Uriage

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mattító összetételével speciálisan a zsíros bőr számára lett kialakítva. Hosszan gátolja a zsíros bőr csillogását, csökkenti a pattanások, mitesszerek kialakulásának egyik fő okát, a fokozott fagygyúképződést, és hosszan tartóan hidratál. Gyulladt, aknés bőr esetén segíti a napsugárzás okozta pigmentfoltok elkerülését. Maximálisan fotostabil szűrő komplexének, sejtvédő Aquaspongin® és antioxidáns összetevőinek, valamint az Uriage termálvíz bizonyított DNS-védő hatásának köszönhetően, kiemelkedő védelmet nyújt az UVB és a bőrbe mélyebbre hatoló UVA sugárzással szemben, valamint sejtszintű védelmet biztosít a napsugárzás okozta bőrkárosodásokkal, DNS károsodásokkal, az UV sugárzás provokálta reaktív oxigéngyökök sejtkárosító hatásával, a bőr napsugárzás okozta idő előtti öregedésével szemben. Könnyen felvihető, gyorsan, nyomtalanul felszívódik. Könnyű, olajmentes textúra, nem ragad, láthatatlan a bőrön. Vízálló.

Ár: 4500 Ft , Eladó: verus88
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, vagy postán küldés
Ár: 800 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: sosem használt - 5 ml, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, mpl, posta, gls

Preciosa

2018. július 3.

Olyan jó lett volna egy patikában olcsón beszerezhető, mattító fényvédő, de nem: illatanyagot kellett bele tenni. Nem tudom, ettől várjuk a mattító hatást? Nagyon zavaró. A zsíros-pattanásos bőr amúgy is érzékeny, minek még parfümmel irritálni? Annyira nagyon amúgy nem is mattított. Kár, így csak mintát próbáltam ki, de megvenni nem fogom a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

franciska.papp18

2018. július 2.

Igaz kevés vélemény volt rajta, de megvettem mert kíváncsivá tett, hogy mit tudhat egy fényvédő ami elvileg mattít. Alapvetően meg vagyok elégedve vele, szépen eldolgozható, az illatát én sem igazán értem. Miért kell mindent agyonillatosítani? Kb. egy hónapja használom, nem sajnálom le a mennyiséget a fejemről és szerintem így is nagyon sokáig elég lesz. A nyarat kibírja szerintem, pedig vettem egy másik márkától és másfajta fényvédőt is tartalékba, nehogy fényvédő nélkül maradjak.
A lényeg pedig: a mattító része a dolognak. Hát szerintem semmi extra. Ugyanúgy púdereznem kell egy 8 órás munkaidő alatt legalább 1x. (Irodában dolgozom és maximum kávézni és mosdóba járok, tehát mozgásnak nem nagyon van kitéve.)
Összességében amúgy egy jó fényvédő, de aki (mint én) a mattító tevékenysége miatt helyezné előtérbe, azt szerintem kicsit csalódott lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Lestine

2018. május 19.

Az első nagyon pozitív dolog, hogy tökéletes sminkalap. Sokkal szebb rajta a smink. Azonnal beszívódik, kellemes fluid állagú, egyáltalán nem az a nehéz krém, amit eddig nem szerettem a fényvédőkben. Viszont nagyon erős illata van, ami nem zavarna alapvetően, csak nem értem, hogy egy problémás bőrre kifejlesztett termékbe hogy kerülhet parfüm. Viszonylag szépen mattít, de olyan 2 óra után kezd átfényesedni és pár óra után már elég csúnya. A parfüm benne nagyon irritáló, nekem pattanásokat is okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

ramonanagy0669

2018. május 6.

Bőrgyógyász ajánlotta, és adott is belőle egy kisebb termék mintát. Azt mondta ez pattanásos, mitesszeres, zsíros bőrre jó lesz!
Szóval elhasználtam a kis termék mintát, és azt vettem észre, hogy tényleg jó. Sminkelni mondjuk féltem rá, mert azt vettem észre, hogy pár órával később össze vissza folyt minden az arcomon.
Azon kívül nagyon megszerettem és mikor Glamour napok volt, mentem is a patikába és erre a márkára is vonatkozott kedvezmény, és megvettem a teljes kiszerelést. Azóta minden nap használom, nagyon kevés elég belőle, nagyon sokáig elég!
A fényvédelem minden nap fontos, még télen is!
A zsíros bőröm nem fényesedik át napközbe ha ezt használom, szabályozza a faggyutermelést, és nem alakul ki több szeplő már! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

A fényvédelem minden nap fontos, még télen is!

bakocsenge

2018. május 5.

