Urban Decay

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. február 25.

Ár:   $20
Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Krémes, szupertartós, vízálló szemceruza és egyben többszörös díjnyertes termék is! Jelenleg összesen 40 árnyalatban kapható, de a kínálat folyamatosan bővül.

(A képen ezek a színek láthatóak, ebben a sorrendben: Electric, Lust, Covet)

Ár: 1990/db , Eladó: zsucci93
Állapot: Párszor használt, lehegyezett, fertőtlenített, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás esetén postázom. Budapesten személyesen átvehető megegyezés szerint.
ercsike76

2013. május 16.

Én a Bourbon változatát rendeltem meg, ez egy sötétbarna pici csillámokkal (de nem olyan zavaróan bazinagy csillám mint pl az Avonos cerkáknál) . Szemkontúrnál bevált, ha megvárjuk míg megszárad akkor egész nap kitart. De vízvonalon pl nekem max 2 óra és sehol sincs. Ennek ellenére szeretem de az ára miatt nem veszem újra, 4-5000 Ft átszámolva, azért ennyiért már van jobb is! Egyébként elég puha az állaga, alapnak is jó.

Update: felpontozom, imádom, UD a legjobb! Egész nap megmarad, tartós. Már majdnem elfogyott a fele annyit használom. Nem tudom miért tűnt el olyan hamar a vízvonalamról de mostanság nem megy sehova :-) Szinte csak ehhez nyúlok. Van Rockstarban is, az egy lila szín, sötétebb, nem élénk. Az is tartós.
Ja igen, elfeljetettem, van belőle Zero-m is, na az a nagybetűs FEKETE! Nem ám az a tompa, szürkés, gyengusz feka...hanem mint a szén! És levakarni alig lehet lemosóval is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 16.

vivuss87

2013. március 28.

A Naked szett boldog tulajdonosa vagyok, azaz Zero, Stray Dog, Underground, Bourbon, Demolition színek. Egyszerűen imádom.. Próbáltam, hogy nem, de minden nap ezekért nyúlok, mióta megvan. Amúgyis imádom a zselés állagú szemcerkákat, az avonosat is szeretem, de ez valami mesés. A Naked palettához tökéletes.. meg persze máshoz is. Puha ami nekem a legfontosabb, tartós, és gyönyörű színe van!
Bővült a szettem Whiskey, Oil slick, és Rockstar. A színek csodálatosak továbbra is. Az Oil slick csillámos, szerintem ezért egy kicsit keményebb, mint a többi. A rockstar meg maga a tökély egy sötétebb, meleg tónusú lila sminkhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

cifike

2013. február 5.

Electric színben rendeltem, és hát csodálatos!!! Puha ceruza, ami nekem nagyon fontos, könnyű felvinni, és egész nap fennmarad a telt, csillogó, tömör festék. Ugyanakkor könnyen lejön lemosóval. Imádom, legszívesebben minden árnyalatban beszerezném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 5.

Glara

2013. január 1.

A zero nevű feketéből van 2 darabom is. Jó kis ceruza, füstös sminkekhez szoktam használni. Tényleg fekete és tényleg tartós, nagyon puha is így kellemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

knifeofdreams

2012. október 14.

Életem legjobb szemceruzája. Már régóta keresek egy atombiztos fekete szemceruzát, és végre megtaláltam. A Perversion szín boldog tulajdonosa vagyok, ami egy elképesztően gazdag, matt fekete. A ceruza maga nagyon krémes, és ha megszárad, zuhany legyen a talpán, ami lemossa az emberről :) A felső vízvonalra és a szempillák tövébe szoktam használni minden reggel, hogy egy kicsit határozottabbak legyenek az alapjáraton szőkés szempilláim, és kicsit vastagabbnak tűnjenek ott is, ahova a szempillaspirál varázsereje már nem ér el. Ez a ceruza a vízvonalamon nem egyszerűen tartós, hanem szinte lemoshatatlan! Én megtaláltam az igazit!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

Castia

2012. március 17.

Fekete színben van meg (zero), és kifejezetten azért vettem, mert jó véleményeket olvastam arról, milyen tartós vízvonalon. Ez sajnos nálam egyáltalán nem igazolódott be, egy órán belül nyoma sem marad, ami egy hazai átlag drogériás szemceruzához képest is gyászos eredmény. Felül tartósabb, csak hát erre a célra más termék is bevált legalább ennyire, így nem tudok eltekinteni attól, hogy pont azt nem teljesítette, amiért megvettem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 17.

morning_glory

2011. október 25.

Kedvenc szemceruzám: tartós, könnyen lehet vele dolgozni, jó színekben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 25.

Kedvenc szemceruzám: tartós, könnyen lehet vele dolgozni, jó színekben van.

Maggie

2011. augusztus 30.

Tartós, precízen felvihető, könnyen satírozható, csodás színek..szuper ez a ceruza:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

UnVraiAnge

2011. július 20.

Ez a szemceruza egyszerűen briliáns! A textúrája, a színválaszték mind mesébe illő és a tartóssága is felülmúlhatatlan, mondhatnám atom biztos. Egy szóval kifejezve: Eszményi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.