Uriage

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: karina, az összetevőket feltöltötte: missdyke, Módosítva: 2018. augusztus 20.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató krém.

Uriage Termálvíz tartalma nyomelemekben és ásványi sókban különösen gazdag, izotóniás összetételű, bizonyítottan nyugtató, hidratáló, gyökfogó tulajdonságú és erősíti a barriert.

Ajánlott csecsemők, gyerekek, felnőttek részére, arcra és testre. Gyulladt, vörösödő, irritált vagy irritációra hajlamos bőrfelületek kezelésére. Túlérzékeny, atópiára, ekcémára, viszketésre hajlamos bőrre. Pelenka kiütés esetén.Használható a szteroidos bőrgyógyászati kezelés kiváltására vagy kiegészítésére.

Az Uriage CU-ZN+ krém innovatív formulájával azonnal csillapítja a bőrirritációt, gyulladást. Használatával a bőrfelület megnyugszik, újra hidratált, puha és kellemes tapintásúvá válik. A szabadalmaztatott TLR-2 Regul Komplex azonnali gyulladáscsökkentő, viszketést enyhítő hatású, innovatív módon gátolja a gyulladásos folyamatot már a korai fázisban. A réz és cink glükonát antimikrobális hatásának köszönhetően védi az érzékeny bőrt a fertőzések, mikroorganizmusok ellen, melyek irritációt, gyulladást okozhatnak. Szilikát és Polidecén tartalma védőréteggel látja el az irritált bőrfelszínt. Uriage Termálvíz tartalma és hosszantartóan hidratáló, regeneráló összetétele helyreállítja a bőr nedvességtartalmának egyensúlyát, puhaságát és erősíti a bőr védőfunkcióját az irritációval és a káros külső hatásokkal szemben.

Magasan tolerált. Tartósítószer-, illat- és színezék-mentes, nem mitesszerképző, hipoallergén.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

rLau88

2016. november 24.

Patikában kérdeztem a patikust, hogy náthás időszakban az orr körüli kipirosodásra mit ajánl. Erre ezt mondta. Elég borsos ára van, azon nem segített sőőőt csípte.
Az ára elég borsos.
Kérdeztem, hogy pattanásokra is jó-e (nehogy már csak egy kis piros kiszáradt orr miatt vegyem meg). Mondta a hölgy, hogy természetesen nagyon jó és ez egy szuper krém. Hát lehet, hogy részesedést kapott vagy nem tudom, de részemről két csillag és az is csak azért mert nincs benne "piros" összetevő.
Nehéz krém, nehezen szívódik be. A tubuson az áll, hogy "a bőr vize" na most ezt nagyon de nagyon nem éreztem...
Lehet elhasználom egy nagyon, de nagyon drága kézkrémnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Az ára elég borsos.
Lehet elhasználom egy nagyon, de nagyon drága kézkrémnek.

knoemi

2016. november 9.

Nem olyan rossz készítmény ez ekcémára, de mindenkinek máshogy reagál a szervezete. Nekem segített a gyógyulás útjára lépni napi 2-3 használat után, de kombinálnom kellett egy másik ekcémára kifejlesztett termékkel (LRP). Kicsit nehezen szívódik fel, de egyáltalán nem nehéz krém. Az illata nekem semleges. Kicsit drágának érzem a hatásához képest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

kneva

2016. október 2.

Nagy reményekkel vettem meg, a kislányom kiütéseire, ekcémáira. Hát nekünk egyáltalán nem váltotta ki a szteroidos kenőcsöt. Pedig az összetétele tetszett. Végül pár nap szteroidos kenőcscsel kenés után ezzel folytattam, elhasználgattuk, ha már megvettem. De a hozzá fűzött reményeimet nem váltotta be.
A kisbabámon használgattam pelenka kiütések ellen, nekünk arra sem volt igazán jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 2.

Enne

2016. július 17.

Ekcémára hajlamos bőrre kaptam, miután hámló foltok jelentek meg időről időre mindkét karomon és könyökömön. A gyógyszertárban ajánlották, és először kaptam belőle mintát, mert nem olcsó krém, és ráadásul csak 40 ml-t adnak belőle. Előtte már mindennel kentem (kék tégelyes nivea, testápolók, olajok, körömvirág krém...), de semmi nem segített igazán. Ez a kenőcs azonban pár nap alatt eltüntette a hámlást, a viszketést pedig perceken belül megszüntette. Elégedett vagyok a hatásával, de az ár/mennyiség arány miatt nem biztos, hogy gyakran fogom újra vásárolni. Ettől függetlenül megéri az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

enikooo

2015. december 26.

Egyetlen hatalmas pattanás utáni hegre kaptam ezt a gyógyszerésztől, de végül az egész arcomra kentem. A heget gyönyörűen begyógyította, nem hittem a szememnek, viszont kombinált bőrre nem ajánlom, csak célzottan, sérült bőrfelületre, ugyanis HATALMAS pórusokat csinál és nagyon nehéz krém. Irritációra is tökéletes, a viszketést, pirosságot másodperceken belül elmulasztja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 26.

igob

2015. szeptember 23.

Amolyan vegyes érzésem/tapasztalatom van ezzel a krémmel. Eleinte jobban szerettem, mint most, egy kis idő eltelte után. Nem rossz az oldalt seborrheas, és egészében érzékeny bőrömre, viszont a teljes arcon már azt vettem észre, hogy kicsit nehéz és zsírosít. Ki is jött egy-két patim tőle az arcon. Sminkelni sem valami igazán jó rá. Picit fura "gyógyszerillata" van, bár nekem ez jobban bejön, mint az agyonparfümözött krémek. Összességében nekem csak egy közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

jaszaiheni

2015. augusztus 12.

Elég durván kijött most az ekcéma a kezemen,bőr is felrepedt,hólyagok stb. Patikában ajánlották,és csodaszernek mondták mert sokaknak bevált,és nem szteroidos.
Nekem elég vegyes a véleményem. Egyrészt jó,mert nem csípi a sebet sok krémmel ellentétben,és valamennyire nyugtatja is,de komoly ekcémára nem ajánlom,csak szinten tartásra ha épp szép és csak kiszárad. Komoly sebes viszketős ekcémára marad a bőrgyógyász által felírt szteroidos,az mindig segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Ginniiee

2015. augusztus 8.

Épp olyan bőrre próbáltam, amilyenre ajánlják. Ekcémás, irritált, túlérzékeny, kipirosodott. Annyira viszketett tőle a bőröm, hogy le kellett mosnom. Először azt hittem, hogy csak azért viszket, mert az ekcéma viszket, de amit lemostam, enyhült a viszketés, majd abba is maradt. Olvastam, hogy aki fémallergiás (nikkel), annak a rézztől is lehet baja. Talán ez okozta a bajt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

anszan

2015. július 16.

Én ezt a krémet elsősorban epilálás után használom és nagyon bevált! Azóta nincs szőrbenövés, gyulladás, szóval szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 16.

drozsi

2015. július 1.

Update: elnéztem a krémet.. Uriage pruriced krémmel kentem magam! Nemtudom törölni a véleményt.

Szoliárium után leégtem, azt tudni kell rólam, hogy nagyon feher a böröm és ha leégek nagyon nehezen barnul át, sőt a legtöbbször lehámlok. Fajt, égett mindehol. Teljesen ki voltam, hogy fogok én így másnap létezni?! Aztán ezt a krémet magamra kentem éjszakára, mi bajom lehet tőle alapon. Nagyon jól tettem, pirossagnak semmi nyoma nem volt, nem hamlottam le utana!! Teljesen le voltam döbbenve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.