Trussardi

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hildo, Módosítva: 2017. november 29.

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: yuzu, citrom, gyümölcsös jegyek, narancsvirág, jázmin, lótusz, pacsuli, cédrus, szantálfa, vanília

Ár: 2200postával , Eladó: Nettuska
Állapot: 5ml tele, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 500 , Eladó: welt09
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

_zsulu_

2018. augusztus 3.

Alapvetően a friss, zöld, tisztaság illatokat kedvelem, az édesebb vonaltól egyenesen a hideg ráz. Viszont ez a parfüm fantasztikus finom. Furcsa, hogy mennyien a citrusosságát emelik ki, én egyáltalán nem érzem magamon frissnek, citrusosnak, üdítőnek, picit nehezebb púderes fűszeres illat. Kicsit talán karcos is, de csak annyira, hogy különleges és bármikor felismerhető legyen. Az esküvőmre vettem annak idején és nagyon megszerettem, azóta is csak alkalmakkor használom mert ez rögzült be, de ha jön a hűvösebb idő lehet hogy rendszeres használat alá vonom. Rajtam nagyon tartós, két kis fújás és egész nap érzem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

adri0419

2018. július 26.

Fantasztikus illat. Púderes-virágos. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Fantasztikus illat. Púderes-virágos. Nagyon szeretem.

Kinguci123

2018. július 10.

Nagyon tetszett az üzletben szaglászva. Aztán mikor megvásároltam és 5-6x fújtam magamra, 2 érzés kapott el: friss és mégis fullasztó. Még egy parfümnél sem éreztem hasonlót. Nekem sajnos nem lett az igazi. Nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

blackberry

2018. június 30.

Citromtorta - az első szò ami beugrik ròla. Kifejezetten nyárra vettem mert nem émelyítő, van benne egy kicsi fanyarság. Emelett krémes, nem harsány és meglepően tartòs. Fújás után 5-6 órával is megdícsérik rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

Niki0215

2018. június 22.

Imádom! Első szimatolásra megtetszett, azóta már a 2.-ik üveggel fogyasztom, és tuti veszek még belőle..sztem minden évszakban viselhető, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 22.

Adelka1981

2018. június 15.

Egy évvel ezelőtt vettem. A napokban gondolkoztam azon, hogy nagyon keveset használtam, felteszem ide eladásra, vagy cserére. Ma reggel nem hagyott nyugodni a gondolat és befújtam vele magam. Már tudom miért nem adtam túl rajta korábban. Van benne valami, ami nem hagy nyugodni, amit imádok, amit eddig más parfümnél nem tapasztaltam (pedig ipari fogyasztó vagyok :) )
Erős citrusos-pacsulis a nyitány, majd egy óra múlva szépen szelídül vaníliás fehér virággá rajtam. Elegáns, diszkrétnek nem mondanám, van benne egy olaszos "rikkancsosság" de nem túlzóan. Igazi kaméleon. Nem adom el! :) Olasz nyár :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Alexa9082

2018. június 5.

Kellemes,friss illat, de rajtam valamiért nem tartós, pedig nagyon tudnám szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Yeticica

2018. május 12.

Első körben eladtam. Aztan nagyon megbantam!
Rajtam csodas, jazminteás nyitány után némi gyümölcsös , fehér virágos-, visszafogottan vaníliás álom. A tea illata egész végig megmarad, és nem tolakodóan, de érezhetően körbeölel Donna, és nagy szerencsémre a cédrust egyáltalán nem érzem. Tartóssága kiváló, főleg ahhoz képest, hogy ez egy könnyű illat.
Nagyon megszerettem, szeretek világos, nőies ruhába bújni hozzá, a tökéletes összhatás kedvéért. Ez az egyik legcsodásabb, legtermészetesebb illat, amihez szerencsém volt - és még lesz is jó sokáig! 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

Első körben eladtam. Aztan nagyon megbantam!

skin

2018. április 27.

Kétszer adtam túl rajta most mégis hiányzik. Mi ez ha nem függőség? Bár még most is az a véleményem,hogy a Edt változata finomabb számomra csak az nem tartós. Most nem tudom mitévő legyek vegyek ne vegyek? Igazi édes kísértés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 27.

Sundiboszi

2018. április 26.

Friss citrusos de mégis édes, nőies komoly illat, nagyon kellemes, meleg időben tökéletes! Beszerzem mert most csak egy mintát dédelgetek... :-)

Update:
Tavaly áprilisban volt mintám belőle, de végül nem vettem meg nagy kiszerelésben, már bánom... Most megint április van és nekem ő kell, már úton is van felém! Érdekes, mert a leírásában az áll, hogy hidegebb időszakokra szánt illat, én mégis a tavasz-nyári időszakra választottam, igazi elegáns napsütötte illat! Az üvegét is imádom, szerintem nagyon minőségi, luxus hatást kelt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Update:

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Citral

Részletesebb információ a smartskincare-en.