Trussardi

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hildo, Módosítva: 2017. november 29.

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: yuzu, citrom, gyümölcsös jegyek, narancsvirág, jázmin, lótusz, pacsuli, cédrus, szantálfa, vanília

Ár: 2200postával , Eladó: Nettuska
Állapot: 5ml tele, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 500 , Eladó: welt09
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

Strombolana

2015. december 14.

Még a tavasszal vettem,de úgy gondoltam inkább télen fogom használni.Azóta rájöttem,hogy egész évben hordható szuper kis illat.A kifújástól a leszáradásig végig nagyon szerethető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 14.

niccole.ee

2015. november 29.

Párszor már teszteltem, annyira szép! Nem tömény, nem fejfájdító, de mégis tartós. Az elején valóban citrusos, de aztán átváltozik, annyira finom és krémes lesz. Az már biztos, hogy őt kérem a Jézuskától. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

MissKenedy

2015. november 25.

Egy kis 30 ml csodát vittem haza annó még tavasz elején. Szerettem, nagyon fiatalos, de mégis nőcis parfüm. Többet nem fogok venni, annyira nem volt nagy a szerelem, de szép emlék, az üvegét is őrizni fogom, hátha néha szagolgatni támad kedvem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

pofiarc

2015. november 15.

Gyönyörűen felépített illat. Az elején határozott citromos indítás, utána szépen, lassan átfordul gyengéd virágillatba, ami hol gyümölcsös, hol púderes felhangokkal egészül ki. A leszáradása pedig csodásan krémes, vaníliás. A tartósságával is meg vagyok elégedve. Számomra ez a tökéletes tisztaságillat, ami nem kesernyés vagy férfias, hanem gyengéden nőies, és még tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 15.

Vancsi

2015. augusztus 19.

Nagyon finom, cirusos fehérvirágos, inkább nyárra tudom elképzelni.Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Kodi

2015. június 12.

Citrusos-fehérvirágos finomság! Könnyed kis tisztaságillatnak gondolnád, de sokáig ölel, már régóta nem hagy nyugodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

angyalszív

2015. június 8.

Az egyik csuklómon ez, a másikon a my name landolt. Érdekes, hogy az összetevők között nem szerepel lonc, én mégis úgy érzem, mintha a kertben ülnék az örökzöld tövében, ahol a szabadban elviselem ezt az illatot, a csuklómon viszont nem. Végül is nem győzött meg túlságosan... a my name viszont rabul ejtett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 8.

koalace

2015. május 28.

Nagyon sok időt töltöttem legutóbb a parfümös üvegcsèk felett, mire kiválasztottam ezt a kis csodát. Nagyon kellemes citrusos, édeskés illat. Már vagy 10 ember kérdezte meg, hogy milyen parfümöt hasznàlok, és ez azért legyezgeti a hiúságomat. Számomra azért 4.5 pontot ér, mert valami mégis hiányzik belőle, ami nélkül nem tudom azt mondani, hogy ezaz, oh yeah. De ez csak az én különcsègem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

nyarigabi

2015. május 21.

áááá, rémes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 21.

áááá, rémes.

violetta0119

2015. május 9.

Elsőre beleszerettem a polcon, mind az illata, mind a kinézete miatt: elegáns, kifinomult, egyedi, de mégsem túl nehéz; gondoltam akkor.
Sok hezitálás után megvettem a kis kiszerelést akciósan, de mit ne mondjak nagyot csalódtam, pedig itt is csak jókat olvastam róla.
Az üvege egyáltalán nem olyan szép, mint a teszter verzió, mondhatni gagyi, főleg az árához képest, és sajnos az illatról sem tudok sokkal pozitívabban nyilatkozni. Nem ő a nagy Ő sajnos. Aki tartós, friss de nőies parfümöt keres, annak nem ajánlanám.
Tudom csábító, de ennek a kísértésnek bátran álljatok ellen. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 9.

Tudom csábító, de ennek a kísértésnek bátran álljatok ellen. :D

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Citral

Részletesebb információ a smartskincare-en.