Uriage

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2019. október 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Kipirosodó és/vagy látható hajszálerekkel átszőtt (Rosaceás) érzékeny arcbőr ápolására. Szabályozza a mikrokeringést, védi a hajszálereket, érösszehúzó hatású. A szabadalmaztatott Cerasterol-2F komplex megerősíti a bőrt a bőrpírt okozó külső hatásokkal szemben. Intenzív hidratáló és nyugtató hatású. Kiváló sminkalap.

Paraben mentes, hipoallergén.

Hatóanyagok: Uriage termálvíz, Cerasterol-2F(R), Ginzeng kivonat, Dextrán szulfát, Zöld gyöngyház mikroszemcsék.

aranyeso

2019. május 5.

Elhasználtam, hidratált, nem lett sem jobb, sem rosszabb. Keresek tovább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 5.

Elhasználtam, hidratált, nem lett sem jobb, sem rosszabb. Keresek tovább.

baby63

Korcsoport: >54
2019. március 28.

Nem azt mondom, hogy sokat javított a helyzeten, de nem is rosszabbodott. Jobbat még nem találtam. Otthon ezt használom, ha megyek valahova, akkor a CC változatát. Pillanatok alatt felszívódik, smink alá is jó. Nincs ragacsos érzet utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 28.

hgabi

2019. március 15.

Egy hete használom, nekem eddig pozitív :) Eléggé érzékeny, rozaceás a bőröm, viszont ezt a terméket használva kevésbé irritálódik a bőröm. Gyorsan szárad, a reggeli rutinba tökéletesen illeszkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

sezi

2019. március 5.

Az első pár használatnál segített, utána csak rontott a helyzeten. Nem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

franciskanoragal91

2018. november 13.

Sajnos nem vagyok jo velemennyel rola, hiaba remenykedtem, hogy ez megoldja a problemaim. Szerencsere mintat kertem belole, mert nem hogy nem hasznalt, picit rontott is a helyzeten :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 13.

katalinkosztyi

2018. október 30.

Az első krémem volt amit célzottan rosecea ellen vettem meg: jól hidratál, nem hagy zsíros-ragacsos érzetet maga után, és az enyhe tüneteken talán még segített is.Nem csodaszer, de újravenném:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

malvada

2018. október 11.

Nem tudom mennyi idő alatt kell hatnia, de mivel külsőleg alkalmazandó, ezért gondolom nem kellene sok időnek eltelnie. Másfél hete használom, a változás zéró. Rosszabb sem lett. Kellemes illata van, jól lehet rá sminkelni, biztosan nem irritálja a bőröm, de ugyanolyan piros, mint a használat előtt. Egy pozitívum azért származott a megvásárlásából: legalább megtudtam, hogy nem az eddig használt termékek váltották ki a rosaceát, egész egyszerűen nálam a korral jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

noirsz

2018. július 9.

Sajnos ez nekem erősen rossz hatással volt az arcomra valamiért. Kimondottan nem nyugtatta a bőröm és újabb rossz dolgokat hozott elő.. Adtam neki időt és kétszer is neki-futottam két éven belül, mert más termékünk hatalmas változást okozott, de ez nagyon nem. Sajnálom, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

gyorfiorsolya

2018. június 25.

Én nagyon szeretem ezt a krémet, gyógyszertái mintaként jutottam hozzá először, ekkor kezdődött nálam az uriage-szerelem. Ez volt az első krém, ami érezhetően hidratálta a bőröm és mégis szép matt hatás maradt utána, ami egész nap tartott. Azóta is folyamatosan újraveszem ezt a krémet. Rozáceás is a bőröm, arra talán csak egy kicsit van hatással, mégis nekem ez 5 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

Cyndrella

2017. december 18.

Teljesen meg van elégedve pirosságra hajlamos bőröm.
Nem szükséges napi szinten használni, így sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

Teljesen meg van elégedve pirosságra hajlamos bőröm.
Nem szükséges napi szinten használni, így sokáig elég.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gombaellenes tartósítószer.

PVP 0 0