Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,25 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   0,25 g

A tökéletesen formált és precíz kontúrú szemöldökért.

• vízálló
  • jó fedőképességű
  • tökéletesen formált szemöldök
  • speciális formájú precíziós betéttel
  • szemöldökkefével

Ár: 700 , Eladó: SchmitzhoferFanni
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Győr , fizetés: Személyes átvétel, posta

writa

2019. január 15.

Nagyon jó ez a ceruza! A 015-ös árnyalat van meg, legközelebb világosabbárnyalatot fogok venni, de abszolult újravevős. Tényleg könnyű vele dolgozni, szép szemöldököt lehet vele csinálni. Tartós, estig kibírja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

opauszkililla

2018. november 27.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni. A színe is nagyon eltalált. Kicsit szürkés-barnás, ami pont az átlag magyar barna hajszínhez passzol. Sajnos annyira jó volt, hogy nagyon gyorsan elfogyott. Újra fogom venni a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

BoglarkaB860906

2018. november 12.

Szuper kis termék.. Hirtelen ötlettől vezérelve szürkésebb szemöldök ceruzát kerestem, nagyon szép színe van, természetesen hat. Először kicsit túl krémesnek találtam, de hamar megtanultam dolgozni vele. Tartóssága plusz pont, egy zuhanyzás és alapos arctisztìtás is nehezen tüntette el :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

wonderbodri

2018. szeptember 13.

Nagyon tartós, és a hegy miatt könnyen lehet íves szemöldököt rajzolni :) szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 13.

ancsika511

2018. augusztus 14.

Szeretem ezt a szemöldökcerkát, jelenleg ez a kedvencem. A speckó formájának köszönhetően nagyon jó vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Lauramakeup

2018. július 18.

Egesznap a helyen marad, inkabb kopni kezd a nap vegere is, mint maszatolodni.
A fixalo zselejevel hasznalom, a maybellines tatto browra, en ennel maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Egesznap a helyen marad, inkabb kopni kezd a nap vegere is, mint maszatolodni.
A fixalo zselejevel hasznalom, a maybellines tatto browra, en ennel maradok.

mazsola13

2018. július 6.

Eddig úgy gondoltam, hogy csak porral és ecsettel lehet természetes szemöldököt készíteni, de ezzel a ceruzával is nagyon szép és természetes a végeredmény. Kicsit waxos, ami fixálja a szálakat, és ha túl erősre sikerül a festés, a másik végén lévő kefével menthető a helyzet, kicsit megigazítod vele a szemöldököd, eloszlatja a felesleget.
Már megvettem belőle az utánpótlást, pedig még az első is alig fogyott, ami nálam nagyon ritka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 6.

gabriella7

2018. május 21.

Amikor sietek, és nincs időm a porhoz vagy a pomádéhoz nyúlni akkor ezt használom, és tökéletes. A 030-as szín pont az a taupe-os, szürkés árnyalat ami kevés márkánál van ilyen jól eltalálva. Tartós, valóban vízálló, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Candy21

2018. május 17.

Nagyon szeretem végre megtaláltam a tökéletes színt a szemöldökömhöz. A termék állaga pont jó nem túl puha de nem is túl kemény. Egész nap a helyén marad. Egyetlen hibája, hogy én nehezen tudok dolgozni ezzel a cseppalakú formával, de ez nem a termék hibája hanem az én bénaságom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

babszem81

2018. április 5.

Csak egyetlen alkalommal sikerült vennem, mert eltűnt a polcokról. :( Pedig nekem nagyon bevált, egész nap a helyén marad. Nekem színben is megfelelő. Szépen, könnyen, jól tudtam vele dolgozni. Nem allergizál, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

Antioxidánsok: Tocopherol