Uriage

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: karina, az összetevőket feltöltötte: missdyke, Módosítva: 2018. augusztus 20.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató krém.

Uriage Termálvíz tartalma nyomelemekben és ásványi sókban különösen gazdag, izotóniás összetételű, bizonyítottan nyugtató, hidratáló, gyökfogó tulajdonságú és erősíti a barriert.

Ajánlott csecsemők, gyerekek, felnőttek részére, arcra és testre. Gyulladt, vörösödő, irritált vagy irritációra hajlamos bőrfelületek kezelésére. Túlérzékeny, atópiára, ekcémára, viszketésre hajlamos bőrre. Pelenka kiütés esetén.Használható a szteroidos bőrgyógyászati kezelés kiváltására vagy kiegészítésére.

Az Uriage CU-ZN+ krém innovatív formulájával azonnal csillapítja a bőrirritációt, gyulladást. Használatával a bőrfelület megnyugszik, újra hidratált, puha és kellemes tapintásúvá válik. A szabadalmaztatott TLR-2 Regul Komplex azonnali gyulladáscsökkentő, viszketést enyhítő hatású, innovatív módon gátolja a gyulladásos folyamatot már a korai fázisban. A réz és cink glükonát antimikrobális hatásának köszönhetően védi az érzékeny bőrt a fertőzések, mikroorganizmusok ellen, melyek irritációt, gyulladást okozhatnak. Szilikát és Polidecén tartalma védőréteggel látja el az irritált bőrfelszínt. Uriage Termálvíz tartalma és hosszantartóan hidratáló, regeneráló összetétele helyreállítja a bőr nedvességtartalmának egyensúlyát, puhaságát és erősíti a bőr védőfunkcióját az irritációval és a káros külső hatásokkal szemben.

Magasan tolerált. Tartósítószer-, illat- és színezék-mentes, nem mitesszerképző, hipoallergén.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Vien

2014. május 19.

Az Uriage D.S. arclemosójával együtt használom. Szerintem egyáltalán nem zsíros krém, naponta 2x, reggel és este is kenem vele a bőröm. Hamar felszívódik, tényleg eltűnik tőle a pirosság, a hámlás, a viszketés, és a húzódás az arcon. Egy csodaszer!! Megannyi krémes próbálkozás után, amíg ilyen hatást fejt ki, biztosan nem cserélem le. Az ára 2500 Ft körül van teljes áron, én akcióban vettem lemosóval együtt 990 Ft-ért. Megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

gilda007

2014. május 14.

Én nem arckrémnek használtam, mert ez nem is kifejezetten arckrém, sőt. Gyulladt, irritált bőrfelületre ajánlják. A patikából hoztam magammal pár mintát belőle, és pár nap múlva ki is próbáltam, amikor egy új fehérnemű pántja estére elég fájdalmasan kidörzsölte a bőröm a karomnál. Kellemes érzés volt magamra kenni rögtön, és másnapra, mintha mi se történt volna. Még van 2 mintám, de ha azokat elkenem veszek belőle teljeset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 14.

karina

2014. április 2.

Eleg nehez krem, en csak estere ajánlom. Reggelre pihe puha bőrrel ébredek, es a gyulladasokat - pattanasokat tenyleg szepen lehozza. Semmiféle negatív hatást nem észleltem tobb hét alatt sem, ajánlom! Nem tudom zsiros bőrre mennyire lehet jó, az en bőröm szaraz inkabb, néhol normál, es igy nagyon szuper volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.