Urban Decay

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6 x 1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Ár:   $29
Kiszerelés:   6 x 1,3 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

orsisro

2018. július 12.

Utazós palettának vettem, mérete miatt. A színek szépek, inkább a hidegebb színeket kedvelem. A színek minősége szerintem különböző. Van amelyik nagyon porol van, amelyik kevésbé. Könnyen el lehet dolgozni őket. Kedvezményesen rendeltem az ud oldaláról, 21font volt és ingyenes szállítás (Angliában) így megérte szerinten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

tdorka

2018. január 1.

Fél éve van meg nekem ez a paletta és azóta nagyon megszerettem. Gyönyörű, hidegebb tónusú színek vannak benne, amik tökéletesek a hétköznapokra. Mindegyik szín nagyon pigmentált és nekem egyáltalán nem porzanak. Egész nap fennmarad-bár én mindig használok szemhéjalapot és fixáló sprayt. A külsejét egyszerűen imádom. Szerintem a barna hajú-barna szeműeknek tökéletes választás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

dianae

2017. szeptember 21.

Szuper kis kompakt paletta! Jól lehet dolgozni a színekkel, kicsit erősebb smink is kihozható belőle és még néha a szemöldökömre is használom a Cover árnyalatot ha nincs kéznél más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

danikin

2017. július 25.

tartós, és szép színek, de nekem annyira rideg az egész

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

tartós, és szép színek, de nekem annyira rideg az egész

zsofula

2017. július 4.

Sokkal, de sokkal többet vártam tőle, de az elmegy kategóriába tartozik.
Nagyon vártam a Frisk árnyalatot, mert végre egy hideg árnyalatú szín a mélyítőbe a fakó színemhez, de ami taupe a palettában, rajtam besárgul.
Azért választottam a Naked Basic 2-t, mert annak a színe hidegebbek, vagyis annak kéne lenniük.
Ettől függetlenül szépen satírozható, tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Sokkal, de sokkal többet vártam tőle, de az elmegy kategóriába tartozik.
Ettől függetlenül szépen satírozható, tartós is.

Nena

2016. július 7.

Nem vagyok egy sminkmester, rejtett szemhéjjal meg ugye alapból nehéz szép szemsminket készíteni (legalábbis nekem). Viszont amikor tavaly nyáron egy Sephora-ban jártam muszáj volt megnéznem, aztán pedig hazahozni. :D Kicsit féltem, hogy nem fogom használni, de annyira hordhatóak ezek a színek, hogy nem volt nehéz beleépíteni a sminkelős rutinomba. A skimp mehet a belső szemzugba és a szemöldök alá, a stark a leggyönyörűbb természetes szemhéjszín, a frisk és a cover pedig a két sötét szín (primal, undone) elsatírozására jó. Alappal szépen megmarad, imádom. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Ballazizz

2016. április 13.

Nagyon szeretem ezt a kis palettát. A színei pigmentáltak, minimálisan porzanak, de mégsem az a poros, sokkal inkább krémes, könnyen eldolgozható állaguk van. A skimp annyira jól mutat a szemöldökcsont alatt, hogy pár másodpercre mindig megállok és csodálom :D. Kis kompakt, jól használható paletta, aminek imádom a csomagolását. Szeretem, ha egy termék nemcsak belül, de kívül is minőségi. Ő pontosan ilyen, nem kérdés az 5*. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

GlamourAndStyle

2016. január 21.

Júliusban vettem még, azon felbuzdulva, hogy a sima Basics tesóját nap, mint nap használom (és imádom) és sajnos már kezd eléggé megfogyatkozni. Érdekes módon, amióta megvettem viszont nem annyira használtam még, ellenben a sima Basics még mindig napi használatban van. Ez egyáltalán nem a termék hibája, ugyanúgy hozza a kifogástalan Urban Decay minőséget, mint ahogy azt már megszoktam a márkától, a színek pigmentáltak, könnyen satírozhatóak, minimálisan porzanak, de ez a matt színeknél előfordul. A tartósságuk kifogástalan, alappal együtt mindenféle kopás és fakulás nélkül fent maradnak a lemosásig. A "hiba" szerintem a színösszeállításban lehet, én a melegebb tónusú Basics 1-et sokkal jobban ki tudom használni, ebben a Cover és a Primal nevű színek - habár eltérő tónusúak -, felapplikálva és elsatírozva már csak minimális eltérést mutatnak, így a sima tesóval sokkal több sminkvariációt tudok kreálni. A Skimp highlighter szín egyszerűen tökéletes a hétköznapokra, enyhe fényű, melegebb tónusú csontszín, ami beleolvad a bőrbe, tényleg gyönyörű. A Stark-ot a szemhéjamra szoktam használni, vagy ezt is a szemöldökcsontomra, ha teljesen matt szemfestésben utazok. A Frisk enyhén szürkés satírozó szín, az azt követő kettő "delikvensről" meg már leírtam a véleményemet. A legsötétebb Undone-nal még egy kicsit barátkoznom kell, a szín maga csodaszép, szürkés-barnás árnyalat, csak vigyázni kell, hogy nehogy piszkos hatásúvá tegyem vele a sminkemet.

Összességében, tökéletes hétköznapi és utazó paletta, akinek a hidegebb tónusok állnak jól, azoknak ez lesz a tökéletes választás, nekem viszont még mindig a Basics 1 a kedvenc, ezzel pedig majd gyakorlok még, hogy tökélyre fejlesszem a használatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Valentina

2016. január 18.

Eddigi legjobb palettám . Nagyon szeretem az árnyalatokat , akár hétköznapi vagy esti sminket is tudok vele csinálni és még a szemöldökömre is tökéletes. Nagyon szépen pigmentált színek és nem kell belőle sokat használni, nekem nem porzik. Utazásokhoz is szuper, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Emerencia

2015. november 26.

Szép matt színei miatt imádom.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Szép matt színei miatt imádom.:)

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Methicone, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Caprylate
Szilikonok: Dimethicone, Methicone
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Ultramarines
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.