Uriage

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mattító összetételével speciálisan a zsíros bőr számára lett kialakítva. Hosszan gátolja a zsíros bőr csillogását, csökkenti a pattanások, mitesszerek kialakulásának egyik fő okát, a fokozott fagygyúképződést, és hosszan tartóan hidratál. Gyulladt, aknés bőr esetén segíti a napsugárzás okozta pigmentfoltok elkerülését. Maximálisan fotostabil szűrő komplexének, sejtvédő Aquaspongin® és antioxidáns összetevőinek, valamint az Uriage termálvíz bizonyított DNS-védő hatásának köszönhetően, kiemelkedő védelmet nyújt az UVB és a bőrbe mélyebbre hatoló UVA sugárzással szemben, valamint sejtszintű védelmet biztosít a napsugárzás okozta bőrkárosodásokkal, DNS károsodásokkal, az UV sugárzás provokálta reaktív oxigéngyökök sejtkárosító hatásával, a bőr napsugárzás okozta idő előtti öregedésével szemben. Könnyen felvihető, gyorsan, nyomtalanul felszívódik. Könnyű, olajmentes textúra, nem ragad, láthatatlan a bőrön. Vízálló.

Ár: 4500 Ft , Eladó: verus88
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, vagy postán küldés
Ár: 800 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: sosem használt - 5 ml, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, mpl, posta, gls

klauuu93

2017. június 30.

Megvettem, mert kellett valami új, jobb. De se nem láthatatlan a bőrön, se nem átlátszó gyorsan es nyomtalanul nem szívódik fel... es irtora zavar h illatos ,ja és kb egy het utan mar nem is erzem matt-nak. Az arcom zsíros bödönné változik, amikor felkenem. Ha nem dolgozom el legalább 2-3percig akkor fehér csíkok maradnak az arcomon. Nem hiszem, h újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

mafalda

2017. június 13.

Nagyon jó, én nappali arckrém gyanánt vettem aztán itthon néztem h naptej arcra. De sebaj ugyan úgy kenem fel. Szépen lehet rá sminkelni. Hamar beszívódik, nincs ragacsos naptej érzés utána, és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

csicserke

2017. június 4.

Szeretem:) Akcióban vettem a másik Uriage 50+ vízálló társával együtt, így háromezer valamennyi volt darabonként. Kellemes viselet még 30 fokban is, bársonyos bőrt eredményez, a fehér is hamar eltűnik amint beszívta a bőröm (szánni kell rá úgy 5 percet). Sajnos nekem kell alá egy kevés hidratáló, legalább a száraz részekre. A BB krémet viszont elfelejthetem a nyárra, mert nincsenek jóban egymással, hurkákban lejön az arcomról, ha meg rajtamarad, akkor már fullasztóan soknak tűnik. Úgyhogy csak a bőrhibákat kenem be vékonyan korrektorral és kész. Amiatt mindenképp megkapja az ötöst, hogy nem kell a nyári hőségben ragacsos, fényes, ellenben fehér-maszatos képpel mászkálnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Triacontanyl PVP, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gombaellenes tartósítószer.