Uriage

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2014. január 20.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Ajakápolók

Védő, nyugtató, regeneráló balzsam nagyon száraz, kicserepesedett ajkakra. Hosszantartó hatású.

Poly-2P szabadalom. Növényi szkvalének és szterolok, glycerin, polydecene Uriage termálvíz tartalma nyomelemekben és ásványi sókban különösen gazdag, természetesen izotóniás összetételű, bizonyítottan nyugtató, hidratáló és gyökfogó tulajdonságú.

Hildo

2017. április 29.

Az illata szörnyű!! Szinte gyógyszer íze van! Tudom, ne egyem...:D Ennek ellenére nem tudok elvonatkoztatni, egy minimális illat anyaggal sokkal szimpatikusabb és szerethetőbb lenne véleményem szerint. Ettől függetlenül csodaszer, a tavaszi széltől kifújt cserepes ajkaimat hamar lehidratálta.
Az "illat" miatt 1 pont mínusz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Az "illat" miatt 1 pont mínusz!

dbogi95

2017. március 23.

Stiftes társának a legnagyobb rajóngója vagyok egyszerűen imádom, golndoltam kipróbálom ezt is, viszont ez nekem nem működik... minden nap mikor érzem, hogy szüksége van az ajkamnak egy kis táplálásra kenegetem, de a repedések nem múlnak :( Ma reggel arra ébredtem, hogy teljesen széjjel repedt az alsó ajkam és folyik belőle a vér, ezért délután az első utam a patikába vezetett, ahol olcsóbb stiftes változatát újból beszereztem. Estére csodát művelt az ajkaimmal, én inkább azt ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

AnitaAnaFjr

2017. február 22.

télen must have

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

télen must have

blackberry

2017. január 18.

Télre kötelező darab! Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

Télre kötelező darab! Nagyon elégedett vagyok vele.

GNóri

2016. október 11.

A téli életmentő. Nagyon szeretem az állagát, felkenéskor viaszos réteggel vonja be az ajkam, majd a testhő hatására megolvad és könnyed felszívódik. Ahogy bejön a hideg, szeles idő, mindig őt használom, reggel és este is, így nem szokott kicserepesedni a szám, pedig nagyon hajlamos kiszáradni, kisebesedni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Ballazizz

2016. április 11.

Szuper termék!! Egy allergiás reakció miatt bukkantam rá(minden rosszban van valami jó :)) Az ajkaim teljesen lehámlottak, persze sivatagi szárazság kíséretében.. feszülő, égő, viszkető, száraz, kirepedezett, elfehéredett ajkaim kevesebb, mint egy hét alatt teljesen rendbe tette. Örök hálám ennek a kis terméknek, imádom :) Azóta csak őt és a stick lévres változatát használom. Mindekettő aranyat ér (nekem legalábbis). :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

CeCeDrake

2016. március 1.

Lecseréltem a jó öreg Eucerint erre. Nagyon jó, illatmentes, íztelen, azt csinálja, amit kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

fdorottya

2015. december 9.

Nagyon ki volt száradva a szám és a körülötte lévő rész is. Minden nap felrepedt és nagyon nagyon fájt. Kínomban már nem tudtam mit venni, így hallgattam a gyógyszertárosra. Ő ezt ajánlotta nekem! Nagyon gyorsan rendbe tette a számat. Két hét használat után teljesen elmúlt a szárasság és egyáltalán nem reped fel a szám. Nagyon jó, hogy illatmentes és nagyon szép fényt ad a szájnak. Rúzs alá elengedhetetlen!

Up.: Még mindig nagy kedvenc! Télre számomra elengedhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

Up.: Még mindig nagy kedvenc! Télre számomra elengedhetetlen!

wiicktoria

2015. november 29.

Amikor már minden elveszettnek tűnt, és minden mart és csípett,akkor találkoztunk. Nagyon-nagyon hálás vagyok!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Barbika4

2015. november 2.

Mintát kaptam ebből a csodából, és a betegség közben/után szétcserepesedett szám 1 nap alatt teljesen meggyógyult. Mint egy varázslat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate