Trussardi

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hildo, Módosítva: 2017. november 29.

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: yuzu, citrom, gyümölcsös jegyek, narancsvirág, jázmin, lótusz, pacsuli, cédrus, szantálfa, vanília

Ár: 2200postával , Eladó: Nettuska
Állapot: 5ml tele, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 500 , Eladó: welt09
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

dandy

2016. július 18.

A Trussardi-tól eddig a My Name és a Way-t használtam, ezt nem ismertem, nem tudom ilyen idióta dolgaim vannak néha, mert a neve meg a csomagolás alapján azt gondoltam, hogy ez biztos nem jó😂. Aztán valamikor épp a Müllerben bóklásztam a parfümös polcok között (hol máshol😁) és gondoltam nézzük meg...és teljesen beleszerettem...majd itt a KM-n meg is vásároltam egy kedves eladótól, majd amikor megérkezett és magamra fújtam nem éreztem mást csak gyöngyvirágot, ami nincs is benne :( Szóval rajtam valamiért nem működik sajnos, így új, szerető gazdája lett :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Numitor

2016. július 10.

Én az 5. üveget használom belőle. Nekem ez a parfüm a kedvencem. Mindenkinek ajánlani tudom, friss különleges tavaszi, nyári illat. Elég tartós, és a még megfizethető kategóriába sorolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 10.

dobolank

Korcsoport: >54
2016. június 25.

UD
végül kaptam egy nagy üveggel... szeretem. Tartós, kedves illat. Én bírom az olaszféle harsányabb sikkességet, legalábbis illatok terén. Minden népszerűséghajhászása mellett megvan benne az a csavar és az a minőség, tartósság, amit szeretek. Rajtam ez egy alapvetően gyümölcsös és lineáris illat - nem tudom jobban megfogalmazni, de a szippantásban magában határozottan van történet, aminek van eleje, közepe és vége, a leszáradásban viszont már nem igazán.

Vagy fél éve járok rá a D.-ben... Előbb-utóbb megveszem, az biztos. A férjemnek jobban tetszik a My name, ez nehezíti a döntést, és szegény embernek annyit kell szenvednie, olyan hősiesen megtart engem, akárhány parfümös csuklót meg sálat tolok is az orra elé....
A My name púderesebb kicsit (bár nem nevezném echte púderes illatnak), de nekem ez a krémesebb-virágosabb, könnyedebb, üdébb és - az én fogalmaim szerint - bájosabb illat jön be jobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 25.

UD

Mirácska09

2016. június 2.

Nekem szinte minden Trussardi - illat tetszik, amit eddig próbáltam. Ez is. :) Állandóan gyöngyvirágot érzek ki belőle, pedig az nincs is benne. Felfújás után kis idővel isteni finom lesz. Én még mindig maradok az Inside-nál, ha csillagos 5-öst kell adni valamire. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Sophieka

2016. május 27.

Ez az az illat, amit sosem tudok megunni vagy sokáig hanyagolni. Időnként jönnek új szerelmek, de ő tudja, hogy parfümök jöhetnek-mehetnek, a Donna marad! :)
Amikor ezt viselem, egyszerűen gyönyörű nőnek érezem magam, úgy sallangmentesen...se dögös, se vibráló vad, se nem ártatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 27.

Avalionia

2016. május 21.

Egy ideje nagy kedvenc, az elején citrusos, fokozatosan hajlik át fehér virágosba, a végén pedig picit édeskés, vaníliás-jázminos.
Tetszik, és többen megdícsérték, hogy nagyon kellemes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Tetszik, és többen megdícsérték, hogy nagyon kellemes :)

Hildo

2016. március 28.

Abszolút téli kedvenc, megjelenése óta minden ősszel- télen beszerzek belőle egyet! Kifújáskor valóban citrusos, de kis idő elteltével édesebbé virágossá válik. Nem tucat illat szerencsére, és igen tartós rajtam! Egyáltalán nem harsány vagy tolakodó, kimondottan nőies finom illat ahogy a kifinomult üvegcséje is mutatja. Örök téli kedvenc! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

Quebeck

2016. március 26.

Ez egy nagyon szép illat - szerintem. :)
Felfújáskor citrusos, friss - leszáradásában gyönyörű fehér virágcsokor, krémes vaniliával. Egyetlen hátránya hogy rajtam nem valami tartós, néhány óra után "illik" frissíteni. (Többen írtátok hogy tartós, nem is értem rajtam miért nem.)
Olyan igazi elegáns illat. Tetszik nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 26.

Ez egy nagyon szép illat - szerintem. :)
Olyan igazi elegáns illat. Tetszik nagyon.

laanyka

2016. március 2.

fantasztikus illata van..igazán krémes, de nem tolakodó...amikor befújtam magam sem kapott fulladásos rohamot körülöttem senki (ah az sajnos több márkás parfüm töménységeétől meg szokott történni) és órák múlva is ugyanolyan kellemes illata volt, mint az elején. nekem nagyon bevált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

HDR

2016. január 18.

Nem rossz, finom vanilia es citrusossag, amelyek mogott a hatterben erezheto a tobbi gyumolcs. Na nekem pont ezek nem kellenenek bele. Olyan minta belekevertek volna egy kis M.J. Daisyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Citral

Részletesebb információ a smartskincare-en.