Trussardi

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hildo, Módosítva: 2017. november 29.

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: yuzu, citrom, gyümölcsös jegyek, narancsvirág, jázmin, lótusz, pacsuli, cédrus, szantálfa, vanília

Ár: 2200postával , Eladó: Nettuska
Állapot: 5ml tele, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 500 , Eladó: welt09
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

prettyfruity

2018. március 26.

Első szippantástól imádom. Csodás, napsütéses, tavaszi gyümölcs illat. Tiszta, citrusos fuvallat, egy pici fehér virággal a háttérben. Nekem teljesen a tavasszal fonódik össze ez az illat, minden jegyében. Tartóssága jó, a munkanap végéig mindenképpen érzem magamon, utána pedig már doppingszerűen muszáj újra fújnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

LPE

2018. február 24.

Müllerben jártam a barátnőmmel szagolgatós túrán. Nem volt eddig kapcsolatom a Trussardi illatokkal. Megszagoltam a Donnát és beleszerettem. Mozgattam a köveket...😂😂😂 és nagyon gyorsan beszereztem egy adagot belőle, és nagyon boldog voltam. Elkezdtem fújni ész nélkül, ahogy szoktam, és sajnos rá kellett jönnöm, hogy az illat tiszta Avon Attraction for Her... nekem. Ráadásul nem is tartós rajtam. Nem értem, mert elég jó véleménnyel vannak a Krémmániás tagtársak róla. Ennyit számít a bőr és a kémia...
Nekem is jó a véleményem, finom, édesen friss, különleges illat, de valahogy mégsem varázsolt el sajnos. 😔

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Uveggalamb

2017. október 20.

UP: Napról napra egyre jobban szeretem, ötösre kell javítanom :) Nekem tökéletes őszi-téli illat.

Elképesztő, hogy mennyire hasonlít az illata az Yves Saint Lauren - Cinema-hoz :O
Az az illat egy álom, mégis mikor megvettem , azt éreztem, hogy nem én vagyok, talán még nem vagyok abban a korban, hogy magaménak érezzem.. Anyukámnak ajándékoztam, neki pedig az a szerelemillata..
Ezek után semlegesebb illatokkal próbálkoztam, de most vágytam egy fajsúlyosabb, őszi-téli illatra.. Valahogy a Trussardi nagyon szimpatikus volt, leírás ,. vélemények, egyéb alapján, és mikor megillatoltam a Donnát elég hamar éreztem, hogy ez lesz az!!
Ami a legfurcsább , hogy első blikkre nem tűnt fel h egy az egyben Cinema illata van, és gyakorlatilag megvettem ugyanazt a parfümöt olcsóbban(azért más árkategória a kettő!) .. tehát tartósságát illetően a Cinema felülmúlja a Donnát, de illatban számomra szinte ugyanaz,..
Megint hasonlóan érzek, hogy mintha megint egy kicsit "érettebb" illataot vettem volna, nem tudom mennyire volt jó döntés megvenni a legnagyobb kiszerelést.. de nem lehet véletlen , hogy már másodszor vettem meg kb ugyanazt az illatot.... akkor valami vonzalomnak kell lennie ..Szóval tetszik nagyon, de a szerelem érzése nem jött el, nem érzem még, hogy tökéletesen én vagyok.. Viszont szeretem :) meglátjuk hogy alakul ez a "kapcsolat" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Zsusci

2017. október 10.

Késő ősszel vettem meg. Télen nálam nem működött, olyan kis semmiség volt, nem is használtam. Na de tavasszal, nyáron, tökéletesen kibontakozott rajtam ez a szép illat, imádtam. Tavasszal finom, puha, fehér virágos enyhén édes, kellemes tavaszi szellő. Nyáron nagy melegben rajtam kijönnek a citrusos jegyek, friss virágillattal, nagyon szerettem, és tartós is volt rajtam. Tavasztól újra találkozunk, a biztos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 10.

mariann33

2017. szeptember 29.

