Trompy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2013. február 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Felszívja a nedvességet, megelőzi a bőrirritációt. A baba érzékeny bőrét ápolja és védi.

Kiszerelés: 250g; 500g

prehalekjudit

2015. május 16.

Egy időben én is használtam,szerettem is de a DM Babylove hintőpornak szerintem finomabb az állománya úgyhogy áttértem arra.Különben egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 16.

kissbarbara1990

2014. május 14.

A gyantázandó bőrfelület előkészítésére teljes mértékben megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

A gyantázandó bőrfelület előkészítésére teljes mértékben megfelel.

mili

2013. február 13.

Mamám használja, de eddig nem is vettem nála észre, de pár napja megfogott a csomagolása, nem is értem hogy nem került eddig a látóterembe. Annyira aranyos a csomagolása, mama szerint az a lényeg, hogy teszi a dolgát, és nem is akarja lecserélni másik márkára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 13.

diaziana

2013. február 3.

A szüleimtől kaptam, ők évek óta ezt használják. A nagyobb kiszerelést szokták venni, nagyon sokáig elég, és nagyon jól felszívja a nedvességet. Meg vagyok vele elégedve, fogok még beszerezni belőle mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance