Uriage

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rose23, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 9.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Dezodorok

Gátolja a kellemetlen szagok kialakulását, miközben tiszteletben tartja a legérzékenyebb bőr igényeit is. Semlegesíti a fokozott izzadást okozó enzimeket. Nem hagy fehér nyomot. Nők és férfiak részére, 24 órás hatással.

hfancs

2018. június 27.

Felváltva használom egy másik termékkel és így nagyjából el vagyok vele, de sajnos többször újra kell kennem napközben. Az illata kellemes, de eléggé drága. Jobb alternatíva még nem akadt a kezembe így használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

SHE

2018. június 24.

Nagyon bíztam benne. Tudom, alumentes, tudom, izzadást nem annyira gátol, ezt már nem is várom el. De nem maradok tőle friss illatú egyáltalán, pedig most csak 20 fok van... ha nap közben utánkenem párszor esetleg, de nem szándékozom 3ezer forintért 2 óránként kenni. És szerintem zsíros foltot hagy a ruhán. Pozitív, hogy tényleg finom az illata, és gyorsan szárad, de ezt egy 400 Ft-os deo is megteszi szépen.... nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

estherkovacs

2018. június 11.

Tökéletes. Hatása sok alumíniumos társáét is veri. Illata kellemes. A patikában a gyógyszerésznő is mondta, hogy kipróbálta már az összes alumentes terméket, ennél nincs jobb, ő is ezt használja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

prettyfruity

2018. február 27.

Évek óta a kedvenc deom. Nagyon sok alumentes termék kipróbálása után, ez volt és maradt az egyetlen, ami összetevőket, hatást, állagot és illatot tekintve abszolút befutó nálam. Könnyen szárad, nem ragad, az illata számomra tökéletes tisztaság illat, amit még délután is érzek, miközben nem nyomja el az aktuálisan viselt parfümöt. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Zsuzsifruzsi

2018. február 12.

Kipróbáltam,de sajnos nem lesz szerelem. Nem viszketős, nem hagy foltot, gyorsan szárad,de sajnos nekem télen sem túl hatékony...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Zsusci

2017. július 9.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a termékre. Régóta csak alumenteset használok. Próbáloztam rengeteg termékkel, de egy idő után, sajnos rövid idő után mind a kukában végezte. De ez nagyon jó nekem, még télen kezdtem el használni. Kicsit aggódtam, mi lesz ha bejön a nagy meleg, hogy teljesít, de azt kell mondjam, hogy nekem szuperül működik. Azt hozzá kell tennem, nem vagyok az a nagy izzadós, szerintem normál szinten izzadok, ez a termék nem gátolja az izzadást, de nem is büdösödök be tőle, szinte egész nap tart, szeretem a tisztaság illatát és a parfümöknek sem zavar be egyáltalán. Csak néha kenem délután újra. Nem hagy fehér nyomot. A fehér cuccaim nem sárgulnak be. Miután reggel bekenem magamat, utána kicsit várni kell, hogy megszáradjon, de még sminkelés előtt bekenem, és mire öltözködni kezdek már meg is száradt. Duopackban is hozzá lehet jutni, úgy nem olyan drága, de nekem normál áron is megéri. IMÁDAT!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 9.

dandelion

2017. május 21.

Régóta alumíniummentes dezodorokat használok, amelyek közül eddig ez vált be a legjobban. Ugyan az izzadást nem gátolja meg, ahogy egyik alumíniummentes termék sem, mégsincs kellemetlen szagom használata során. Több más hasonló terméketől lettek allergiás reakcióim (bőrpír, viszketés, szárazság) amelyeket ennél nem tapasztaltam. Duopackben jutottam hozzá, ahol a második termék fél áron volt. Normál áron is újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

ZiAn

2016. szeptember 16.

A legjobb dezodor, abszolút kedvenc. Tartós hatású, kellemes illatú.

Update: 2016.09.16 Sajnos megbukott a nyári tesztelés alatt. Csak rontott a helyzeten, ezért többet nem próbálkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

A legjobb dezodor, abszolút kedvenc. Tartós hatású, kellemes illatú.

FruzsiF

2016. augusztus 13.

Nagy melegben nem ajánlott használni,mivel alumíniummentes,de ez nem negatívum. Nem várhatjuk el, hogy egy DEO a legnagyobb melegben is hasson. Egyébként szeretem,akciósan vettem tusfürdővel egybecsomagolva.Az ára normálisan elég drága,de általában megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 13.

EsztR

2016. július 27.

jó, hogy alumínium mentes, de izzadást nem annyira gátol
az illata szerintem jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

jó, hogy alumínium mentes, de izzadást nem annyira gátol
az illata szerintem jó

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol, Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.