Bejönnek a Trussardi illatok de a Donna valamiért eddig kimaradt.Gondoltam vásárlás előtt tesztelném,így 10ml-hez itt jutottam hozzá.
Rajtam-vagy az én orromnak-egy az egyben narancsvirágos Light blue.Mintha a D&G és az Oriflames Giordani Essenza lenne összekeverve.
Finom illat,de kifejezetten nyárra tudom csak elképzelni.
Elvileg amit én kaptam 2012-es.
Nálam a My name a favorit,ez egy teljesen más kategória,de talán még a A way for her is jobb,viszont a Donna nagyon tartósnak bizonyul.
UD;Fel kell javítanom mert közben mégiscsak megtetszett!Amit leírtam azt most is úgy gondolom,de van benne valami megfoghatatlan amitől különleges!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Finom illat,de kifejezetten nyárra tudom csak elképzelni.
Elvileg amit én kaptam 2012-es.

Kerekmoni

2017. szeptember 12.

Ez a legszuperebb téli parfum, benne van az a bizonyos elmondhatatlan illat, ami pl. a szőlőben is megvan, amitől nem csak szimplán édes. Már 2x vettem újra, és még mindig újat tud mutatni. Ha rajtam van mindenki ámuldozik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

pomme

2017. július 2.

Papírcsíkon nagyon tetszett, vettem mintát, de sajnos egyáltalán nem tetszik magamon. Nem rossz, de nem is jó. Teljesen átlagos, olyan anyuka-illat vagy iroda-illat, tipikusan a tömegbe olvadó, "csak fújok magamra valamit, amit kaptam karácsonyi muszáj-ajándékba" parfüm. Ennek is való kb, senkit sem bánt, és aki amúgy nem használ parfümöt, az is el fogja használni. Tartóssága nem túl jó. Hogy az illatról is mondjak valamit: citrusos, virágos, kicsit gyümölcsös, de leginkább semmilyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Anita1984

2017. június 2.

Friss citrusos illat, nagyon tetszik, de nem igazán tartós. Ettől még 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 2.

emeseee6

2017. április 16.

Egész kellemeske,de nekem tipikusan az a kategória "nesze semmi,fogd meg jól". Gyorsan elillan,és addig is szinte alig érezni,plusz szerintem ilyesmik százával sorakoznak a polcokon. Nem győzött meg abszolút,és általában nem is szeretem az ilyen jellegű illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

6vilag

2017. április 16.

Finom puha, kellemes illat. Talán nem lehet vele mellé fogni, de mégsem az a tucatillat, amit sokan viselnek. Lehet, nem túl egyedi, hisz úgyis minden parfüm a viselője bőrén válik azzá.
Egy dolog azért kicsit zavar benne, mégpedig a jázmin, mivel az az én orromnak kicsit több a kelleténél, ezt leszámítva finom illat.
Illat : 5, hogy mi nem teljesen passzolunk, az nem az Ő hibája.
Megpróbáltam eladni, de nem sikerült, így hát elfújkáltam tavasszal. Végül is ez mínusz időn belül ment, 30 ml volt csak mindössze. Tartósságát felülvizsgálva, azt hiszem nem a legjobb. De mivel nem tudtam megszeretni, hát nem is bántam annyira ezt a hiányosságát. Az üveg gyönyörű, azonban engem zavar, hogy nem átlátszó, így nem látom, hogy mennyi van még benne. Viszonylag rövid használati idő után már hiába pumpálgattam, már nem történt semmi adagolás a részéről, mivel kifogyott.
Sajnos nem illettünk össze, de ettől függetlenül ő egy minőségi termék, gyengécske élettartammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 16.

Illat : 5, hogy mi nem teljesen passzolunk, az nem az Ő hibája.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Citral

Részletesebb információ a smartskincare-en.