Tulasi

Ár:   345 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: savanyúcukor, Módosítva: 2011. november 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Babooca

2013. június 27.

Több mint 1,5 hónapja használom a kis tömbömet arcmosásra és néha a "méregtelenítős vasárnapokon". Nagyon megszerettem, mert tökéletesen matt lett tőle a bőröm. Emellett eszméletlenül puha és tiszta is. Ennek a szappannak na meg persze az Isana orvosi teafásnak köszönhetően már nem kell erőltetnem az alapozót, mert anélkül is szép a bőröm. Nyugtatja a bőrt, a piros foltokat lehúzza, egy pattanás se jött ki azóta, csak a piros betűs ünnepekkor, de akkor sem engedi begyulladni, 2 nap alatt elmulasztja. A szaga első pár héten elviselhetetlen volt, dohos, idős nénik szobájára hasonlított a szaga, de hála Isten a kopással egyenes arányban a szag intenzitás is csökkent, vagy csak én szoktam meg. Egyértelműen csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

diamia

2013. június 22.

Én meg vagyok vele elégedve, mert jól tisztít és fertőtlenítő hatása van. A régebb használt nem bio kozmetikumok és az újabban használt bio arclemosótók, feketeszappan stb. sem tudnak többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

worms

2013. április 28.

hát igazából nekem semmit nem csinált a bőrömmel igy biztos nem veszem újra mert ennél vannak olcsóbb szappanok is amik ennyit tudnak. Mivel pattanást nem okozott nem szárított igy 3ast adok neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

Anahita

2013. április 26.

Arcmosásra használtam, nagy elégedettséggel. Kiválóan tisztít, nyugtat, ugyanakkor nem szárít. A legmakacsabb sminket is tökéletesen le tudtam mosni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

Laci

2013. március 21.

Kiváló szappan számomra. Először arcra próbáltam ki, felkészülve, hogy a bőröm húzódni fog, mint a szappanok 99%-ánál, amiket kipróbáltam, de meglepetésemre ez nem következett be. Nagyon friss, tiszta, puha érzést hagyott maga után. Este már ezzel zuhanyoztam és a bőröm még soha nem volt ennyire selymes és puha. Tisztaságérzet 100%-os.
Az összetétele már nem ez, 2012 decemberi gyártású szappanét másolom:
Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Palm Acid, Palm Kernel Acid, Sodium Cloride, Curcuma Langa Powder, Citrus Medica Limonum Oil, Cinnamonum Zeylonicum Oil, Citral, Cinnamal

Update: Megvan a magyarázat. Gondoltam utánajárok és el is mentem érdeklődni a boltba, ahol vettem. Megállapítottuk, hogy tényleg nem tartalmaz teafát a szappan, így ki is nyomozta nekem a hölgy, felhívva a céget, hogy ez egy újabb, már zárt csomagolás, amiből ők legyártottak rengeteget, és valami hiba csúszhatott a gépezetbe és a fahéjas-citromos szappanjuk INCI-je került a teafás szappanra. Szerencsére a szappan az a teafa (lehet, már bőrirritációm lenne, ha nem az lett volna, nem bírom a fahéjat), de szerintem ez szarvashiba. Én voltam az egyetlen, aki visszament reklamálni, ennyire nem nézik az emberek mit használnak, ez azért elég szomorú. Ha tehéntrágya lenne ráírva, vígan fürdenének vele sokan. Szóval Nektek is igazatok volt, szemfüles Krémmániások. :-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

Az összetétele már nem ez, 2012 decemberi gyártású szappanét másolom:

hopi90

2013. január 22.

Intim mosakodásra használom, ugyanis fertőtlenítő, gombaölő hatással bír. azóta semmi ilyen jellegű problémám nem volt. mint minden szappan, ez sem kellemes intim mosakodásra, de a hatása mindent felülmúlt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

medison88

2013. január 13.

Nagyon szeretem ezt a szappant, egyáltalán nem szárítja a bőrt ,bár az elején éreztem hogy húzódik, de rendszeres használat után a bőr hozzászokik és nem szárítja tovább. nem sok pattanásom van, inkább mitteszeres a bőröm.:( úgy vettem észre nagyon sokat halványodott és szépen kezeli ezt a problémát, egyre jobban tisztul az arcom a szappannak köszönhetően! nekem 5*! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Gwendoline

2012. december 20.

Lehet én vagyok az egyetlen, de nekem minden teafás termék olyan szinten kipirosítja az arcom, és kicsípi, hogy utána csúnyább lesz a bőröm, mint előtte volt! Nekem a pattanásokra nem volt jó, egyszerűen csak még pirosabbak lettek tőle! Létezik olyan, hogy valaki allergiás a teafaolajra :O ? Mert ha létezik, akkor nálam biztosan az a helyzet! Aki érzékeny bőrű az óvatosan próbálkozzon vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

ct

2012. július 31.

kicsit fura az illata, mert nem illatosított, de nekem ez a fura, természetes illat is tetszik. nagyon-nagyon sokáig elég, napi használat mellett is (csak arcra), illetve baráti az ára is. szeretem, de sajnos hosszabb távon nekem is túlzottan szárítja az arcom, feszül az arcbőröm a használat után. ilyenkor tartok egy pár hét szünetet a használatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 31.

natasa

2012. április 5.

Arcmosáshoz vettem, de testre is jó! Nincs benne semmi parfüm, semmi káros anyag. A színezék is csalánőrlemény. Kis szemcsék vannak benne, kellemes az illata. Jól tisztít, nem szárít (!), és magyar. Kell ennél több?:-)
Update: hosszabb távon azt vettem észre, hogy kicsit szárít sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 5.

Update: hosszabb távon azt vettem észre, hogy kicsit szárít sajnos...

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.