Uriage

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: molnaragnes1982, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hosszantartó hatású ajakápoló stift kiszáradt, károsodott, érzékeny ajkak ápolására. Védelmet nyújt a környezeti hatásokkal szemben. Értékes borágó olaj, avokádó kivonat és shea vaj tartalma tápláló, regeneráló, hidratáló hatásúak.

Hipoallergén

1400 Ft új Uriage Stick Lèvres Ajakápoló Stift
Ár: 1400 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Új, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Postázás megoldható előreutalást követően, illetve személyes átvétel Gödöllőn, vagy Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Köszönöm szépen, cserében nem gondolkodom most.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

katpro

2016. december 9.

Függő lettem. :D Végre megtaláltam azt az ajakápolót , ami megfelelően hidratál. Éjszakára szoktam csak felkenni és másnapra rendbe is teszi. Sokáig kitart. Sok van belőle és alig fogy . Ha egyszer elfogy újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

szofija

2016. október 26.

Ajándék volt uriage kézkrém mellé, valóban nagyon jól hidratál, szinte egyáltalán nem cserepesedik ki tőle a szám (akkor se ha csak reggel és este kenem be vele), ha lesz még ilyen akció mikor elfogy biztosan beszerzek belőle :) évekig az olcsó (bebe, labello és társai) ajakápolókat használtam, bár a labello ajak vajai szuperek, ez mégis pár fokkal jobban hidratál :) rúzs alá is tökéletesen fel lehet kenni csak egy ici picit várni kell a két művelet között. Engem meggyőzött, szuper darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Funnyface

2016. május 1.

Sokaktól hallottam róla, gondoltam egy próbát megér. Valahogy eddig még nem találtam meg a megfelelő ajakápolót, ami hosszantartóan hidratálta volna ajkaimat. Mindig egy használat után várom a csodát, ami ennél is elmaradt, viszont ez a termék vitt eddig legközelebb ahhoz, amit várok. Be kellene már lássam, hogy naponta többször kell ajakápolót használnom, ahhoz hogy ne száradjon ki a bőröm. Könnyen kenhető, szétterül az ajkaimon, és nem hagy ragacsos érzést. Gyorsan felszívódik, nem szárad ki tőle jobban az ajkam, emiatt nem használtatja magát. Télen hidratáltan tartotta a bőrt, nem cserepesedett ki. Illata a régi szőlőzsíréra emlékeztet. Smikel is jó együttműködik, általában nem rúzs alá, hanem fölé használom, gyakorlatilag összekeverve a kettőt. Így az önmagukban szárító rúzsokat is tudom hordani.
Jól hidratálja az ajkaimat, hatása egészen hosszantartó. Nyárra viszont keresek egy ajakápolót, amiben fényvédelem is van, sajnos ebben nincsen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

szabinapal

2016. január 27.

Nagyon jól hidratál, finom az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

Nagyon jól hidratál, finom az illata.

KezdoManias

2015. június 22.

A csomagolása ugyanolyan, mint a bioderma ajakápolóé, picit magasabb csak, a tömege viszont ugyanúgy 4 g. Az ápoló hatása viszont meg sem közelíti a másikét. Előnye, hogy nem hagy filmréteget maga után, kevésbé olvad meg. Hátránya viszont, hogy az én problémás ajkaimmal nem boldogul, ráadásul picit kesernyésnek tűnt. Pedig nagyon reménykedtem, az ehhez hasonló paraffinos cuccok szoktak működni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 22.

pearl03

2015. február 8.

Az egyik legjobb ajakàpolò. Tèlen igazi segítsèg. Azonnal hidratàl, regeneràl. Àllaga, illata szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 8.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Stearyl Glycyrrhetinate, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2