Uriage

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2019. január 14.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Aktív ránctalanító, ráncmegelőző és arcszínt fokozó hatóanyagok egyedi szinergiája. Bőrgyógyászati formula, tökéletes összhangban a bőr fiziológiájával. Szabadalmaztatott összetétele védi a bőrt a mindennapos agresszív hatásoktól, késlelteti, halványítja az öregedés jeleit, kisimítja a finom ráncokat és segít láthatóan fiatalabbnak megőrizni a bőrt.

anile

2015. december 12.

Kb egy hónapja használom és elégedett vagyok. Könnyű kis krém, ezért a hidegebb napokon több kell belőle. Szép, üde lesz tőle az arcbőr és a halvány ráncokat is kisimítja. Egyedül az erős illatával nem sikerült megbarátkoznom, tömény "avonosparfümillat".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Szilo

2015. július 18.

Kellemes, könnyen felszívodó hidratáló. Ebben a nagy melegben sem sok a bőrömnek. Abban azért nem hiszek, hogy ettől lett sima, kisimult az arcom, de mint hidratáló OK.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 18.

drozsi

2015. július 14.

Meh nem vagyok abban a korban, de sajnos mar a homlokomon vannak rancok(sokat rancolhatom). Igy kaptam belole par termekmintat amit ki is probaltam jol hidratal, selymes tole a borom, hosszutavu hatasarol meg nem tudok irni. Majd updatelek! Megeri e venni :) Eddig 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Barbuska90

2015. április 15.

25 éves vagyok, ez az első ránctalanító krémem. Valószínű, hogy genetika, de pár hete sajnos azt vettem észre, hogy az orrom és a szám között megjelent egy ránc ( édesanyám nem ráncos típus, de pontosan ugyanitt neki is nagyon mély ránc van, ezért mondom, hogy genetika ). Úgy döntöttem, hogy itt az idő, meg kell vennem az első ránctalanító termékeket. Az Uriage Isoliss termékcsaládjáböl választottam ezt és a szemkörnyék ápoló krémet, mert a patikus is ajánlotta, ráadásul amúgy is megkedveltem a márkát a közelmúltban. Kb. 1 hete használom és eddig elégedett vagyok. Hidratál, nem zsírosít, szép, egységes bőrképet ad. Bár nincs nagy tapasztalatom a ránctalanítókkal, úgy gondolom, hogy ezek maximum megelőzésre jók, nem igazán hiszek benne, hogy egy krémtől eltűnnek a meglévő ráncok. Ez sem tüntette el a ráncomat, de szépen simítja a bőröm, üde tőle. Szerintem a fiatalabb korosztálynak ( 25-35) megelőzésképpen tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gombaellenes tartósítószer.