Urban Decay

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6 x 1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Ár:   $29
Kiszerelés:   6 x 1,3 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

rea3

2015. október 30.

Matt nude paletta rajongóként muszáj volt beszereznem ezt a kis gyöngyszemet, amit annyira istenít mindenki. A színek tökéletesek számomra és amikor belemártottam az ecsetem, akkor esett le igazából az állam, éppen hogy csak hozzáért máris rengeteg festék került rá és pont ugyanaz a szín köszön vissza a szemhéjon, ami a palettában van, hihetetlen. Viszont olyan porzós, hogy porzósabb szemhéjpúderrel még nem találkoztam és a tartósságától is többet vártam. A sleek is van ilyen tartós, ha nem tartósabb. Csakhogy az UD összetevői össze sem hasonlíthatóak a sleek-kel, az előbbié maga a csoda, és így már a tartósságra sem panaszkodhatom. Szépen satírozhatóak a színek és a porzóságon is lehet segíteni egy kis leütögetéssel. Sőt ha sigma-val viszem fel, nem potyog le semmi. Összességében tehát nagyon örülök neki, ez a pigmentáltság abszolút egyedülálló, a sleekeknél is sokkal pigmentáltabb, pedig azok sem piskóták ezen a téren. Persze ilyen borsos áron már legyen is kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 30.

ancsa29

2015. augusztus 14.

Pár hete egy barátnőmtől kaptam születésnapomra. IMÁDOM!!! Gyönyörű, matt színei vannak, tartós, csodaszép sminket lehet vele készíteni bármilyen alkalomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

gina82

2015. július 4.

Csodálatos,imádni való,szépséges,természetes,gyönyörűséges,szerelmetes :) Asszem ennyi,mindent leírtak előttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 4.

Heloise

2015. június 25.

Miután rájöttem, hogy a sima Naked paletta az én rejtett szemhéjamra túl csillámos és fényes lecseréltem erre a matt ici-pici palettára. Másfél hét alatt érkezett ide Angliából, amit már nagyon vártam. Sokat vacilláltam, hogy a Naked Basics első verzióját vegyem-e vagy ezt, de abban túl sok a szinte fehér, halovány szín és kevés benne a natúr-barna, ezért hiába a hűvösebb tónusok, mégis e mellett döntöttem. Gyönyörű, minőségi a csomagolása,a tok pedig gumiszerű műanyag amit élmény kézbevenni. Minden benne van ami egy hétköznapi napon kellhet, sőt könnyen lehet a sötét színnel esti sminket is varázsolni a nappaliból. Ezért is külön öröm, hogy ennyire táskabarát a mérete. Jó textúra, szuper fedés, és szemhéjalappal lerobbanthatatlan. Picit porzik, de engem nem zavar, inkább gyorsan és sok festékkel dolgozom szívesebben, mint mikor többször is bele kell nyomkodni vagy vakargatni kell a festék felületét. Inkább attól félek, nehogy túl hamar elfogyjon. Egyetlen hátránya azonban volt ennek a beruházásomnak, miszerint az hogy a font az utóbbi időben hihetetlenül megugrott, a valuta átszámítása miatt ezért igencsak borsos áron jutottam hozzá. Szóval érdemes nézni hogy euróban vagy fontban fizetjük az interneten, és hogy akkor éppen hogy áll az árfolyam, mert érhetnek kellemetlen meglepetések.

Update: készítettem vele egy sminket, nézegettem sokáig, mindegyik színt egyszer kipróbáltam különböző alkalomra de nem, mégsem az én színeim. Maradok a tiszta matt de melegebb árnyalatoknál. Fájó szívvel ugyan de feltettem eladásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 25.

lollypoppy

2015. március 21.

Régóta ki szerettem volna próbálni valamelyik Naked palettát, és elég nagyok voltak az elvárásaim a hype miatt. Ehhez képest csalódott vagyok, mert bár gyönyörűek a színek, szinte mindegyiket ki tudom használni és jól lehet velük dolgozni, de borzasztóan porzik, gondolom az extra finom textúrája miatt. Ez főleg a sötét színeknél ütközik ki, ui. hiába próbálok vele a legóvatosabban bánni, és az ecsetről leütögetni a felesleget minden egyes lépés előtt, rengeteg lepereg a szemem alá. Alapozóecsettel egy részét le tudom anélkül szedni, hogy elkenődne, de nem mindent. Szóval mehetek rá lemosóval, majd rakhatom újra a hidratálót, fényvédőt, stb. amin kivétel nélkül minden reggel jól felhúzom magam. Tudom, hogy léteznek védőeszközök az ilyen pergős cuccokhoz, de nem vagyok hajlandó még egy ezzel is foglalkozni :)
Ráadásul nekem a szemhéjalapozó ellenére sem elég tartós, a nap végére kicsit elmászik. Fáj a szívem érte, mert amúgy gyönyörű termék, ráadásul ajándékba kaptam, emiatt még nagyobb becsben tartom, szóval el fogom használni, de ezek az apró bosszúságok sokat levonnak a pozitívumaiból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 21.

crettier

2015. február 17.

gyonyoruszep szinek! minden nap hasznalom, utazashoz tokeletes a merete, imadom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

daphne

2015. január 14.

Szóval kb. egy hónapja fogyott el majdnem teljes egészében a NAKED Basics-em, be is tértem a Debenhamsba, hogy ismét a magamévá tegyem ezt a kincset. Nem hittem a szememnek, amikor megpillantottam újszülött tesóját (asszem egy kicsit le vagyok maradva...). Szóval egyből lecsekkoltam, kétkedve persze, hogy vajon mivel több vagy jobb az elsőnél. Istenem, de szép ő is! Ismét matt színek, tökéletes hétköznapi, nappali sminkhez. Szerintem sikerült megint újat alkotniuk, nagyon meg vagyok elégedve a színválasztékkal. Egyedül a "Foxy"-t hiányolom, de azt az első palettából pótlom. A "Frisk" még tökéletesebb szemöldökszín a "Naked2"nél, az "Undone" kicsit lágyabb tusvonalat eredményez, mint a "Crave", a "Stark" pedig... hát ő a szerelmem. Ez a szín egyszerűen csodálatos, nem beszélve a selyemfényű "Skimp"-ről.
Elég az ömlengésből, ezúttal is maximális pontszámot adok, biztosan újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 14.

NiDDA

2015. január 8.

Csodálatos és ugyanolyan jól kihasználható, mint az elődje. Picit porzik, de elviselhető, a színek jól pigmentáltak. Sokat vacilláltam, hogy maradjak-e az elsőnél, vagy próbáljam ki ezt, de nem bántam meg, sőt, szerintem sokkal jobban szeretem ezt.
(BeautyBay-ről rendeltem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

(BeautyBay-ről rendeltem.)

Szilva86

2014. november 15.

Új szerelem az életemben. Amióta megérkezett hozzám minden nap használom. Erősen pigmentált, nem porzik és pillanatok alatt lehet vele füstös szemeket varázsolni. És nem mellékesen utazáshoz is kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 15.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Methicone, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Caprylate
Szilikonok: Dimethicone, Methicone
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Ultramarines
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.