Uriage

Ár:   4195 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petoandika, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű, hidratáló összetétele csökkenti a szem környékén a kiszáradás következtében megjelent finom vonalakat. Csökkenti a sötét karikákat és a szem alatti táskákat. Felerősíti a szemkörnyék ragyogását. Használatával a bőr tökéletesen hidratált, felfrissült lesz.

• Uriage termálvízben gazdag összetétele helyreállítja a bőr barriert és újjáépíti a bőr hidrolipid rétegét, hogy gátolja a dehidratációt.
  • Fokozatosan felszabaduló hidratáló összetevői segítségével folyamatosan maximumon tartja az epidermisz hidratáltságát.
  • Regenerálja a bőr hidratáló mechanizmusait.

Hipoallergén, illatmentes.

Kremcica

2017. július 18.

Mint szemkörnyékápoló nem egy nagy eresztés, hidratál kicsit hűsítő de kb ennyi. Viszont én mint szérum használom az arcomra hidratáló alá most nyáron elég. Kicsit fura szaga van, elég mű de viselhető. A többi dologgal amit felkenek nem vesz össze. Elhasználom ha már van de többet vártam tőle, főleg hogy a termékcsalád többi tagja egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

SchmitterBettina

2017. június 21.

Pixibox- ban kaptam . Volt már sokkal jobb szemkörnyék ápolóm, de szerintem ez a fiatalabb korosztálynak való. Ad egy kis hidratálást, ami szerintem a nagy melegben pont elég , de ennyi. A ráncokkal nem kezd semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

mujerconfused

2017. június 14.

Semmi irritációt nem okoz, de sajnos különösebb hatását sem látom. Nagyon könnyű kis krém, jobban esik szemkörnyékre használni mint egy sima hidratálót, de nagyjából ez minden amit rajtam tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Evelyn31

2017. május 5.

Ezzel a termékkel a Pixiboxban találkoztam először.gondoltam,uhhh jó pont kell egy szemkörnyékápoló...Nem tudom,hogyan is kellene hozzáálljak,mert hol látok vmi változást,hidratálást,hol pedig semmit sem...de sajnos többségében úgy keltem fel,hogy a szemem duzzadt maradt :/
Két hétig használtam folyamatosan,lehet több idő kell neki,de sztem ennyi idő elteltével már valamicskét produkálnia kellett volna.Most egy másik szemkörnyék ápolót próbálok majd jövök egy összehasonlító updateel.Addig megadom a 3 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Veee

2017. május 4.

Tényleg hűsítő hatása van, amit nagyon szeretek, mert eléggé fáradtak a szemeim a 8 órás monitor bámulás után. Az illata semleges számomra és a hidratálásával is meg vagyok elégedve (nem egy csodaszer, de nekem még elég :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

SchSzilvia

2017. április 26.

Mostanában elég sok szemkörnyékápolót használtam-használok, ezt Pixiboxban kaptam. Nagyon szeretem az Uriage termékeket, de ettől nem estem hasra. Véleményem szerint ez kissé vékonyka, híg, nem valami tartalmas, nem érzem hogy nagyon sok hatása lenne, de ennek ellenére egyáltalán nem is rossz. Aki csak hidratálgatni szeretné a szemkörnyékét vagy csak odakenni valamit hogy úgy érezze tett valamit a szemkörnyéke bőréért, annak jó lesz; aki érezhető vagy több táplálást szeretne, az ne ezt válassza...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Zsuzsi216

2017. április 12.

Pixiben jutottam hozzá.
Szerintem szuper kis cucc. Könnyen beszívódik és látványosan javít a szem alatti kis karikákon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 12.

Pixiben jutottam hozzá.

bélám

2017. április 9.

Eddig semmi. Nem ad hozzá semmit a kinézetemhez. Viszont szépek az összetevők, ezért hiszek benne, hogy jót tesz nekem.
Amikor ki akarom nyomni a tubusból, mindig "kiköp" egy adagot. Nem must have. Majd jön a frissítés, ha elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

kivike

2017. április 1.

Pixiben kaptam, örültem neki :) Állaga kicsit folyós, vigyázni kell a kinyomásnál, hogy ne sok jöjjön ki belőle. Kellemes, hűsítő érzetet ad, nyárra tökéletes, de télen kevés lesz. Hatását még nem látom, de még csak pár napja használom. Egyelőre 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Glycerin, Trehalose, Urea, Xylitol, Glucose, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Gombaellenes tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.