Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,25 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   0,25 g

A tökéletesen formált és precíz kontúrú szemöldökért.

• vízálló
  • jó fedőképességű
  • tökéletesen formált szemöldök
  • speciális formájú precíziós betéttel
  • szemöldökkefével

Ár: 700 , Eladó: SchmitzhoferFanni
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Győr , fizetés: Személyes átvétel, posta

cshrs

2018. január 4.

Cf es vegan, ami csodalatos. A szint is sikerult eltalalnom, es sokaig is eleg volt egy ceruza. Szepen tartott egesz nap, bar a vizallosagat nem teszteltem. Amiatt nem tokeletes, az az, hogy nekem tul vastag a ceruza, es a szemoldokom veget neha nehez volt tokeletesre meghuzni. Ezenkivul imadtam, meg biztos ujraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

_zsulu_

2017. december 28.

Szeretem a márka termékeit,de ez valami borzalom. Nagyon puha az állaga és bumfordi a vége úgyhogy nem tudtam szépen használni mert csak maszatol, vékony vonal húzására már újonnan se volt alkalmas. De legalább egyáltalán nem is tartós, megöleltem a férjem és a fél szemöldököm az arcán maradt egy foltban :D Csak azért kap gyenge ketteskét mert a hideg kicsit szürkés színe amúgy nagyon jó lenne. Teljes pénzkidobás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

MoHajnalka

2017. december 25.

Korábban port használtam, de gondoltam ideje kibróbálni a ceruzát. Nem vártam sokat a terméktől, mert olcsóbb kategória, de nagyon bevált. Tartósan fent maradt, könnyű vele rajzolni és prakatikus a kefe a másik végén. A vízállóságát még nem teszteltem, de ami késik nem múlik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

pamacska6

2017. december 6.

Egy Rossmannban kapható,másik márkás, de ugyanilyen kiszerelésű szemöldökcerkát használtam, de abból sosem volt mar olyan árnyalatban,ami nekem kellett volna és teljesen véletlenül megláttam ezt a DM-ben. Próba alapon vettem is egyet, és teljesen bevált. A reggeli gyors sminkhez is elég precíz, tartós, nem jelenik meg a barátom arcán amikor hozzábújok, úgy hogy engem már ezzel megvett :D egy dologban nem tökéletes:hamar elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Netta97

2017. december 5.

Tartós, és könnyen lehet vele dolgozni, sajnos nekem kicsit sötét a színe a vörös hajamhoz, de ettől eltekintve ár-arány értékben jó kis termék de tény hogy hamar fogy! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Swarowski

2017. november 16.

Nagyon jó értékelést kapott itt az oldalon, ezért mint szemöldök mániás, rohantam a DM-be hogy megvegyem. Hát nekem sajnos nem jött be először, mert a hajam inkább vöröses pigmenteket tartalmaz és nagyon szürkés a színe, és sötét is volt a legvilágosabb árnyalat is. A tartóssága annyira nem rossz. Aztán másnap is használtam meg egy hét múlva is, gondoltam nem adom fel. Egyre jobban tudtam vele bánni, jó hogy háromszög alakú a hegye, Trend it up szemöldökporral elhasználtam, meg a kefe része is segített, az 5*! ;) Összességében nekem nem az igazi, nem lehetett vele bátran dolgozni, nagyon puha volt a hegye, meg a szín is sötét volt, elhasználtam szemceruzaként. Az árát sem siratom, nekem csak két csillag, nem fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

Netta97

2017. november 12.

Nagyon puha és ennek következtében gyorsan fogy, a színe tetszik és nálam a helyén is maradt de mivel hamar elfogy nem venném újra :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

agica7

2017. november 3.

Tényleg tartós és szép szemöldököt lehet vele formázni, viszont a színek kicsit sötétek nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

palfruzsina90

2017. október 25.

Imàdnàm, ha valóban vìzàlló lenne, de sajnos hamar elkenődik\lekopik. 3hét alatt fogyasztottam el egyet, majd még egyet, de összeségében a (nem) tartóssàga miatt újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Nymeria94

2017. október 18.

Egyszer a Dm-ben járva nézegettem ezeket a szemöldökceruzákat, swatcholtam őket, majd továbbálltam. Néhány óra múlva vettem észre, hogy nem töröltem le a kezemről a nyomukat, viszont, amikor megpróbáltam az ujjammal ledörzsölni, szinte alig kopott meg a nyomuk. Több sem kellett nekem, a tartósság eme kézzelfogható bizonyítékánál, rohantam vissza Dm-be és megszereztem a 010-es árnyalatot.

Nos az én problémám ott kezdődik, hogy elrontottam az árnyalat választást (bár, ha jól emlékszem nem volt annyira sok alternatíva) és sikerült egy annyira barnás tónusú ceruzát kiválasztanom, ami az én hófehér bőrömön, akárhogyan is trükközöm vele, a lehető legkevésbé sem hat természetesnek. Vélhetően a krémes állagnak köszönhető ez az intenzív hatás, illetve az ebből fakadó tartósság. Összehasonlítva a másik (Catrice) szemöldök ceruzámmal jobban ellenáll a dörzsölésnek, viszont nem is olyan régen volt szerencsém megtapasztalni, hogy egészen kiválóan képes nyomot hagyni a lepedőn, ha botor módon fejjel előre hanyatlasz bele az ágyba. Nos, ha az ágyban, nem is viszont ígéretéhez híven vizes körülmények között egészen jól teljesít, egy-két alámerülést követően, ha nem is makulátlanul, de egészen kulturáltan festett a szemöldököm. Maga a ceruza kialakítása szerintem megfelelő, a háromszög alakú heggyel szépen lehet dolgozni, illetve a végén lévő kis szemöldökkefe is ügyesen teszi a dolgát. Számomra a tekerős megoldás is praktikus volt, lusta ember hírében állok, így kifejezetten örültem, hogy nem kellett a hegyezéssel bíbelődnöm. Ellenben az is egy fontos szempont, hogy a korábban emlegetett krémes állagnak köszönhetően jóval gyorsabban fogy, mint egy hegyezni való szemöldökceruza. Ha rápillantunk arra, hogy mennyibe kerül ez a termék és összehasonlítjuk a Catrice ceruzájának "élettartamával" (az enyém szinte napi használat mellett már március/ április óta megvan) és árával, akkor ebből az összehasonlításból már inkább az utóbbi termék jön ki győztesen.

Összességében elmondható, hogy bizonyos megfontolásból a Trend it up szemöldökceruzája megfelelő választás lehet, hiszen intenzív színe van és tartósnak is mondható, viszont a természetes szemöldökök híveinek nem kifejezetten ajánlom. Én a magam részéről nem fogom újra venni, viszont igyekszem alkalomadtán elhasználgatni a maradékot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Antioxidánsok: Tocopherol