Best of Beauty 2019

Uriage

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2014. május 14.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Kipirosodó és/vagy látható hajszálerekkel átszőtt (Rosaceás) érzékeny arcbőr ápolására. Szabályozza a mikrokeringést, védi a hajszálereket, érösszehúzó hatású. A szabadalmaztatott Cerasterol-2F komplex megerősíti a bőrt a bőrpírt okozó külső hatásokkal szemben. Intenzív hidratáló és nyugtató hatású. Kiváló sminkalap.

Paraben mentes, hipoallergén.

Hatóanyagok: Uriage termálvíz, Cerasterol-2F(R), Ginzeng kivonat, Dextrán szulfát, Zöld gyöngyház mikroszemcsék.

Phoebiee

2017. február 28.

Nagy reményeket tápláltam, de sajnos semmi extrát nem nyújt, pirosságot nem tünteti el, nem nyugtatja a bőröm, nekem viszonylag sokat kell belőle használni, alig hidratál. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

karaibrahimgil

2017. január 22.

A majdnem másfél éves kislányom nagyon fogzik, ilyenkor többek között bőrproblémái is vannak (ekcéma, kipirosodás). Az arcát kétszer kentem be a Roséliane termékmintával, és látványosan csökkent a pirosság mértéke. Könnyen felszívódó krém, csillámokat nem vettem észre benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

PKitty

2016. november 18.

Kipirosodásra hajlamos a bőröm és ilyenkor hidegben ez egyre komolyabb probléma. Most már napok óta használom és a nap végére sem pirosodik ki az arcom. Nem tudom, hogy mások mire használjak, hogy ilyen rossz pontokat kapott, de az én problémámra csodaszer. Csak egy kicsit használok az érintett területre, így nagyon sokáig elég is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

ava

2016. május 11.

Ma vettem ,20%os engedménnyel kaphatók,nem kellett a gyógyszertárban kupon sem hozzá(joy napok)Olvastam,hogy csillámok vannak benne ,már a kukában vagy a kezemen láttam,én sem szeretnék regy csillámos krémet ilyen érzékeny bőrre kenni.Az enyémben nincsenek csillámok egyeltalán,illata minimális,egyből beszívódik,nem zsíros,nekem nyoma sincs.Megnéztem a kézfejemen is természetes ,kinti fényben.halvány rózsaszín,nem fehér,lehet hogy van egy régi és egy új változat és én még a régiből kaptam.Nem lett pirosabb,irritált a bőröm csak nem száraz,hidratál nem ártott semmit egyenlőre.Most láttam az összetevőknél a csillámpalát,lehet ,hogy azért nem látszik mert annyira hátul van,kevés van benne,semmi nem látszik belőle .(akkor meg tényleg minek)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 11.

bogibooo

2016. április 1.

Borzasztó. Anyósomtól kaptam, de már az illatanyag láttán meredezett a szőr a hátamon...az pedig, hogy egy irritált bőrre készített krémben CSILLÁMOK vannak...pafff. Max dekoltázsra fogom elhasználni. A célcsoportnak NEM ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Hmmm

2016. február 10.

Véleményem abszolút negatív a krémről. Az adott problémát, vagyis a pirosságot nem szünteti meg, sőt...mi több adott esetben még mitesszereket is okoz, mert nagyon zsíros. Az allergizáló tényezőt se hagyjuk ki, mert a leírásban parfüm szerepel. A kérdésem az miért is van rá szükség????

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 10.

Lizka

2016. január 7.

Nem rossz. Volt már jobb krémem, de ez egy jó hidratáló. Semmi különösebb hatást nem tapasztaltam, de szereti a bőröm, könnyen beszívódik, és nem irritál egyáltalán. Ár - érték arányban is megfelelő szerintem. Télen nekem kevés.

U.i. Egy hete használom, és egyre jobb véleményem van róla. Remek az állaga, kellemes a használata. Nincs látványos hirtelen változás - lassan, de biztosan teszi a dolgát. Nálam 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

natim

2015. szeptember 9.

Az első adaggal nagyon meg voltam elégedve. De sajnos valamit megváltoztattak az összetevőin, a színe is más lett, a régi rózsaszínes volt, most meg fehér. Tele van kis csillogó részekkel, ami engem nagyon zavar, mivel az arcom is csillog utána. És nem is táplálja annyira a bőrömet a legutolsó adag. Szóval nekem a rózsaszínes, első beszerzés nagyon bejött; aztán miután kifogyott, nem volt kérdés, hogy beszerzem a következőt, ami viszont egy nagy csalódás. :-(( Ti is észrevettétek a változtatást?? Miért kellett??

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 9.

blanche-neige

2015. augusztus 31.

Anyunak javasolta ezt a krémet a kozmetikusa, mert már mindent kipróbált amit a DM-ben vagy Rossmannban venni lehet rozáceára, de semmi hatásuk nem volt. Látványosan világosabbak lettek a vörös foltok a szeme alatt az orcán és az orra környékén, úgyhogy elkértem tőle. Sajnos én is örököltem ezt a bőrproblémát. Annyiban segített nekem, hogy a melegben, a napon nem lesz olyan az arcom mint egy iszákosnak, ami engem már kielégít. Viszont amikor felkenem, lángvörös az a terület amin eldolgoztam, ergo végleges megoldást nem nyújt, addig nézek ki jobban amíg használom. Egyelőre nagyon örülök, hogy ajánlották ezt a krémet, mert ahogy más is mondta előttem, többihez képest ez legalább csinál valamit. Hosszútávon csak a lézeres kezelés lehet megoldás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Rose23

2015. augusztus 6.

Meg kell követnem ezt a krémet. :) A bőröm szereti, és bár az illatanyag továbbra se tetszik benne, de sokkal jobb véleménnyel vagyok róla így három hét használat után.

2015. 07. 15: Úgy döntöttem, beruházok a teljes kiszerelésre is, mert miután a mintákból kifogytam, hiányolta a bőröm. Hát nem kicsit pofára estem, mert teljesen más a nagy krém, mint a minta, persze tudtam, hogy más az Inci, de nem gondoltam, hogy ennyire különbözik majd a kettő... Ez a krém zsírosabb, és lehet érezni rajta, hogy nem sajnálták belőle az illatanyagot... A mintának csak enyhe (és sokkal finomabb..) illata volt, és pikk-pakk beitta a bőröm, ezután viszont marad egy enyhe zsíros réteg, ami nagyon nem tetszik... Most tanakodok, hogy visszavigyem-e :( Mindenesetre ezért levonok az értékeléséből.

2015. április 4. Kb. két hete használom, egy csomó mintát kaptam belőle gyógyszertárban. Ami viszont érdekes, hogy a mintán más INCI szerepel. Szóval arról tudok csak nyilatkozni, arról viszont pozitívan: nagyon puha lesz tőle a bőröm, nem irritál. Bár nem szeretem a csillámos krémeket, de ebben van egy kis csilli, de csak enyhe ragyogást ad az arcnak, kifejezetten tetszik. Kellemes kis hidratáló krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gombaellenes tartósítószer.

PVP 0 0