Trussardi

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hildo, Módosítva: 2017. november 29.

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: yuzu, citrom, gyümölcsös jegyek, narancsvirág, jázmin, lótusz, pacsuli, cédrus, szantálfa, vanília

Trussardi Donna Csere is!
Ár: 600 Ft vagy csere , Eladó: Lulu6
Állapot: 10 ml/kB. 3,5 ml, Helyszín: Rákóczifalva , fizetés: Előre utalást követően postán maradó ajánlott levélként vagy foxpost tál tudom küldeni.
Ár: 5ml / 10 ml - 1.200 Ft / 1.900 Ft + postaköltség , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra

Jazi

Korcsoport: >54
2019. május 18.

Ma, hogy végre kisütött a nap,ezt a parfümöt kívántam meg.Ez az illat tele van napsütéssel,vidámsággal,lendülettel.Szeretem a jókedvet, a nyarat, a gondtalan nevetést.Ahogy körbeleng az illat, egyre jobban vágyakozom a várva-várt nyaralás után.,ami sajnos még kicsit várat magára.A tartóssága nem a legjobb,de bánja kánya, majd újra fújom.Biztos, hogy ez lesz az egyik nyaralós illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 18.

Anticinderella

2019. március 17.

Azt hiszem ő egy tökéletes illat, s ha jól emlékszem vele kezdődött minden, ez az egész parfümmánia nálam..., hogy mindig kell valami új...
Egy vásárláshoz kaptam belőle mintát ajándékba, s kíváncsiságból az egyik reggel fel is fújtam, s szinte egész nap körüllengett ez a csoda,vaníliás-édes és citrusosan gyümölcsös egyszerre valami, ami hidegben és melegben is megállja a helyét... s egész nap érzem magamon, hol intenzívebben, hol kevésbé, de jelen van még akkor is amikor fürdés után bebújok a takaró alá... egyszer csak a semmiből előkerül....
Szóval azóta is keresem a hasonló, számomra csoda illatokat, ami egész nap körülölel, s boldogabbá tesz... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Maraszt

2019. március 4.

A kevdenc tavasz-nyári illatom. Tökéletes arányban keveredik benne a citrusosság, a jázmin és a vanília. Sajnos rajtam nem valami tartós, pár óra után újra kell fújni. De ettől még 5. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

Ritus33

2019. január 30.

Tipikus tisztaság illat, rajtam. Semmi különleges nincs benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Tipikus tisztaság illat, rajtam. Semmi különleges nincs benne.

_zsulu_

2018. augusztus 3.

Alapvetően a friss, zöld, tisztaság illatokat kedvelem, az édesebb vonaltól egyenesen a hideg ráz. Viszont ez a parfüm fantasztikus finom. Furcsa, hogy mennyien a citrusosságát emelik ki, én egyáltalán nem érzem magamon frissnek, citrusosnak, üdítőnek, picit nehezebb púderes fűszeres illat. Kicsit talán karcos is, de csak annyira, hogy különleges és bármikor felismerhető legyen. Az esküvőmre vettem annak idején és nagyon megszerettem, azóta is csak alkalmakkor használom mert ez rögzült be, de ha jön a hűvösebb idő lehet hogy rendszeres használat alá vonom. Rajtam nagyon tartós, két kis fújás és egész nap érzem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

adri0419

2018. július 26.

Fantasztikus illat. Púderes-virágos. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Fantasztikus illat. Púderes-virágos. Nagyon szeretem.

Kinguci123

2018. július 10.

Nagyon tetszett az üzletben szaglászva. Aztán mikor megvásároltam és 5-6x fújtam magamra, 2 érzés kapott el: friss és mégis fullasztó. Még egy parfümnél sem éreztem hasonlót. Nekem sajnos nem lett az igazi. Nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

blackberry

2018. június 30.

Citromtorta - az első szò ami beugrik ròla. Kifejezetten nyárra vettem mert nem émelyítő, van benne egy kicsi fanyarság. Emelett krémes, nem harsány és meglepően tartòs. Fújás után 5-6 órával is megdícsérik rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

Niki0215

2018. június 22.

Imádom! Első szimatolásra megtetszett, azóta már a 2.-ik üveggel fogyasztom, és tuti veszek még belőle..sztem minden évszakban viselhető, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 22.

Adelka1981

2018. június 15.

Egy évvel ezelőtt vettem. A napokban gondolkoztam azon, hogy nagyon keveset használtam, felteszem ide eladásra, vagy cserére. Ma reggel nem hagyott nyugodni a gondolat és befújtam vele magam. Már tudom miért nem adtam túl rajta korábban. Van benne valami, ami nem hagy nyugodni, amit imádok, amit eddig más parfümnél nem tapasztaltam (pedig ipari fogyasztó vagyok :) )
Erős citrusos-pacsulis a nyitány, majd egy óra múlva szépen szelídül vaníliás fehér virággá rajtam. Elegáns, diszkrétnek nem mondanám, van benne egy olaszos "rikkancsosság" de nem túlzóan. Igazi kaméleon. Nem adom el! :) Olasz nyár :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Citral

Részletesebb információ a smartskincare-en.