Uriage

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: karina, az összetevőket feltöltötte: missdyke, Módosítva: 2018. augusztus 20.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató krém.

Uriage Termálvíz tartalma nyomelemekben és ásványi sókban különösen gazdag, izotóniás összetételű, bizonyítottan nyugtató, hidratáló, gyökfogó tulajdonságú és erősíti a barriert.

Ajánlott csecsemők, gyerekek, felnőttek részére, arcra és testre. Gyulladt, vörösödő, irritált vagy irritációra hajlamos bőrfelületek kezelésére. Túlérzékeny, atópiára, ekcémára, viszketésre hajlamos bőrre. Pelenka kiütés esetén.Használható a szteroidos bőrgyógyászati kezelés kiváltására vagy kiegészítésére.

Az Uriage CU-ZN+ krém innovatív formulájával azonnal csillapítja a bőrirritációt, gyulladást. Használatával a bőrfelület megnyugszik, újra hidratált, puha és kellemes tapintásúvá válik. A szabadalmaztatott TLR-2 Regul Komplex azonnali gyulladáscsökkentő, viszketést enyhítő hatású, innovatív módon gátolja a gyulladásos folyamatot már a korai fázisban. A réz és cink glükonát antimikrobális hatásának köszönhetően védi az érzékeny bőrt a fertőzések, mikroorganizmusok ellen, melyek irritációt, gyulladást okozhatnak. Szilikát és Polidecén tartalma védőréteggel látja el az irritált bőrfelszínt. Uriage Termálvíz tartalma és hosszantartóan hidratáló, regeneráló összetétele helyreállítja a bőr nedvességtartalmának egyensúlyát, puhaságát és erősíti a bőr védőfunkcióját az irritációval és a káros külső hatásokkal szemben.

Magasan tolerált. Tartósítószer-, illat- és színezék-mentes, nem mitesszerképző, hipoallergén.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Cloudberry

2015. május 12.

csodás krém. a mindentől kipattogó, ekcémás bőrömre már nem tudtam mit venni, de glamour napokon betévedtem a patikába és ezt tanácsolták. én az eucerin atopicontroljával együtt használom (azt reggel, ezt este) és jó az összhatás. szerintem tinikorom előtt volna ilyen bőröm utoljára :D úgyhogy csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

petra.kovari

2015. május 10.

Hát, ha valaki én igazán kétkedve kezelem a csodaszernek mondott krémeket, mert rengeteg mindent javasoltak már az ekcémámra hiába.
Itt volt az, hogy meglepődtem. Előfordul többször, hogy éjszaka arra ébredek, hogy viszket és nagyon rossz, hát be is kentem, és nem viccelek 10 perc múlva nem érzem száraznak és nem viszket. Persze a gyulladást nem viszi le azonnal. Kicsit lassan szívódik pedig nem mondanám olajosnak a kenőcsöt. Most egy hete használom és szépen áll helyre a bőröm. Egyáltalán nem sebes például, bár a bőr még furcsa a szétvakart részeken. Ha valamire, erre 5-öst kell adnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

Sacika85

2015. április 8.

Szuper!Maximálisan megéri az árát szerintem.Várandósságom alatt mindkét karomon kiütések jöttek elő,amelyek borzasztóan viszkettek.Ezzel kentem,másnapra mindig eltűnt.Csodaszer, mert sokminden másra is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 8.

b_dorka

2015. április 3.

Imádom. Kijött a kézfejemen az ekcéma, viszketett is, a patikában ezt ajánlották rá. Azonnal felkentem, azóta csak egyszer viszketett, kisebb helyen piros a bőr, kisebb a duzzanat is. Ugyan nem olcsó, de legalább jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 3.

WorkingClassGirl

2015. március 25.

Kipróbáltam arckrémnek, arra kicsit sok (nem szívódik teljesen fel, olyan kenőcsös), de télen mikor néha nagyon kikészült a bőröm (hideg is, akneroxid is..) elég jót tett. Még van belőle, és örülök, mert mindenfélére jó, legutóbb néhány pici kiütést kezeltem vele. Igazából egészen megszerettem, de nem biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

angeltear

2014. december 30.

Atópiás dermatitiszem enyhítésére szerettem volna egy krémet és ezt ajánlották a gyógyszertárban. A bőröm (főleg a karjaimon) be van gyulladva, száraz, sebes és rettenetesen viszket, gondoltam ez majd beválik. Tény, hogy ideig-óráig működött a dolog de éjszaka álmomban ugyanúgy vakaróztam sajnos. Szóval nem vált be, ráadásul ez az icipici adag pár nap alatt el is fogyott és ezért elkérnek 3000 ft-ot... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Luppuss

2014. december 4.

Psoriasisra nagyon-nagyon jó! Én imádom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 4.

Psoriasisra nagyon-nagyon jó! Én imádom. :)

Netti

2014. október 25.

Szerelmes vagyok! *.*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

Szerelmes vagyok! *.*

KrémesenSzépAzÉlet

2014. október 9.

Számomra ez a krém csodaszer, pedig nagyon ritkán mondok ilyet. Volt egy visszatérő, vörös és hámló folt a karomon, amit ez az egyetlen krém tudott teljesen elmulasztani. Először kicsit elszíneződött a felső réteg, majd 2-3 nap múlva szebb volt mint új korában. Jó a pattanásokra, begyulladt szőrtüszőkre, tulajdonképpen mindenre, szuper termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 9.

asdfjkle

2014. október 9.

Szintén az Uriage D.S. lemosóval használom, viszont nem az egész arcomra, csak ha előjön a seborrheám, ez a kettő szépen lehúzza a pirosságot, a hámlás 5-6 óra után visszajön, de közel sem annyira, mint előtte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 9.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.