Best of Beauty 2019

Uma Cosmetics

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: junglequeen, Módosítva: 2014. január 16.

Kiszerelés:   6,5 ml

A terméket a szemhéjra kell vékonyan kenni, hogy a ráhelyezett porfesték 24 órán át tartósan ott maradjon, ne mozduljon el, tapadjon fel a felső szemhéjra. Matt a finishe.

1 árnyalatban létezik, a színe kicsit sötétnek tűnik, de felhelyezés után kivilágosodik a bőrön.

tonic

2015. március 1.

Én szeretem az Art Deco-t,de mivel nem használom minden nap,idővel beszárad,amit a 2500-as árához képest annyira nem kedvelek (magát a terméket amúgy szerettem), de így felesleges újra megvennem, ezért választottam ezt.Ára kb. 900 volt. Szerencsére nem túl drága, tartós,szépen felveszi a festéket,kíváncsi leszek,meddig tart a tubus,eddig teljesen elégedett vagyok vele. (mint a márka többi termékével is!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 1.

mankablogja

2015. február 19.

Ez az aktuális szemhéjalapozóm,meg vagyok vele elégedve.Tényleg kicsit sötétnek tűnik,ahogy mások is írták,de miután eldolgozom,tökéletesen felveszi a bőröm árnyalatát.Az ára nagyon korrekt,tetszik az ecsetes megoldás,a smink egész nap tartós tőle.Nálam maximum csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

Wey1122

2015. január 19.

Használom már egy ideje. Tartós mindenképp és ami fő érv szól használata mellett higénikus is.Aplikátor tartozik hozzá. Bár én avval nem tudok dolgozni ezért újjal dolgozom el. Olcsó is jó is szóval mindenképp jár neki a maximális pontszám! Szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 19.

creammaniac

2014. december 28.

Eredetileg az e.l.f. szemhéjalapozóját szerettem volna megvenni, de sajnos éppen nem volt, ezért esett erre a választásom. Hát nagyon megérte! :) Egységessé teszi a szemhéjat és akár szemhéjpúdert, akár csak szemceruzát vagy tust viszek fel rá, nagyon tartóssá teszi!
Ez az első szemhéjbázisom, de valószínűleg maradok is ennél, mert nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

varga.stella

2014. december 20.

Nagyon tartóssá teszi a szemfestéket. Akármit rákenhetek, az bizny mérföldekkel tartósabb lesz és nem kenődik el ide-oda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 20.

schuller.eva

2014. október 15.

Update: újravettem, még mindig nagyon jó!

Ez volt az első alkalom, hogy bàrmiféle alapot vettem volna a sminkeléshez, igazàból az àra miatt esett rà a vàlasztàsom. Nagyon elégedett vagyok vele, a sminkem még este is olyan, mintha épp akkor csinàltam volna. Egyszer elfeledkeztem a sminkről és megdörzsöltem kicsit a szemhéjamat, de semmi vàltozàs:) nagyon szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 15.

Update: újravettem, még mindig nagyon jó!

GLuci

2014. július 3.

Nagyon jó!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

Nagyon jó!!!!

k.ingrid90

2014. június 14.

Nem sok szemhéjalapozót próbáltam még ki, de azt hiszem nem is fogok, mert megtaláltam a tökéleteset. :) Először tényleg kicsit sötétnek tűnik, de szépen hozzáigazodik a bőröm színéhez. Tökéletesen bírja a strapát, hidegbe, melegbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Serbackaja

2014. június 8.

Nagyon elégedett vagyok vele!
Camilla_B-nek igaza van, tényleg elég sötét, de felvitel után nagyon szép természetes lesz az összhatás, mivel a szemhéjamon nekem amúgy is sötétebb a bőröm (gondolom ezzel nem vagyok egyedül).
Könnyen fel lehet vinni a szemhéjra, és szépen el lehet oszlatni azon. A porfesték nagyon jól beleragad, és gyönyörűen kihozza a színét. Kipróbáltam a kezemen a Sleek palettámból egy kék színt primerrel és anélkül, és nagyon meggyőzött a különbség. Tökéletesen megtapad rajta a szemhéjpúder, és olyan erőteljes a színe, mint a palettában. És kb. 900ft-ért rendeltem a MUP-ról, tehát ár-érték arányban verhetetlen. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 8.

Nagyon elégedett vagyok vele!

Camilla_B

2014. február 12.

Azt olvastam róla, hogy kicsit sötét először, amikor felrakjuk ... és tényleg :-) De az is igaz, hogy néhány perc múlva kivilágosodott egy kicsit és nagyon jól megtapadt benne a festék. Azt írják, hogy csak szemhéjra használják, szem alá nem, bár én oda is tettem és nekem ott is bevált, de tény, hogy a legjobban a szemhéjjon muzsikál. Mivel olcsó és bevált, ezért szerintem ha elfogy újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 12.

Antioxidánsok: BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0