Uriage

Ár:   3499 Ft és 4499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2020. május 14.

Ár:   3499 Ft és 4499 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Termálvíz alapú micellás arc- és sminklemosó oldat a kombinált bőr napi tisztítására. Kíméletesen távolítja el a felesleges faggyút, szennyeződéseket és sminket az arcról és a szem környékéről. Vízálló smink eltávolítására is ajánlott.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, alkohol- és színezőanyagmentes. Fiziológiás pH. Szemészeti ellenőrzéssel kialakítva.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ninully24

2018. november 16.

Nagyon szeretem:) Ha nem ezt hazsnálom zsírós, csillogó nem szép a bőröm... De ez határozottan jó neki :) 5 csillag =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Katalin1211

2018. november 12.

A múlt héten vettem a gyógyszertárban a patikus hölgy ajánlására. Bár még nem sokat használtam, de a sminket tökéletesen eltávolítja és nem szárítja egy kicsit sem az arcomat. Remélem hosszú távon is poztív tapasztalataim lesznek a termékkel kapcsolatban!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

umpalumpa

2018. szeptember 27.

Nyár elején vettem egy próba-kiszerelést egyik gyógyszertárban. Gondoltam megnézem már mit tud egy zsírosabb bőrre való mici víz a "simákkal" összehasonlítva.
Talán egy pici eltérést tapasztaltam, ami a zsírosodás visszatérését illeti. Mintha később fénylett volna a bőröm miután ezt használtam. Nem mostam vele sminket csak pár alkalommal, ilyenkor elégedettem érzékeltem, hogy alaposan tudok vele dolgozni. A szemem környékét sem bántotta. Nem szárított túl sehol. Nap közbeni sminktelen arcomat többször áttöröltem, hogy ne legyen annyira olajos, erre szuper volt, de ezt más hasonló termékkel is elértem tavaly nyáron.
Jó kis cucc, de nagyban nem veszem meg, talán jövő nyáron, ha lesz ilyen piciben valahol. A Bioderma Sensibio marad a kedvenc. Ha már drágább micivíz, akkor az utóbbi.
Nem csodaszer, de azért megérdemli az 5 csillagocskát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Nem csodaszer, de azért megérdemli az 5 csillagocskát.

mangi21

2018. szeptember 20.

Szeretem, szépen leszedi a sminket. Nem ragad utána az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Szeretem, szépen leszedi a sminket. Nem ragad utána az arcbőröm.

lerka

2018. július 6.

Szuper! Jól leszedi a sminket, a szememről is, nem csíp, nincs rossz érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Szuper! Jól leszedi a sminket, a szememről is, nem csíp, nincs rossz érzés.

tevepup

2018. június 6.

Én imádom, bőrgyógyász írta fel nekem még annó, de azóta is ezt használom, sokkal jobb, mint a drogériás olajos sminklemosók amik le se szedik a sminket igazán, ezt még akkor is előszeretettel használom, ha nem kell sminket leszedni, mert olyan kellemesen nyugtatja a bőröm :)
Egyébként én nem is éreztem illatát mindaddig amíg bele nem szippantottam az itteni vélemények miatt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

zuzmara2018

2018. május 4.

Az itteni vélemények miatt döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Szerintem nagyon jó termék, de nem felelt meg minden szempontból, ezért még keresgélem az igazit. Az illata semleges és nekem semmilyen irritációt nem okozott. Szépen tisztítja az arcomat, de a sminket nem tudja maradéktalanul eltávolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

Esther09

2018. április 7.

A bőrgyógyásztól kaptam mintát pár hónapja, de csak most vettem elő. Krémezés előtt használom, arra nagyon bejött! Arctisztítás után leszedi a maradékot, puhítja a bőrt és jobban beszívódik rajta a krém, azt vettem észre. Nem vagyok híve a parfümnek a kozmetikumokban, de ennek az illata olyan finom, kellemes, hogy üsse kavics, legyen benne!
Ami külön kellemesen meglepett, az az, hogy kb. cseppenként lehet adagolni, csak akkor jön belőle, ha fejjel lefelé tartom és hozzányomom a vattakorongot. (Legalábbis ennél a kis üvegnél így van.) Egyelőre 5*. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Macskamati

2018. március 9.

Én a normál bőrre valót használtam és az nagyon bejött. Nem szárított sőt inkább hidratált. Kedvenc micellás vizem a Biodermáé mellett.
Azért rájöttem néha kell mellé vizes habzó lemosás is, mert nem távolít el minden szennyeződést. Ugyanakkor kiméletes a bőrhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 9.

tothbabi

2018. február 14.

Semmi extra, majdnem minden mentes, csak illatanyag van benne. A sminkkel nem bír el, de a napi szennyeződést leszedi

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.