Uriage

Ár:   3499 Ft és 4499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2020. május 14.

Ár:   3499 Ft és 4499 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Termálvíz alapú micellás arc- és sminklemosó oldat a kombinált bőr napi tisztítására. Kíméletesen távolítja el a felesleges faggyút, szennyeződéseket és sminket az arcról és a szem környékéről. Vízálló smink eltávolítására is ajánlott.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, alkohol- és színezőanyagmentes. Fiziológiás pH. Szemészeti ellenőrzéssel kialakítva.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

monika.t

2016. február 7.

Leginkább szemsmink lemosásra használom és jól megbirkózik vele. Nem irritálja a szemet.
Az illata kellemes,tisztaságot sugalló, bár szerintem kicsit túl sok egy micellás tisztítónak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 7.

zsuzsoka0925

2016. február 4.

A legnagyobb pozitívuma a számomra, hogy nagyon kellemes tisztaságérzetem marad utána (sokkal inkább mint a Garnier micellás víz után). A másik, amit imádok benne, az az illata.
Sminklemosásra sajnálom, inkább a már megtisztított arcomat szoktam áttörölni vele, így egy élmény a használata. Én egyáltalán nem talasztaltam szárító hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

nashko77

2016. február 3.

Szárít tényleg egy kicsit. Utána bekenem a restructuranttal, úgy viszont szuper. Az illata nagyon tetszik, jól tisztít. Mivel a gyógyszertárban nem volt belőle, így a bioderma sensibio micellás lemosóját vettem meg, amíg nem teszteltem azt is, 4csillagot adok neki. Ha már lesz viszonyítási alapom., updateelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

nikol1118

2016. január 18.

Nekem is szárít. Ugyanakkor a szemsminket egy pillanat alatt leszedi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Nekem is szárít. Ugyanakkor a szemsminket egy pillanat alatt leszedi.

sihaya

2016. január 4.

Az illata, tisztító hatása nagyon bejövős, nem csíp vagy irritál, de sajnos nagyon szárít. Ki fogom próbálni ebből a márkából a nem zsíros bőrre valót is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

nikolett

2015. december 21.

UP2: Azóta kicsit kiforrottabb lett a véleményem. Így, hogy mindig használok valami krémet használata után, kifogástalan. Ami nagyon feltűnő, hogy az arcbőröm matt, de a pattanásokat nem sikerült legyőznie - ennek ellenére megadom neki a max pontszámot.

UP: Szárít... és nem is kicsit. A kezdeti lelkesedésem alábbhagyott és levonok egy csillagot. Megoldást abban látok, ha nem alkalmazom minden nap, esetleg.

Végre megtaláltam azt, ami jobb a Biodermánál. :3 Nem ragozom: tökéletes. Muszáj megjegyeznem, hogy ahogyan az üveg hátoldalára is van írva, ez "a bőr vize". Olyan az arcom tőle, mintha be lenne púderezve. Mióta használom (kb. egy hete), nem jött ki újabb pattanás rajtam!!! És ez bizony nagy szó nálam.
1700-ért vettem... :) Imádom ezt a márkát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

1700-ért vettem... :) Imádom ezt a márkát!

Kriszti1991

2015. december 14.

A pixiben volt egy utazó méretű termék, ha jól tudom 40ml!

5.napja ezzel törlöm át este az arcomat, a sminket egy pillanat alatt leszedi, eddig ez a legjobb termék amit használtam. A teljes kiszerelés most 1999Ft-os áron van,annyiért szerintem nagyon jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

A pixiben volt egy utazó méretű termék, ha jól tudom 40ml!

Ciiska

2015. december 10.

Szuper termék, tökéletesen tisztítja az arcot, minden szennyeződést jól leszed. A szemem kissé irritálja, úgyhogy azt a környéket ritkán fogom vele tisztítani - emiatt csak 4*. Utazó kiszerelésben van meg, de sokáig ki fog tartani, mert nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

sziszyy

2015. november 16.

A legjobb, amit eddig használtam, számomra tökéletes. Előtte használtam egy Yves Rocher micellárist (http://kremmania.hu/kremek/yves-rocher-sebo-vegetal-tisztito-micellaris-viz-2-az-1-ben) és Biodermát is. Én az Yves Rocher-el is meg voltam elégedve, szuper friss érzést hagyott maga után az arcomon, viszont egyáltalán nem segített a gyulladt pattanásokon - vagy azon, hogy ne gyulladjanak be, miután megtépázom őket. A Bioderma rendben volt, de engem egyáltalán nem fogott meg, nem szerettem a szagát sem, és számomra nem volt egy csodaszer. Az Uriage viszont tényleg szuperül tisztít: az első olyan arclemosó, ami után a tonikos vattakorong már tényleg csak tonizálásra kell, és nem hoz le még kétszerannyi koszt meg sminket az arcomról, mint az arclemosó előtte. Illetve szintén az első kozmetikum számomra evör, ami tényleg segít megakadályozni a durva gyulladásokat, pedig istenbizony kitartóan teszek érte olykor. Szóval nekem csillagos ötös az első tubus után, ezt akciósan vettem, de egész biztos megveszem teljes áron is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

niki123

2015. október 26.

Igazán meg vagyok elégedve a tisztító hatásával, szépen lehozza a sminket, nem csípi a szemem és könnyen leoldja a szempillaspirált is. De nem csak a sminket szedi le hatékonyan, hanem egyéb szennyeződéseket és a felesleges faggyút. Kellemes, tiszta érzés utána a bőrömnek, puha lesz használat után, és még is eltűnik az a "zsíros" érzet. Szerintem a zsíros bőrűeknek ez egy tökéletes választás, főleg még most, amíg 1999-ért lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.