Uriage

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2014. január 20.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Ajakápolók

Védő, nyugtató, regeneráló balzsam nagyon száraz, kicserepesedett ajkakra. Hosszantartó hatású.

Poly-2P szabadalom. Növényi szkvalének és szterolok, glycerin, polydecene Uriage termálvíz tartalma nyomelemekben és ásványi sókban különösen gazdag, természetesen izotóniás összetételű, bizonyítottan nyugtató, hidratáló és gyökfogó tulajdonságú.

oznob64

2018. november 18.

A stiftes változatát sokkal jobban szeretem, de ez is egy kiváló termék, én inkább este szoktam használni, hidratálja az ajkakat, regeneráló hatása is van, a stiftesnél kissé nehezebb textúrájú balzsam, annál kissé kevésbé kényelmes a viselete, illetve nem is ad olyan természetes fényt, mint az.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

zsofia22

2018. november 1.

EKCÉMÁSOKNAK AJÁNLOM!!
Gyerekkorom óta ekcémával küzdök a kezemen és az arcomon. A szám körüli ekcémát egy nap után már csillapítja, megszünteti az égő-viszkető érzést.
Rengeteg krémet próbáltam már, de ez az igazi!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

EKCÉMÁSOKNAK AJÁNLOM!!
Rengeteg krémet próbáltam már, de ez az igazi!

Nymphea

2018. október 27.

Meglep, hogy még nem véleményeztem, mert nagy ajakápoló függő hírében állok, több tíz ajakápoló gazdája voltam már. Azonban olyat, mint ez (illetve a stiftes tesókája) még nem tapasztaltam. Bár az ára borsos, én egy éve szinte mindig érte nyúlok (vagy ha nem, jól ráfázok) és még csak a negyede fogyott el. A folyékonyabb állaga miatt könnyen kenhető a kinti hidegben is. Bár én jobban kedvelem az illatos termékeket, ennek nincsen, de a sebes, véresre kirepedt ajkakat is órákon belül helyreteszi, már már csoda, amit leművel. Mivel ritkán kell (én éjjelre szoktam) megéri az árát, lassan fogy, táskabarát. Imádom.

Up: Tuti, hogy minimum két évemegvan már, és egy picike még most is van belőle. Akkor jöttem csak rá, hogy mennyire ő volt a legjobb(illetve a stiftes tesója), hogy jelenleg egy Bioderma és egy Eucerin ajakápolót nyúzok, de mint halottnak a csók, olyan a számnak mindkettő. Amint elfogynak, soha többet nem kacsi tgatok más márkák felé, csakis Uriage..Abszolút minden fillérjét megérte, nagyon ajánlom!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Dorinaa

2018. október 27.

Valóban csodaszer! Isotretinoin kezelés alatt állok, amitől nagyon kiszárad a szám és az orrom környéke, a szám szélei be is repedtek. Az itt olvasott vélemények alapján beszereztem egyet, és két nap alatt meggyógyította a számat, olyan mint volt. :) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

edusi

2018. október 24.

Nekem ez a Biotherm után a második kedvencem.Este használom és nagyon jól hidratál és nagyon kedvező áron lehet beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

leili

2018. október 8.

Sajnos az imádott Carmex stiftemre egyik napról a másikra allergiás lettem a terhességem alatt , illetve visszatért a szájzug-berepedés, ami évekig volt a "barátom" kicsit stresszesebb időszakokban. Már nagyon szenvedtem tőle, pedig tényleg mindent kentem már rá, amikor egy balatoni gyógyszertárost megkértem, hogy adjon erre valamit, mert nem bírom már.. ő ajánlotta ezt és 3 nap kenegetés után meggyógyult a szájzugom és az ajkaim is szépek lettek szóval azóta kicsit ráfüggtem :D már csak ezt használom, imádom, hogy illatmentes, ad egy szép fényt a számnak, hihetetlenül szépen feltölti és elég napi egyszer kennem és egész nap komfortosan érzem magam : ) Mindenképpen 5 *

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Edomano10

2018. április 17.

Számomra a legjobb ajakápoló, amelyet eddig használtam!! 10/10

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Számomra a legjobb ajakápoló, amelyet eddig használtam!! 10/10

Vanília

2018. március 4.

Sok jó ajakápolót próbáltam már, de ez a leggyógyítóbb. Sajnos az utóbbi időben újra és újra repedezettre száradt a szám (annyira, hogy az imádott rúzsaim is elfelejthettem), de ez a balzsam helyrerak minden alkalommal, amikor érzem, hogy gond van. Este rákenem a számra, reggelre újra a régi minden:) A patikában azt mondták, hogy ez a legtutibb segítség ilyen esetekre - és ami különösen biztató, mindegy, mi az oka a kiszáradásnak, tehát időfüggő és allergiás okok esetén egyaránt bevethető - és igazuk volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 4.

mafalda

2017. augusztus 30.

Csodás!!!! Nyáron nem tudom mitől, talán legyengült immunrendszer..de totál kirepedt a szám oldala, mire az egyik fele rendbejött a másik lett sebes és igy tovább..A patikus ajánlotta ezt a terméket, az ára borsos, de mondom egy próbát megér (muszáj volt vmit kezdenem) már mosolyogni sem tudtam annyira fájt a szám, de ez a termék rendbetette egy pár nap alatt!!!!😍😘

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

ancsa29

2017. július 3.

Szuper termek,remekul hidratalja a szanaszet cserepesedett szamat telen-nyaron-mindig😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate