Uriage

Ár:   3499 Ft és 4499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2020. május 14.

Ár:   3499 Ft és 4499 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Termálvíz alapú micellás arc- és sminklemosó oldat a kombinált bőr napi tisztítására. Kíméletesen távolítja el a felesleges faggyút, szennyeződéseket és sminket az arcról és a szem környékéről. Vízálló smink eltávolítására is ajánlott.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, alkohol- és színezőanyagmentes. Fiziológiás pH. Szemészeti ellenőrzéssel kialakítva.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

VidamRt

2016. május 27.

Elsőnek ajándékba kaptam a Hyséac krémekhez, kettőt is. Nem volt kérdés, hogy újraveszem. Nem ragad (bár én reggelente leöblítem hideg vízzel az arcomat, miután használtam), és nagyon szépen hozza le a szennyeződést. Gyakran van, hogy a munkából hazaérek, lemosom a sminket majd elmegyek edzeni. Edzés után már nem akarok újra arclemosót használni,mert akkor száradna a bőröm nagyon, így olyankor is ezt kapom elő.
Bónusz, hogy a párom rászokott a reggeli "arcáttörlésre" miatta, mert azt érzi, hogy tisztább a bőre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Erina

2016. május 16.

Nagyon jó ez a micellás víz, biztosan újra veszem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

Nagyon jó ez a micellás víz, biztosan újra veszem

Timo21

2016. április 27.

Utazó méretben van meg, szóval nem ez a mindennapos micellás vizem, de nagyon szeretem. Szépen leviszi a sminket, tisztítja az arcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

hencsii0905

2016. április 25.

Az első micellás víz, amit kipróbáltam, pixiboxban volt benne. Nekem nagyon bevált, hamar el is használtam. Tetszik az illata is, nem irritálta az arcom, mattított is a kényes részeken, és tényleg olyan tisztának érzed a bőröd a használata után. Nem használok sok sminket, de nekem a tust és a szempillaspirált is jól leszedte. Kipróbálok más micellás vizeket is, aztán majd tudok rangsort kialakítani :) de ez sztem 5-öst megérdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

csill87

2016. március 31.

Kis 50 ml-es kiszerelésben van meg, és nagyon szerettem használni, nagyon hatékony volt még kis mennyiségben is. Annak ellenére, hogy milyen sok illatanyag van benne, nagyon jó lemosó, és meglepetésemre a bőrömet sem irritálta. Pedig az arcom általában nem jön jól kis sem az alkohollal, sem az illatanyagokkal, nagyon érzékeny, ezért szerintem ezt sem fogom megvenni nagy méretben, mert nagyon erős illata van, én meg próbálok nem elcsábulni és tudatos lenni. :) Egyébként akit nem zavar az illatanyag, annak szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Mundow

2016. március 21.

Kellemes használni, szépen tisztítja a bőrt. A szempillákról a festéket nem mindig sikerül maradéktalanul eltávolítania.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

heyitseszter

2016. március 7.

Sajnos számomra az eddigi legrosszabb micellás víz, amit valaha próbáltam. Az egyik Uriage krémemhez volt csomagolva egy nagyobb termékminta, utazás alkalmával volt szerencsém tesztelni. Sajnos a sminket egyáltalán nem távolítja el, a szempillaspirállal (nem vízálló) pedig szintén nem küzdött meg. A parfüm ellenére a szememet nem csípte, ellenben a szemkörnyéket marta. Amit még negatívumként tapasztaltam, hogy próbáltam úgy használni, hogy a vattapamacsot szinte "öntözöm" vele, de így sem lett hatásosabb.
Van pár nagy kedvenc az Uriage termékek között, de rég csalódtam egy termékben ennyire. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 7.

wdorika

2016. február 26.

Ajándék volt egy krém mellé, 50 ml-es kis flakonban. Többféle micellás vizet kipróbáltam már, de eddig nekem ez vált be a legjobban. CSodálatosan letisztítja a bőrt, nem csípi a szemet. Az illata nem túl diszkrét, de nekem tetszik. Ha van is szárító hatása, engem nem zavar a kombinált bőröm miatt, illetve nem is érzem, mert utána be szoktam kenni az arcom az uriage k18 krémmel. Szeretem, meg is fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 26.

vera00

2016. február 21.

Pixiboxban jutottam hozzá és az 50ml nagyon hamar elfogyott. Nagy érdeklődéssel fordultam felé, mivel az arcbőröm kombinált és eddig csak egy rossz tapasztalatom volt a micellás sminklemosó termékekkel kapcsolatban. Az illata nagyon megtetszett már első pillanatra. Sok termék kell egy vattakorongra de megéri mivel hamar leszedett mindent az arcomról. Ezután tényleg tiszta érzetet hagyott maga után bár hidratált nem volt az arcbőröm de nem éreztem azt hogy most ezután még valamivel akár vízzel is le kéne még mosni az arcom. Szememet nem irritálta! Lehet beszerzek belőle egy nagy kiszerelésűt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Black Fairy

2016. február 18.

Pixiből szereztem egy ötven milis verziót...ez a termék...borzasztó...
Vízálló smink eltávolítására is ajánlott???...a nem vízállót se távolítja el...
Annyira kellett dörzsölnöm az arcom és a szemeimet, hogy egyáltalán látszódjon, hogy kipirosodott, amivel nem lenne gond, viszont ez a termék szárít is, és a szárítóhatású termékkel való erőszakos dörzsölés nem egy bőrbarát dolog...
Úgy érzem semmit se hat, ellenben árt, szóval ez nálam még így is pénzkidobás...Pedig tényleg szerettem volna szeretni...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Pixiből szereztem egy ötven milis verziót...ez a termék...borzasztó...
Vízálló smink eltávolítására is ajánlott???...a nem vízállót se távolítja el...

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.