Uriage

Ár:   3499 Ft és 4499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2020. május 14.

Ár:   3499 Ft és 4499 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Termálvíz alapú micellás arc- és sminklemosó oldat a kombinált bőr napi tisztítására. Kíméletesen távolítja el a felesleges faggyút, szennyeződéseket és sminket az arcról és a szem környékéről. Vízálló smink eltávolítására is ajánlott.

Hipoallergén, szappan-, paraben-, alkohol- és színezőanyagmentes. Fiziológiás pH. Szemészeti ellenőrzéssel kialakítva.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

creammaniac

2015. október 5.

Nagyon szeretem az Uriage termékeit, és mikor pár hónapja megláttam a gyógyszertárban, nem tudtam otthagyni. Előtte a Garnier micellás vizét használtam. Ez a verzió is minden tud, amit a Garnier: szépen eltávolítja a sminket, nem csíp. Sokszor tonik helyett használom a kombinált bőrömre, mert jól tisztít. Illata valóban van, engem nem zavar. :) Max. pontot kap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

okroseva

2015. szeptember 24.

A Westendben a gyógyszerész hölgyike beszélt rá, amikor a bioderma sebium micellás arclemosó, és e termék között vacilláltam. Abszolút jó döntés volt, Használat után néhány perccel nagyon kellemes tapintású lett a bőröm. Örülök,hogy ezt vettem, de egyetértek, az illat nem lenne fontos, sőt termálvíz alapú kozmetikumnál jobb lenne a natur illat. Azért 5*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

zsofiacskm

2015. szeptember 11.

Kombinalt, inkabb zsiros borre hasznalom es nagyon bevalt. Szuperul eltavolitja a sminket, ezzel kapcsolatban kulon plusz, hogy nem issza bele magat egybol a vattapamacsba, ugyhogy igazan nem kell sokat locsolni ra (bar nem tudom, hogy ez mennyire fugg a vattatol, de a masik micellasommal annyira szerettek egymast, hogy fel masodperc alatt csontszarazra szivta magat...) Irritaciot nem okozott eddig, talan minimalisan szarit most a hidegebb idoben. A minusz a parfum miatt van, persze kellemes az illata, de teljesen felesleges, hogy van neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

senskin

2015. július 12.

Nagyon -nagyon jó! Érzékeny kombinált bőrre használom, nem irritál, nem szárít. Az arclemosó tej után használom és ami még nagyon jó benne, nem hagy ragadós érzetet az arcomon! Kissé még vízzel leöblítem, de ezt sem muszáj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.