lehessen oszlatni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Utána is csak kicsit kopik, de már a lenövés miatt festem újra.
Természetesen nem mindegy, hogy milyen az alatta lévő lakk.

dynah13

2018. június 23.

Jelenleg az egyik kedvenc fedolakkom, az arat maximalisan megeri! Az olcsobb / normal aru fedolakkok kozul nekem ez valt be a legjobban, szepen fed, gyorsan szarad. En mondjuk nem sporolok soha a lakkokkal, foleg nem a fedolakkal, igy nekem ez sem okoz problemat. Mar betaraztam belole tobbet is, csak ajanlani tudom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

selmeczireka

2017. december 17.

Igen jó fedőlakk, ár-érték arányba is kiváló. Nagyon gyorsan kell vele dolgozni, inkább több terméket kell felvinni a körmökre, mint kevesebbet, mert arra már nincs idő, hogy a kevés termékre még vigyünk fel és szépen el is dolgozzuk. Ebben az esetben simán felszedi a színes lakkot. Egyébként ettől eltekintve elég tartósra szárítja a lakkokat, 4-5 napig simán kibírja, de ez persze az alatta levő alap- és színes lakktól is függ. Mivel simán hozza amit ígér, így jelenleg 4*-ot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

FrostJaina

2017. november 24.

Szimpla noname lakkra kenem. Fogalmam sincs mit kéne tudnia annak h uv powergel.
Első nap jól teljesít, hamar szárad, ecsete rövid, de könnyű használni. Gyorsan kell használni, 3-4 csikozasnal több már feloldja a színes lakkot, később frissítem hány napig voltam kopasmentes.

3 napig bírta, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

3 napig bírta, nem veszem újra.