Uriage

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2014. január 20.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Ajakápolók

Védő, nyugtató, regeneráló balzsam nagyon száraz, kicserepesedett ajkakra. Hosszantartó hatású.

Poly-2P szabadalom. Növényi szkvalének és szterolok, glycerin, polydecene Uriage termálvíz tartalma nyomelemekben és ásványi sókban különösen gazdag, természetesen izotóniás összetételű, bizonyítottan nyugtató, hidratáló és gyökfogó tulajdonságú.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

FEV

2015. április 21.

Messze a legjobb ajakápoló, amit valaha használtam! A bőrgyógyász írta fel, mikor már kínomban elmentem hozzá, mert olyannyira kiszáradt, berepedezett a szám,, hogy semmi sem használt. Az orvos azt mondta, jó pár nap, mire rendbe teszi a bőröm, de már a 2. használat után sem volt nyoma a sebeknek, repedezésnek! Mélyen hidratál és sokáig megmarad az ajkakon - még evés-ivás után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 21.

rtunde

Korcsoport: >54
2015. február 25.

Tökéletes ajakápoló.Eddig a Neutrogena 15 ml-es ajakbalzsamját használtam, ami szintén szuper jó volt, de mostanában sehol sem találom. Így esett a választásom erre az ajakápolóra, ami fantasztikusan hidratál, emellett nagyon tetszik, hogy illatmentes, könnyen kenhető, kicsit csillogó pihe-puha ajkakat eredményez.Ha lehetne 6 csillagot is adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 25.

Виктория

2015. február 11.

Csak olyankor használom, amikor tényleg nagyon rossz állapotban van a szám, hétköznapra nekem sok. Nagyon pici kell belőle, vagy sosem szívódik fel, így a 15ml egy örökkévalóságra elegendő adag. Télre elengedhetetlen a túléléshez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

eo

2014. január 22.

Az a helyzet, hogy tényleg nem tudok ajakápolóról úgy véleményt írni, hogy ne említeném meg a tubusos Neutrogenat, lévén, hogy számomra az az etalon. Szóval mindent ehhez hasonlítok.
Ez a számomra eddig ismeretlen márka akkor került hozzám, amikor nem volt Neutrogena (na már megint..), és a gyógyszertáros néni ódákat zengett arról, hogy de ez milyen jó termék. Emellett mondjuk megvan az ára is (1900 Ft, ha jól emlékszem), de hát egy életem-egy halálom, ki kellett próbálni. Eléggé szimpatikus, az is amiket neten találtam róla, számomra viszonylag szép összetevők, termálvíz meg nyomelemek meg miegyéb, jól hangzik na, viszont tényleg a gyakorlatban is igen remekül funkcionál. Igazán gazdag krém, elég belőle nagyon kevéske. Nem csak felületesen, hanem mélyen hidratál. Emellett sokkal szebbé teszi az ajkakat azonnal, és igazán puhák lesznek. Nagyon elégedett vagyok, főleg azoknak ajánlanám, akik hisztisek-válogatósak ajakápolók terén és/vagy extrémebb ápolásra vágynak, durván kicserepesedett vagy sebes a szájuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate