Uriage

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2014. május 14.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Kipirosodó és/vagy látható hajszálerekkel átszőtt (Rosaceás) érzékeny arcbőr ápolására. Szabályozza a mikrokeringést, védi a hajszálereket, érösszehúzó hatású. A szabadalmaztatott Cerasterol-2F komplex megerősíti a bőrt a bőrpírt okozó külső hatásokkal szemben. Intenzív hidratáló és nyugtató hatású. Kiváló sminkalap.

Paraben mentes, hipoallergén.

Hatóanyagok: Uriage termálvíz, Cerasterol-2F(R), Ginzeng kivonat, Dextrán szulfát, Zöld gyöngyház mikroszemcsék.

Fiffi

2017. szeptember 27.

Már a második tubust használom belőle. Én nagyon szeretem, kipirosodásra hajlamos, érzékeny bőrömre tényleg hatásos. Nem minden nap használom, csak ha tényleg problémás a bőröm. Segít levinni a pirosságot, megnyugtatja és hidratálja a bőröm. Kis mennyiség is elég belőle, ugyhogy nekem sokáig kitart. Egyébként egy bőrgyógyász ajánlotta nekem és tényleg segít a rozacean.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

spetra

2017. szeptember 25.

A rosàceàs bőrömre csodaszer màr vagy hatszor vettem újra, mióta használom nem vörösödök ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

VaGa

2017. augusztus 29.

Az arcmüvelés illetve a lehámlott bör utáni pirosas foltokra használom - azaz nem arra amire ki van találva, de mégiscsak érintölegesen egyezik a pirosság és az irritáció - és jó érzést kelt. Este lemosás után valamint reggel még sminkelés elött, natur arcra, hogy erösitse a bör szerkezetét.
Nekem erre megfelelö, helyi használatra és alkalmanként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Nekem erre megfelelö, helyi használatra és alkalmanként.

Enne

2017. július 9.

Alig vártam már, hogy írhassak róla itt! De teljesen meg akartam bizonyosodni a hatása felől, ezért kivártam. Évek óta nem merek sminkeletlen arccal utcára lépni a rosaceám miatt. Több krémet is kipróbáltam már, és egyszer csak szembejött velem ez is krémmánián. Két hete kértem mintát belőle a gyógyszertárban (ugyanis az itteni vélemények nem nyűgöztek le). Azóta szorgalmasan használom reggel és este az érintett területeken (az orcáimat lepi el a rosacea, piros, gyulladt gócokkal, és elpattant hajszálerekkel, egyenetlen bőrfelszínnel...csak a szokásos). És láss csodát! Egyik nap átmentem a közeli boltba, és szinte magabiztosnak éreztem magamat, majdnem úgy, mint amikor még tiszta volt a bőröm jó pár évvel ezelőtt, és nem kellett takargatnom, meg szégyenkeznem. Nem tudom, hosszú távon is beválik-e, ezért mindkét mintát elhasználom, amit kaptam. Ha még mindig elégedett leszek, tuti biztos beszerzek belőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Bea88le

2017. július 9.

Nekem csak az orrom környéke piros állandóan, egy hónapja használom naponta kétszer és semmi eredmény. Tehát 5 ezer ment a levesbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

KetchMe

2017. június 21.

Teljesen megvagyok vele elégedve, megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Teljesen megvagyok vele elégedve, megéri az árát!

bvlgari pour femme

2017. június 5.

Az Uriage érzékeny, könnyen kipirosodó bőrre való micellás vizével együtt használva pár nap alatt hihetetlen módon megszüntette a kipirosodást.
Éjszakára a szokásos éjszakai ránctalanító krém alá használom, nappalra magában, ebben a melegben éppen elég, télen kell majd másik krém is mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 5.

dbogi95

2017. április 18.

Sokat gondolkoztam meg vegyem-e a krémet, mert az itteni vélemények nem nyűgöztek le... De milyen jól is tettem, hogy nem hallgattam rájuk. Szerintem a termékkel kapcsolatban a kulcsszó a türelem. Reggel este használom kb 2 hete micellás törlés után. Így a bőrömet szépen hidratálja, nem irritálja. Két hét alatt a kipirosodás mértéke kezd halványodni. Nem egy azonnali csodaszer, de türelmesen használva hatásos. Én meg vagyok vele elégedve. Az illata csodás, édeskés ugyanakkor friss, ja és én nem látok benne csillámot :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

szalontai

2017. március 31.

Sajnos nem jött be, nem hidratál eléggé, még ha olajjal turbózom akkor éjszakára megfelel, de a pirossággal nem tud mit kezdeni. A CC krém változat valóban halványít de az meg nagyon világos. Patikában vettem akciósan, de nem veszem újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 31.

paldia

2017. március 24.

Nem ér semmit! Több éve szenvedek a rosaceával, kb 20 féle krémet kipróbáltam már, nem érnek semmit! 1 hónapja minden nap gondosan használom, de semmi sem változott! Már a kibontásnál nem stimmelt, ugyanis rosaceás bőrre tilos illatosított termékeket tenni (többek közt), ennek pedig elég erős illata van, arról nem is beszélve, hogy csillámlik (komolyan, érzékeny bőrre csillámot??!!)! A hidratáló hatása sem az igazi, a sima pár száz forintos gyógyszertári alapkrém sokkal jobb hidratáló! Szóval nagyon drága és nem váltja be a hozzá fűzött ígéreteket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gombaellenes tartósítószer.

PVP 0 0