Tulasi

Ár:   345 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: savanyúcukor, Módosítva: 2011. november 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

luuna

2012. március 22.

Jót tesz a pattanásos, zsíros bőrömnek. Reggel és este is használom az arcomra. Ha este picit szárazabbnak érzem tőle az arcom este hidratáló krémmel bekenem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 22.

dkitti87

2012. március 19.

Nekem nem volt különösebben semmilyen hatással a bőrömre. Bár én inkább mitesszeres vagyok azokon nem segített...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

ajjamo

2012. február 4.

Pattanásos bőrömre használom, valóban szárít de ha jól bekenem arckrémmel a bőröm akkor tökéletes:) Amióta használom tényleg kevesebb a pattanásom és nem nagyon gyulladnak be. Eddig drogériás arctisztítókat használtam, de azon kívül , hogy megtisztították az arcom nem segítettek semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 4.

annamarialado

2011. november 27.

Régen használtam rendszeres használat mellet száritott de amugy jo volt a zsiros miteszeres börömre csökkenteni kellet volna a használatát lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 27.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.