Trussardi

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hildo, Módosítva: 2017. november 29.

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: yuzu, citrom, gyümölcsös jegyek, narancsvirág, jázmin, lótusz, pacsuli, cédrus, szantálfa, vanília

Trussardi Donna Csere is!
Ár: 600 Ft vagy csere , Eladó: Lulu6
Állapot: 10 ml/kB. 3,5 ml, Helyszín: Rákóczifalva , fizetés: Előre utalást követően postán maradó ajánlott levélként vagy foxpost tál tudom küldeni.
Ár: 5ml / 10 ml - 1.200 Ft / 1.900 Ft + postaköltség , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra

miramiruska

2014. október 15.

Ez egy pasimágnes!!! Vagy csak én vagyok az, mikor viselem, de kész csoda ez a parfüm! Mondjuk az én női orromnak csupán egy az elején virágos, fás-fűszeres leszáradású parfüm, ami bármelyik arcát mutatja is, végig édes marad. Ez egy elegáns, felnőtt parfüm, de nem "nyanyás", szerintem a 20-30-40 -es korosztály egyaránt viselheti. Tartóssága rajtam kb. 4-8 óra, miközben egyre "közelebb húzódik" az emberhez. Az első 20 percben a hatósugara durván 1m, utána pedig szép lassan visszavonul az imtim szférába.
És mintha a férfiakat is odavonzaná. Mintha azt mondaná: Gyere közelebb! Még közelebb. És most hajolj közel..
Nem a legeslegkedvencebb illatom, de nekem mégis megér 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Nem a legeslegkedvencebb illatom, de nekem mégis megér 5 csillagot.

galagonyanya

2014. október 3.

Nagyon-nagyon kellemes, virágos, gyümölcsös illat, ma csak D-ben teszteltem, később - illatminta birtokában - részletesebben fogom jellemezni. Nőies, nem kislányos, inkább komoly illat, lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 3.

Maxina

2014. augusztus 26.

Ez egy igazi elegáns illat!
Ő a következő kiszemeltem!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Ez egy igazi elegáns illat!
Ő a következő kiszemeltem!!

2014. augusztus 25.

Visszafogottan friss, légies és egyben nőies. Nem egy túl karakteres illat, én főleg szabadidős, kötetlen programokra szeretem, amikor ez ember teljesen elengedheti magát és élvezheti a szabadságot. Sajnos rajtam nagyon nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

senskin

2014. augusztus 25.

Tényleg a Donna , egy újabb finomságos romantikus illat! :) Nagyon nagyon elegáns és könnyű, imádnivaló friss, élénk és nőies illat. :)
Ilyennek kell lennie egy jó parfümnek, ami hordható, viselhető és magabiztossá tesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

klau810614

2014. augusztus 9.

Fincsi édes illat ,enegem gyümölcsös rágóra emlékeztet.Csillagos ötös! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Fincsi édes illat ,enegem gyümölcsös rágóra emlékeztet.Csillagos ötös! :)

Bnemrita

2014. augusztus 8.

Juj, nagyon tetszik. Nagyon-nagyon-nagyon. Egyik következő kívánságlistás parfümöm. Édes vanília egy csipetnyi frissítő citrommal. Szuperjó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

hulcsi

2014. június 28.

Kipróbáltam, imádtam! És imádom azóta is, de már az első fújás után sem tudtam szabadulni a gondolattól, hogy valamire nagyon hasonlít. és meg is lett mire. Zippo. Egy az egyben. Most itt van mindkettő a kezemen. A kettő között csupán az a 22 ezer Ft a különbség. Megnéztem, összetételük nagyon hasonló. tartósságuk szintén. A Donna induláskor kicsit "füstösebb" de a vége teljesen egyforma. Egyébként...maga az illat Isteni. Meleg, puha, gyümölcsös, édes, üde...szóval minden földi jóóóó :) Csak így már valahogy elvesztette a különlegességét a szememben. Így hány csillagot adjak?
UD: az árkülönbséget Mülleres árhoz írtam...most látom, hogy webshopokban azért nem ennyire drasztikus a különbség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 28.

Musil

2014. május 27.

Hogy ez milyen fini! Nagyon régóta keresek valami ehhez hasonló illatot! Édes, vaníliás, meleg, bújós, és egy csipetnyi frissítő citrusosság! Igazi meglepetés! Szerintem csodálatos illat, nagyon nőies! A tartóssága lehetne jobb, bár lehet, hogy inkább az a baj, hogy megszokja az orrom. Kitűnő parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

ursus

2014. május 4.

Micsoda csoda! :) Ez a "must to have" kategória!!!
Ez a citrusos-gyümölcsös kavalkád jázminnal valami isteni!
Update: maradok a mintáknál -vettem még kettőt - mert mégsem lesz állandó társam...
Update 2: És az enyém lett végül :) 5* a korábbi 4 helyett :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 4.

Micsoda csoda! :) Ez a "must to have" kategória!!!
Ez a citrusos-gyümölcsös kavalkád jázminnal valami isteni!
Update 2: És az enyém lett végül :) 5* a korábbi 4 helyett :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Citral

Részletesebb információ a smartskincare-en.