Uriage

Ár:   3499 Ft és 4499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2020. május 14.

Ár:   3499 Ft és 4499 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Termálvíz alapú micellás arc- és sminklemosó oldat a kombinált bőr napi tisztítására. Kíméletesen távolítja el a felesleges faggyút, szennyeződéseket és sminket az arcról és a szem környékéről. Vízálló smink eltávolítására is ajánlott.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, alkohol- és színezőanyagmentes. Fiziológiás pH. Szemészeti ellenőrzéssel kialakítva.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Amphitrite

2017. február 23.

Nem sok micellás vizet próbáltam ki eddig, de azt hiszem maradok ennél. A sminkkel nem igazán tud mit kezdeni, de nemis erre a célra vettem, egyébként végzi a dolgát, nem szárít, nem okoz semmilyen irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

CeCeDrake

2017. január 31.

Érdemes 500 ml kiszerelésben megvenni. Hosszú hónapokig elég.
A micellás vizek között sokáig a Bioderma volt nálam a nyerő, majd tévúton járva a Garnier-Balea-Greenpharmacy-Vichy tengely használata után végül itt kötöttem ki.
Ennek van hatása, szépen tisztít, nem kell belőle egy liter, hogy leszedje a sminket, mondjuk erre csak ritkán használom. Frissebb kinézetű tőle a bőröm és pihepuha, nekem egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Érdemes 500 ml kiszerelésben megvenni. Hosszú hónapokig elég.

scisneros

2017. január 23.

Nekem nagyon bevált, háromszor ennyiért is megvásárolnám. A mitesszereim teljesen eltűntek, mióta a Hyséac 3-Regullal használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 23.

csokibeka

2016. október 29.

Csak egy kis "delux" mintát használtam el belőle, amihez azthiszem pixiboxban jutottam hozzá, de nagyon megfogott. Finom illata van, nagyon megörültem neki a sok illatmentes termék között :) Nem irritálta sem a bőröm sem a szemem a sminket szépen leszedte és nem is szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

macika777

2016. október 28.

Ez sajnos nagyon nem vált be, mert nagyon kiszárította a bőrömet és ekcémás is lett. Az elején jónak ígérkezett, de aztán a bőröm megadta magát. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

VikeszLili

2016. augusztus 25.

Orok kedvenc. Isteni illata van. Szuperul leszedi a sminket es nem irritalja a borom. 3. flakonnal veszem es imadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

kaméliáshölgy

2016. augusztus 18.

UPDATE: Már lassan egy éve használom, ezalatt kiismertük egymást eléggé:) Minél tovább hagyom az átitatott vattakorongot az adott arcrészen, annál jobban leszedi a sminket. Van, hogy csak egy vattakorong két oldalát használom fel. Meg vagyok vele elégedve, jól leszed mindent. Noha több helyen találkoztam azzal, hogy használata után rögtön krémeznek, én azért nem bízom ebben és le szoktam öblíteni vízzel, utána jön a krém. A zsíros bőröm szereti, az erre való Bioderma krémmel együtt öt-hat óra múlva lesz csak zsíros újra.

4-5 hónapja használom, este és olykor reggel ezzel szedem le a sminkem vagy frissítem fel az arcom. Zsíros és olykor pattanásos a bőröm, ezért vettem. Nekem nem irritál, 20 mp-ig az átitatott vattakorongot rajta hagyom a szememen, utána lesimogatom a sminkem, és csak ha erősen dörzsölöm, vörösödik be a bőröm. 2-3 vattakorong kell, míg jól leszedi a dolgokat (kivéve a vízálló spirált és a vízálló szemhéjtust), csak icipicit mintha szárítana, de ezen a hidratálóval szoktam azonnal segíteni, szóval nem gond. Szeretem az illatát, a csomagolását, csak néha kicsit sok jön egyszerre a flakonból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

erika81

2016. augusztus 12.

Lehet hogy ajánlott vízálló smink lemosásához, de hogy nem hozza le az tuti!
Szerencsére csak 50 ml mintám van belőle, kidobni sajnálom, de elég nehezen fogy el, mert nem nyúlok érte szívesen. A Lash Sensational szempillaspirál meg sem mozdult tőle, a Clinique High Impact szempillaspirál két vattakoronggal nagy nehezen a 80-90%-a eltávolítható, utána használom a Bioderma micellás vizét, úgy már teljesen eltűnik. Az arcomon apró pattanásokat okozott, de már meg sem lepődtem rajta. Maradok a Bioderma micellás vízénél és a Balea kétfázisú lemosójánál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Lehet hogy ajánlott vízálló smink lemosásához, de hogy nem hozza le az tuti!

OCsilla

2016. augusztus 5.

Pixiboxból érkezett hozzám egy 50ml-es kiszerelés. Ha a Garnier nem lenne jobb áron kapható, lehet, hogy megvenném a teljes kiszerelést is. Sminkeltávolításra is bevált és ilyenkor nyáron nagyon jól felfrissíti a bőrömet napközben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

niki33

2016. június 13.

50 ml-es kiszerelést kaptam, ezt használom. Nem csíp. nem irritál, nekem ez a pozitívum. Viszont annyira béna a kiöntője, hogy iszonyat sok kell belőle a vattalapra és a sminket nem távolította el maradéktalanul, pedig csak alapozót használok. Nem veszem meg a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.