Uriage

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 14.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az Uriage termál arckrém a bőr tubusba zárt „termálfürdője”. Könnyű, nem zsíros, láthatatlan állaga finoman beolvad a bőrbe és feltölti azt egy különleges, hármas hatású hidratáló komplex segítségével. Használatával a bőr egész nap alaposan hidratált, revitalizált, puha és ragyogóbb lesz, teltebbnek látszik.

• Uriage termálvízben gazdag összetétele helyreállítja a bőr barriert és újjáépíti a bőr hidrolipid rétegét, hogy gátolja a dehidratációt.
  • Fokozatosan felszabaduló hidratáló összetevői segítségével folyamatosan maximumon tartja az epidermisz hidratáltságát.
  • Regenerálja a bőr hidratáló mechanizmusait.

TKataa

2020. május 4.

Szerintem ez a krém egyáltalán nem hidratál. A bőröm kicsit zsírosabb részeinek is kevés volt. Kárt nem tett, de semmit nem használ. Nem használom el, és biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

Nanomi

2020. február 16.

Nagyon jól tudom kombinálni a meglévő szérumokkal, jól megvan a The Ordinary C vitamin porral is. Az alapozóm is jól kijön vele, jól lehet rá sminkelni is.
Se miteszert, se pattanást nem okozott és elég jól hidratál.
Csak azért nem biztos, hogy újra veszem, mert találtam másikat, ami most jobban tetszik, de nálam még így is megérdemli az 5* ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

Se miteszert, se pattanást nem okozott és elég jól hidratál.

Katus93

2019. november 13.

Ezt a krémet egyszerűen imádom.Rohanós reggeleimet könnyebbé teszi,mivel gyorsan beszívódik,hidratál,jó rá sminkelni,és rendkìvül puha lesz tőle az arcbőröm.
Egy hónapja használom,csak jó tapasztalatom van róla,egyenletesebb az arcom a használata után.Számomra mindenképpen újravevős termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Mirabylia

2019. július 6.

Anyumét próbáltam, de már van saját. Csomagban jobban megéri. A szérummal együtt vagy magában szoktam használni. Jól hidratál, nekem nagyon bevált. Kellemes illatú és állagú, gyorsan beszívódik. Sokkal simultabb a bőröm. Tuti fogok venni újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

InternationalTraveller

2019. május 13.

Kellemes állagú, friss illatú krém. Magában és a szérummal együtt is használtam. Nem rossz, de nem is hidratál jól. Kétszer vettem újra, de többször nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

LolitaLolly

2019. május 1.

A rendkívül szomjas arcbőröm sokszor igényel egy második réteget vagy már eleve többet kell rá kennem, de ezt leszámítva szeretem mert hidratál, beszívódik rögtön, nem képez pattanást -ami nekem a legfontosabb szempont- és finom az illata is. Biztosan van ennél jobb és hidratálóbb arckrém, de egyelőre nem találtam meg és nem is mertem kísérletezni, továbbá ez tényleg jól bevált. Egyébként a márka is szimpatikus számomra és szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

rekav11

2019. január 31.

Nem rossz arckrém, igaz, velem nincs nehéz dolga, mert nem problémás a bőröm, s elvárásom se sok: hidratáljon jól, szívódjon be gyorsan, ne hagyjon zsíros érzést maga után és minél kevesebb kemikáliát tartalmazzon. Ezt kb hozza is, bár van ennél jobb krém, s sajnos tatalmaz szilikont és illatanyagot is (utóbbi mondjuk kellemes, így engem nem zavar).
Egy nagyon-nagyon könnyű krémről beszélünk, biztos van, akinek ez nem elég!!!, az állaga is elég folyós.
Az első felvitel után frászt kaptam, mert nem szívódott be, s úgy oszlott el az arcomon csillogva, mintha vizes lenne a bőröm vagy meleg, folyékony zsírt kentem volna rá, felvitelkor is nagyon csúszós érzés volt, de várva egy percet, újra belemasszíroztam a bőrömbe, s akkor már teljesen beszívódott, újabb egy perc után pedig csak a puha, hidratált bőr maradt, semmi ragacsosság, rossz érzés. Ha vki reggel rohan, s a krém után rögtön sminkelni akar, s 2 perc is számít, az nem fogja szeretni, akinek van 2 perce megvárni, hogy beszívódjon és hidratáltságot adjon, annak ajánlom. (Amúgy a fentiek alapján mégsem mondanám, hogy nehezen beszívódó krém, egyszerűen a magas termálvíztartalom miatt működik úgy, ahogy.)
Ha épp ő van akcióban, akkor szerintem megveszem, de ha nem akciós, akkor biztos nem őt választom, mert se nem "minden mentes", se nem ez adja a legkomfortosabb érzetet, nekem van, hogy reggel számít az a 2 perc, s nem is olcsó. Akkor inkább Bioderma vagy La Roche Posay (ezek vannak vele kb egy kategóriában), nekem összességében azok azért jobban bejönnek.
Talán egy problémásabb bőrű ember mértékadóbb véleményt tudna adni, én most jószívű leszek, s megadom a 4 csillagot.

Update, nem leszek jószívű, sok jobb krém van, ezért módosítom 3 csillagra. Nem rossz, de nem is szuper. Olyan közepes. Nem igazán venném újra. Nagyon talán nagyon nagy akcióban mondjuk féláron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

CeCeDrake

2019. január 29.

Update: hiper gyorsasággal fogyott. Nem szoktam a hidratáló készítményekkel nagyon spórolni, nyakra és dekoltázsra is bőven használom, de ez fogyott eddig talán a leggyorsabban. Lehet, hogy még veszek egyszer ilyet.

Kedvelem a márka termékeit, ki kellett próbálnom ezt a krémet is.
Kellemesen hidratál, szépen beszívódik és nem hagy fura réteget a bőrömön. A hidratáló hatását nem tudom igazság szerint 100%-ban megítélni, mivel használok hialuron szérumot is.
Egy könnyű krém, funkcióját ellátja. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Kedvelem a márka termékeit, ki kellett próbálnom ezt a krémet is.
Egy könnyű krém, funkcióját ellátja. Nekem tetszik.

Lettike77

2019. január 12.

Ezt a krémet ősszel vettem, talán glamour napokon. Mivel már korábban is használtam Uriage terméket (vegyes érzésekkel), de úgy gondoltam, adok még esélyt ennek a márkának. A gyógyszertárban ajánlották a száraz arcbőrömre, mivel nem nagyon voltak hideg napok ősszel, így elég volt ez a termék az arcbőrömnek. A "húúú" hatás sajnos ennél a terméknél is elmaradt, mivel ahogy jöttek a hűvösebb napok, egyre jobban száradt, hámlott a bőröm. Télre ezek miatt nagyon kevés, de nyáron talán újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

madri

2018. szeptember 10.

Én nagyon szeretem ezt a hidratálót, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Jól lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Hidratálók: Butylene Glycol, Diglycerin, Propanediol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Glycerin, Trehalose, Urea, Xylitol, Glucose, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.