Rávettem magamat, hogy én is ügyeljek a fényvédelemre. Ez tűnt a leginkább kézenfekvőnek, a többi Uriage termékemmel is meg voltam elégedve. És alapvetően ezzel is: nem vártam tőle tökéletes mattító hatást, hiszen nekem elég olajos-zsíros bőröm van, eddig semmivel se tudtam nagyon kordában tartani,egy fényvédőtől nem is fogom ezt elvárni. Mindenesetre inkább ezt vettem meg, kompromisszumot kellett kötnöm, hogy problémás bőrrel a sima változatát veszem meg, vagy ezt, amiben van parfüm. Nem bántam meg, biztosan beszerzek még egyet. Nekem tetszik az állaga, kellően folyós, nem ül bele a ráncokba. Könnyen el lehet kenni és a fehér réteg sem virít az arcomon használat után. Ami várok tőle, az ötvenes fényvédőfaktort, azt pedig hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

CeCeDrake

2018. május 1.

Update: megint újravásároltam. Viszont most nem működik jól. Felviszem és egy fénylő réteg, mintha valami maszk lenne, marad az arcomon. Várok 10 percet, 20 percet, fél órát, ugyanúgy van...mintha viasszal kenném be az arcom.
Csalódás!
Ugyanitt magas faktorszámú mattító, de nem fehérre meszelő fényvédőt keresek! 😪

Többször újravettem. Szeretem, hogy tényleg matt, hogy magas faktorszámú, hogy nem marad fehér réteg az arcomon, hogy lehet fölé bármit használni, könnyen beszerezhető.
A hatása kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Csalódás!
Ugyanitt magas faktorszámú mattító, de nem fehérre meszelő fényvédőt keresek! 😪

A hatása kiváló.

Moszatka

2018. április 14.

Magas faktorszámú fényvédőt kerestem ami könnyen beszerezhető, nem kell külföldről rendelnem. Tetszik benne, hogy nem hagy olyan látványos fehér réteget az arcomon mint néhány koreai fényvédő amit korábban próbáltam, viszont nekem nem hogy mattítana, de hiába várok felkenés után, a bőröm nagyon fénylik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

KreolAncsi

2017. október 18.

Nagyon hosszas kutatómunka után sem találtam meg az igazi fényvédőt, de a gyógyszertárban kaptam belőle kis mintát. És a második használat után tudtam, hogy ő nagyon ígéretes.
Előnyök: Szépen lehet rá sminkelni, sőt, az EL double wear alá kifejezetten előnyös (nekem), jobban el tudom dolgozni az alapozót vele, mint nélküle. Mattító hatása ellenére nem szárítja a bőrt, bár mindig kentem alá mást is. Hajlamos foltosodásra a bőröm, és hála neki, ezen a nyáron ez elmaradt - pedig nem szoktam a teáskanálnyi mennyiséget felkenni belőle. Ez utóbbi miatt vettem, tehát nekem bevált.
Hátrányok: Némelyik szérumra rákenve kukacosodik, de ha a kettő közé felkenem a mizon csigását, akkor a probléma megoldódik. Figyelmesen el kell kenni, hogy ne maradjon fehér folt utána. Szerény véleményem szerint lehetne illatmentes - de én minden arcra való kenceficéről ezt gondolom.
Adok négy csillagot, de mivel úgy érzem, hogy fényvédők terén még sokat kellene fejlődnie a világnak, ez jelen állapotban a maximális pontszám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

pattybaba

2017. július 30.

Sajnos nagyon nem vált be. Online rendeltem meg, hirtelen kellett valami, és erre esett a választásom, mivel ebben a 40 fokban nagyon zsíros lesz a bőröm.
Nagyon odafigyelek a fényvédelemre, így sokat is használok belőle egyszerre: viszont ebben az esetben gyakorlatilag ül a krém egész álló nap az arcomon. Abszolút nem szívódik be, ráadásul foltokban rászárad az arcomra, ami egy idő után elkezd leperegni.... nagyon undi, még szerencse, hogy először egy olyan napon próbáltam ki, amikor egész nap nem mentem sehová a kerten kívül, így nem riogattam senkit sem az ábrázatommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

claudia.nyilas

2017. július 2.

Megvettem, mert a LaRoche Posay Anthelios elég gyorsan fogy. :( Nagyon bíztam ebben, de csalódás. Nagyon zsíros, felkenés után mindig kénytelen vagyok egy törölközővel felitatni. És látványos fehér réteget hagy. Minden napra szerettem volna alkalmazni smink alá, de nem fog menni sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Triacontanyl PVP, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gombaellenes tartósítószer.