Uriage

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kalinka, Módosítva: 2015. április 23.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrnyugtató, viszketéscsillapító krém száraz bőrre

WO emulzió, Calamine 8%, Málnamag olaj, regeneráló omega3 és omega6 zsírsavakkal.

Különleges összetevője a Francia Alpok szívében fakadó Uriage Termálvíz, mely kivételesen gazdag ásványi anyagokban, nyomelemekben. Természetes izotóniás tulajdonságának köszönhetően tökéletes ozmózisban van a bőrrel és erősíti a barriert: ezért, a bőr vizének is nevezik. Az Uriage Termál Központban 200 éve használt gyógyító víz beépül minden URIAGE termékbe, hogy hidratálja, nyugtassa, védje a bőrt, még a legérzékenyebbet is.

Ajánlott: Viszkető, száraz bőr ápolására. Csecsemők, gyerekek, felnőttek részére, arcra, testre, pelenkával fedett területekre egyaránt. Ajánlott különböző bőrreakciókat kísérő viszketés enyhítésére, például: allergiás reakciók, bőrkiütések, rovarcsípések, napégés és felületes égési sérülések. Atópiás száraz bőr és időskori viszkető bőr ápolására is különösen alkalmas. Akut vagy krónikus viszketés esetén egyaránt.

Nyugtató hatásával gyorsan, akár néhány perc alatt csillapítja a viszketést és a szárz bőr diszkomfort érzését, köszönhetően a tápláló, regeneráló összetevők, Uriage termálvíz és Calamine optimális elismert kombinációjának. Tökéletesen tolerált bőrgyógyászati formulája az irritált, legyengült bőr igényei szerint lett kifejlesztve. Gazdag, tápláló textúra. Illat- és színezékmentes, nem mitesszerképző, hipoallergén.

Az Uriage bőrápoló készítményeit bőrgyógyászok és gyógyszerészek közreműködésével fejlesztették ki. Hatékonyságuk vizsgálatokkal igazolt.

Mardebra

2016. július 28.

Ekcémás bőrömre kerestem valami megoldást, legalább a viszketés ellen. Gyógyszertárban ajánlották ezt, lelkesen használtam is. A viszketés sajnos nem múlt el, ekcémára nem jó. Fehér foltokat hagy, húzódik tőle a bőr. Viszont napégésre szuper krém! A pirosságot egy nap alatt szépen leszedi, csak bírni kell a fehérségét és a ragadósságát. A bőröm kevésbé hámlott tőle, pedig az ilyen fokú égésre aztán szuperérzékeny. Csak a napégés hatásos kezelése miatt 3 csillag, ekcémára 1 lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Zsina01

2016. július 13.

Nagyon fehér és érzékeny a bőrom, szinte minden nyáron kijön a napallergiám is. Ebben az évben még nem napoztam, de egyszer felejtettem el bekenni magam egy erdei túra során, ahol közvetlenül sok napsütés nem ért, ennek ellenére este azt vettem észre, hogy a nyakam teli van hólyagokkal és napallergia kiütésekkel. Éjszakára ezzel a krémmel kentem be és másnap rendesen meglepődtem, hiszen alig látszódott valami az előző napi borzalomból. Két nap alatt teljesen elmúltak a hólyagok, a kiütések és a kellemetlen viszketés. Remek termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 13.

drozsi

2015. július 1.

Szoliárium után leégtem, azt tudni kell rólam, hogy nagyon feher a böröm és ha leégek nagyon nehezen barnul át, sőt a legtöbbször lehámlok. Fajt, égett mindehol. Teljesen ki voltam, hogy fogok én így másnap létezni?! Aztán ezt a krémet magamra kentem éjszakára. Nagyon jól tettem, pirossagnak semmi nyoma nem volt, nem hamlottam le utana!! Teljesen le voltam döbbenve

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Magnesium Stearate, Hydrogenated Starch Hydrolysate

A ricinus olaj "PEGizált" változata (vagyis kémiai eljárás során PEG-t adnak ricinus olajhoz). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgáló hatású összetevő. Olyan anyagoknál alkalmazzák, amelyek normál körülmények között nem elegyednek egymással, pl. víz és olaj.