Trussardi

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hildo, Módosítva: 2017. november 29.

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: yuzu, citrom, gyümölcsös jegyek, narancsvirág, jázmin, lótusz, pacsuli, cédrus, szantálfa, vanília

Ár: 2200postával , Eladó: Nettuska
Állapot: 5ml tele, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 500 , Eladó: welt09
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

ernestina

2017. március 28.

Sokszor akadt meg a szemem az üvegén, nagyon tetszik ez a letisztult forma. Talán még próbáltam is a múltban, de sosem hatott a szívemig. Most újra beleszippantottam és próbáltam elképzelni magamon. A bőrömre fújva elsőre citrusos, aztán előbújik a virág illat is, ám semmi különös nem történik. Szépen el is illan, nagyon kell szinatolnom hogy újra rátaláljak. Nem tudom azt mondani hogy jellegzetes, hogy száz közül is felismerném. Sajnos nem hozzám illő illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

0808

2017. február 21.

Egyik mülleres kalandtúrám alkalmával amikor is a polcok alsóbb szegmenseit kémlelve, gondolván nesze neked marketinges észjárás botlottam bele. Az üvege nagyon megtetszett letisztult giccsmentes tejfehér üvegen arany felírat. Reméltem a tartalom is hasonló lesz... és lett. Hazáig csuklóra cuppanva vezettem, meggyőzött ez kell nekem, majd itthon már nyomtam is a "megrendel" gombot. Mert ő nekem egy mámorítóan légies krémes, finom, lágy, enyhén édes, no de nem a gejl fajtából gyümölcsös jázminos boldogsághormon. Nem csábító nem hivalkodó, nem akar több lenni mint ami, nem tudom szebben és egyszerűbben megfogalmazni ő most a krémesen finom tavaszi virág illatom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 21.

ALettah

2017. február 6.

Hogy tudtam eddig úgy élni, hogy semmi közöm nem volt a Trussardi parfümökhöz? Még csak meg sem illatoltam őket soha a parfümériákban? Olyan sznobnak, régimódinak tűntek. Mekkorát tévedtem. Hiszen ez egy műalkotás! Hiszen ez csodaszép! Kell nekem! Alapvetően édeskés, a vanília és a jázmin érződik rajtam leginkább miután elmúlik a kezdeti citrusos nyitány, de olyan szép, annyira harmonikus, minden jegy a helyén van és tökéletesen simul egymáshoz, öröm viselni! Muszáj lesz beszereznem belőle egy üveget. És ezentúl fokozott figyelmet kap ez a divatház tőlem – hiába, az olaszok értenek ám hozzá. (2011-es)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Re4l

2016. december 8.

Elsőre egy energikus-virágos illatkavalkád, de később lecsendesedik és egy nagyon kellemes, édes krémillattá válik. Finom, bújós, mégis elegáns. Egyedi parfüm, nem igazán éreztem még máson ez előtt és bevallom a parfümériában elsőre nem is győzött meg az üveget szagolva, de aztán megkaptam ajándékba és magamon imádom! :) Tegyetek vele egy próbát, vigyétek magatokkal a csuklótokra fújva és bele fogtok szeretni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

sword

2016. november 26.

Tényleg nagyon kellemes illat, de valóban nem tartós, és nekem valahogy "beleolvad a tömegbe".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 26.

PHajnal

2016. november 7.

Nagyon kifinomult illat, amiért csak közepeset kap, az a tartóssága... ezen a téren nekem csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

csibepihe

2016. október 24.

Velem sajnos nem a legkompatibilisebb tartósság szempontjából, ennek ellenére nyáron elfújkálom munkába, mert szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

animania

2016. október 20.

Ez az a parfüm, amire próbálok szavakat találni, de elég nehezen megy. Elhasználtam belőle 30 ml-t, és mikor megvolt, mindig érte nyúltam. Na nem azért, mert annyira rajongtam volna érte, hanem mert hiányzott mikor nem volt rajtam. Rajtam főleg a leszáradása tetszett, az az enyhén édeskés, krémillat, amit - tartok tőle - már csak én éreztem. Számomra ez egy végtelenül kedves, krémes, édes, ugyanakkor friss és gyümölcsös illat, amely - ahogy szokták mondani - nem tűnik fel, nem húz maga után csíkot, de piszkosul hiányzik ha már nincs. (Bár az egyik kollégám megjegyezte, mikor még használtam, hogy milyen erős, finom illat ez.) Most azon gondolkodom, hogy rendeljek-e még belőle, vagy inkább fedezzek-e fel valami újat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

KittiASzuperpocok

2016. szeptember 9.

Kifujaskor a citrusos jegyek robbannak az orromban es maris frissebbnek erzem magam tole.
Alapvetoen szeretem az orientalis illatokat es azokat az osszetevoket amik ebben a kis szepsegben benne vannak. Egy alkotoelemet sem vennek ki belole msrt ugy jo ahogy van!
Tartossaga sajnos nem a legjobb nagy banatomra. De mivel minden mas idilli igy azt tudom elmondani hogy sok kozos elmenyunk lesz.
En szeretem az eros illatokat amik nagy hatosugaruak de van amikor egy kis bajos kecsessegre vagyom de nen akarok magamra fujni egy szazadik fajta gyongyviragos vagy zoldteas edt-t.
Szoval. Kedvesebb napjaimra telitalalat!
Nekem abszolut nappali viselet. Osz es tavasz amikor hasznalni fogom. Mindenkeppen akkor amikor sut a nap de mar nincs meleg.
Pontlevonast csakis a tartossaga miatt kell megtennem. Amugy szerelem ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Szoval. Kedvesebb napjaimra telitalalat!
Pontlevonast csakis a tartossaga miatt kell megtennem. Amugy szerelem ☺

Szantobeata

2016. augusztus 21.

Papírcsíkon isteni!
Magamra fújva: nagyon tömény, fejfájdítós virágillat!
Sajnálom...nagyon tetszett...lehet már túl elkötelezett vagyok a Chanel felé, de ez nekem nagyon nem...😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Papírcsíkon isteni!
Magamra fújva: nagyon tömény, fejfájdítós virágillat!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Citral

Részletesebb információ a smartskincare-en.