Uriage

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2014. május 14.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Kipirosodó és/vagy látható hajszálerekkel átszőtt (Rosaceás) érzékeny arcbőr ápolására. Szabályozza a mikrokeringést, védi a hajszálereket, érösszehúzó hatású. A szabadalmaztatott Cerasterol-2F komplex megerősíti a bőrt a bőrpírt okozó külső hatásokkal szemben. Intenzív hidratáló és nyugtató hatású. Kiváló sminkalap.

Paraben mentes, hipoallergén.

Hatóanyagok: Uriage termálvíz, Cerasterol-2F(R), Ginzeng kivonat, Dextrán szulfát, Zöld gyöngyház mikroszemcsék.

monika.t

2015. június 2.

Szerintem egy jó minőségű hidratáló és ennyi. Valóban nem okoz semmilyen allergiás reakciót, enyhe jól tolerálható illatú. Nem lesz tőle zsíros a bőr, én éjszakára használom szérum fölé és még így sem. Rövid idő alatt szépen beszívódik, sima bőrt eredményez. De eredeti funkcióját tekintve hááááttttt......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 2.

veravera

2015. május 17.

Én eddig nem tapasztaltam semmit a nyugtató hatásából, pedig ha a ma reggelre épp extrém módon kipirosodott arcomat kicsit is hűsítette volna (tegnap duac gélt használtam és sok volt neki), már azt a javára írtam volna. Az illata kifejezetten zavar és érzékeny bőrre nagy mellélövés. A textúrája egyébként kellemes és könnyen beszívódik, de egyébként nagy csalódás. Érzékeny, rozáceás bőrre kifejezetten nem ajánlom, még a balea med sensitive is jobb nála -- és sokkal olcsóbb. Ha nem hirdetné magáról, hogy segít a kipirosodáson, biztos kellemes kis hidratáló lenne, de így csak átverve érzem magam, úgyhogy muszáj lepontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

ylexe

2015. április 26.

Kipróbáltam sokszor (több mintát kaptam belőle), nem rossz, kb. annyit tud, mint a Sensibio-k. Engem nem győzött meg, inkább tartom egy jobb hidratálónak, mint pirosság problémára való krémnek. Kellemes, kicsit fura illatú, malacrózsaszínű, nagyon lágyan krémes állagú krém egyébként, és tényleg kellemes, de nekem semmi több. Hidratálónak viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

madaras

2015. március 11.

Három napja használom a krémet. Kellemes a textúrája,hamar beszívódik,nem hagy zsíros érzetet. Nyugtatja az arcbőrt,a piros foltjaimat nem azt mondom,hogy teljesen eltüntette,de már csak nagyon halványan látszódnak. Már egy csomó ilyenfajta krémet kipróbáltam,a többihez viszonyítva ez a legjobb. Azt hiszem megtaláltam az igazit,mivel a korábban használt krémemet kivonták a forgalomból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 11.

aranypáva

2014. november 29.

Az eddigi legjobb, sőt az egyetlen ami a rosaceamra használ, de sajnos elég drága és kicsi a kiszerelés. Meggondolom, hogy beruházzak-e rá, mert a tester használt, de az koncentrátum.
Egyébként akinek megéri, bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

Egyébként akinek megéri, bátran ajánlom.

gilda007

2014. június 1.

Bár nekem nem rozaceás a bőröm, hanem érzékeny és kipirosodásra hajlamos, de gyakran használok emiatt rozaceásoknak ajánlott kremeket. Nekem jo véleményem van a Rosélianeról, elég hamar, szépen megnyugtatja a bőrömet, elmúlik a pirosság. Valóban sűrű az állaga, kemény a konzisztenciája, de nekem szépen és hamar beszívódott ennek ellenére. Tetszik, hogy tubusban van, 40 ml-es kiszerelésben szerintem sokáig elég lesz, mert kevés kell belőle.
Azért vonok le egy csillagot, mert bár engem nem zavar az illata, mert finom illat, de valóban egy rozaceás bőrbetegnek nem feltétlenül kell bele illat. Főleg, hogy az Uriage Xémiose tusfürdőjét, a nagyon érzékeny, száraz bőrűeknek meg tudta csinálni illat nélkül. Ezt is úgy kellett volna. (Ismétlem, engem nem zavar ez az illat, nekem nem ártott, kellemes.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 1.

Makk Zsuzsó

2014. május 20.

Őrült erős illata van. Kár érte, mert egy bőrbetegséget kezelő krémbe teljesen felesleges a parfüm. Egyébként elég nehéz krém, ezért a mintát, amit kaptam az időnként kipiruló dekoltázsomra fogom elhasználni, ott bizonyíthat. Különösebben nem csökkentette a pirosságot. Majd ha elfogyott, még átgondolom. Addig 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 20.

lenarta23

2014. május 14.

Megvan már egy ideje, de még csak egy pár napja használom rendszeresen. Elég erős rózsa illata van szerintem, én nem látok benne zöld pigmenteket, sőt világos rózsaszín színű a krém, gyöngyház fénnyel, fedése nincs. Hidratáló hatása megfelelő, bár többet kell belőle használnom, mint pl. az Eucerinből. A pirosságon és a hajszálerek állapotán változás még nincs, kíváncsi leszek, hogy később lesz- e. Megírom, ha tapasztalok valami változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gombaellenes tartósítószer.

PVP 0 0