Trussardi

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hildo, Módosítva: 2017. november 29.

Ár:   8200 Ft, 10 800 Ft és 15 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: yuzu, citrom, gyümölcsös jegyek, narancsvirág, jázmin, lótusz, pacsuli, cédrus, szantálfa, vanília

Ár: 2200postával , Eladó: Nettuska
Állapot: 5ml tele, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 500 , Eladó: welt09
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

klau810614

2014. augusztus 9.

Fincsi édes illat ,enegem gyümölcsös rágóra emlékeztet.Csillagos ötös! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Fincsi édes illat ,enegem gyümölcsös rágóra emlékeztet.Csillagos ötös! :)

Bnemrita

2014. augusztus 8.

Juj, nagyon tetszik. Nagyon-nagyon-nagyon. Egyik következő kívánságlistás parfümöm. Édes vanília egy csipetnyi frissítő citrommal. Szuperjó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

hulcsi

2014. június 28.

Kipróbáltam, imádtam! És imádom azóta is, de már az első fújás után sem tudtam szabadulni a gondolattól, hogy valamire nagyon hasonlít. és meg is lett mire. Zippo. Egy az egyben. Most itt van mindkettő a kezemen. A kettő között csupán az a 22 ezer Ft a különbség. Megnéztem, összetételük nagyon hasonló. tartósságuk szintén. A Donna induláskor kicsit "füstösebb" de a vége teljesen egyforma. Egyébként...maga az illat Isteni. Meleg, puha, gyümölcsös, édes, üde...szóval minden földi jóóóó :) Csak így már valahogy elvesztette a különlegességét a szememben. Így hány csillagot adjak?
UD: az árkülönbséget Mülleres árhoz írtam...most látom, hogy webshopokban azért nem ennyire drasztikus a különbség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 28.

Musil

2014. május 27.

Hogy ez milyen fini! Nagyon régóta keresek valami ehhez hasonló illatot! Édes, vaníliás, meleg, bújós, és egy csipetnyi frissítő citrusosság! Igazi meglepetés! Szerintem csodálatos illat, nagyon nőies! A tartóssága lehetne jobb, bár lehet, hogy inkább az a baj, hogy megszokja az orrom. Kitűnő parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

ursus

2014. május 4.

Micsoda csoda! :) Ez a "must to have" kategória!!!
Ez a citrusos-gyümölcsös kavalkád jázminnal valami isteni!
Update: maradok a mintáknál -vettem még kettőt - mert mégsem lesz állandó társam...
Update 2: És az enyém lett végül :) 5* a korábbi 4 helyett :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 4.

Micsoda csoda! :) Ez a "must to have" kategória!!!
Ez a citrusos-gyümölcsös kavalkád jázminnal valami isteni!
Update 2: És az enyém lett végül :) 5* a korábbi 4 helyett :)

Chippewa

2014. január 23.

Karácsony előtt kaptam belőle egy mintát, első fújásra nem tetszett, de ahogy teltek a percek és az órák egészen beleszerettem. Alig vártam, hogy megközelítsük a szülinapom és kérhessem ajándékba. :D Ma végre boldog tulajdonosa lettem egy 100 ml-s példánynak, elegáns a doboza az üvege, általában nem jönnek be a sznob körítések, de ez a fehér-arany párosítás levett a lábamról. És az illat... Imádom. :) Aki szereti a pacsulis, szantálos, citrusos illatokat, annak szerintem nem fog csalódást okozni, mostanra én is rájöttem, hogy szeretem a kicsit erősebb-töményebb illatokat. Ez is olyan, de mégsem nehéz vagy émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

Wildcat75

2013. december 18.

Rajtam 10 csillagos...:):)
Nem is ragozom tovább....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 18.

Rajtam 10 csillagos...:):)
Nem is ragozom tovább....:)

Csibecsont

2013. szeptember 29.

Sok-sok parfüm közül most ő nyert csatát. Nálam. Úgy tűnik, visszafiatalodik a lelkem, mikor még rendesen ki sem forrt... hol tömény, erős, letaglózó "szagfelhők", hol meg könnyed, gyermeki illatok vonnak uralmuk alá. Hát most, a 21. születésnapom alkalmán ő ragadott meg. És, hogy végre hallgassak a saját orromra, bebizonyosodott pár tény: 1, nekem citrus nélkül nincs parfüm, 2, nem viselem el a tömény illatokat magamon, lehet az bármilyen kellemes is. Így most ő a tuti befutó. Édes, gumicukros, gyümölcsös, de a virágok és a citrusos jegyek nem engedik elvinni az illatot a tiniparfüm kategóriába. Elegáns, mégis játékos, nőies, de nem az érett kategória. 20-25 körüli lányoknak ajánlanám. Én imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

nat_getzeny

2013. április 30.

nekem nem tetszik. elsôre olyan, mint egy édes gumicukorfelhô. reméltem, hogy késôbb izgalmasabb lesz, pár perc múlva púderesedik, de hamar egészen ellaposodik, és (szerencsére) nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 30.

JoyBlond

2012. augusztus 3.

Parfümériában próbáltam, a bőrömön. Ha ez a 2011-es változat, akkor azt mondhatom, hogy nagyon jó illat. Igazán nőies, édes, szexi. Szerintem inkább hűvösebb időre használható. Hasonlít a Roberto Cavallira, de nem annyira édes, és nem annyira nehéz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Citral

Részletesebb információ a smartskincare-en.