Uriage

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petoandika, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az Uriage termál szérum a bőr tubusba zárt „termálfürdője”. Revitalizálja a legvízhiányosabb bőrt is és feltölti azt egy különleges, magas koncentrációjú, hármas hatású hidratáló komplex (Uriage termálvíz + H2O Patch + Aquaxyl) segítségével. Uriage Termál krémekkel együtt használva felerősíti azok hidratáló hatását. Használatával a bőr feltöltött, bársonyos, hidratált, revitalizált és ragyogóbb, teltebbnek látszó lesz.

• Uriage termálvízben gazdag összetétele helyreállítja a bőr barriert és újjáépíti a bőr hidrolipid rétegét, hogy gátolja a dehidratációt.
  • Fokozatosan felszabaduló hidratáló összetevői segítségével folyamatosan maximumon tartja az epidermisz hidratáltságát.
  • Regenerálja a bőr hidratáló mechanizmusait.

Doridia

2018. január 16.

Az első ami beugrik róla, hogy nagyon illatos. Alapvetően az illatmentes termékeket preferálom de igazából csak ebbe tudok belekötni. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Nem mondom, hogy éveket fiatalodtam a használatával, de helye van a rutinomban mert hiányozna amit a bőrömmel tesz. Amíg nem találok olcsóbb alternatívát addig marad de sajnos az ára nálam is érzékeny pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

monkeygirl

2017. december 1.

Pár hónapja használom ezt a terméket, és az egyik kedvencem lett. A tetején található pumpa segítségével pont annyi krémet tudok felvinni az arcomra, amennyi épp elegendő. Alapos arctisztítást követően szoktam az alkalmazni. Nagyon hamar beszívódik, nem hagy egyáltalán zsíros érzetet. Egyetlen negatívumot tudnék felhozni, az pedig az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

barbwire

2017. október 18.

Nagy kedvenc :) Nem az a látványos eredményt hozó kence, hanem szép csendben teszi a dolgát. Arctisztítás után még enyhén nedves bőrre viszem fel, így tudom a legjobban eloszlatni és így szívódik fel a leghatékonyabban. Nagyon kellemes puha tapintású lesz tőle a bőröm és mióta használom a korábban időnként megjelenő száraz foltok sincsenek már. Nyáron még plusz hidratálásra sem volt szüksége a bőrömnek :) Jó pont, hogy kevés is elég belőle, több hónapig kitartott egy tubus, pedig reggel és este is felkentem, és a férjem is használta alkalmanként. Az árát viszont nem szeretem, az ugyanis 5000 Ft körül mozog (patikánként eltérő), ezért igyekszem akciók idején beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

Rien

2017. június 26.

Hamar beszívódik, teszi a dolgát, ahogy írják. Első használatkor figyelmetlen voltam és véletlenül a kezemről valahogyan az egyik szemembe került belőle, ami rögtön bevörösödött. Szóval nem véletlenül van ráírva a figyelmeztetés, hogy a szemkörnyékre ne kerüljön belőle. Az árával nem vagyok elégedett, még akciósan is sokallom, ezért csak négy csillag. Ja és nem 40 ml, ahogyan itt a leírásban van, hanem csak 30.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

kneva

2017. június 23.

Vásárláshoz kaptam 3 ml mintát nagyon helyes kis visszazárható tubusban. A szérum még nincs forgalomban Magyarországon. A francia oldalon fenn van, ott 19 euro az ajánlott fogyasztói ára.
Először is nagyon erős illata van, ugyanaz a bergamottos illat, mint a mosakodó géleknél. Általában szeretem az illatos termékeket, de ezt erősnek találtam. Érzékeny bőrre miért kell erőltetni az illatanyagokat? A bergamott olaj meg amúgy is igazgatja az arra érzékenyek bőrét, különösen ha napra is kimegy az illető.
A másik bajom vele az volt, hogy nem szívódott be és nagyon fényes szilikonos réteget hagyott a bőröm felszínén. Akkor is ha kentem fölé arckrémet. Akkor is ha sminkeltem rá.
Száraz és valóban vízhiányos bőrre jó lehet, olyannak aki nem érzékeny az illatanyagokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

SchmitterBettina

2017. június 21.

A pixiboxban kaptam egy kis utazóméretet belőle.Már akkor is nagyon tetszett, mivel nekem vízhiányos, kombinált bőröm van , nyáron nem visel el semmi nehéz zsíros krémet ! Csodás a szérum, könnyű állaga van, nagyon hamar beszívódik és nem hagy maga után semmi ragacsos érzést. Én éjszakára teszem fel, és reggelre szép tőle a bőröm, nem zsíros .
Azóta már megvettem a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Azóta már megvettem a teljes kiszerelést.

mujerconfused

2017. június 13.

Szintén Pixi, egy szuper szérum, rögtön érezni lehetett a hidratáló hatását. Gyorsan beszívódott és az állaga is remek és könnyű. Sokkal jobbnak érzem mint a hidratáló krémet bár ebben is kicsit sok szerintem a parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Reni39946

2017. április 28.

Nagyon szerettem a pixis mintát. Sokáig éreztem a hatását, gyorsan beszívódott, nagyon kellemes érzetet keltett, puha lett tőle a bőröm. Én is gondolkodom, hogy beszerzek egy normál kiszerelést is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

kfannigirl

2017. április 19.

Ugyanazt mondhatom el róla, mint az előttem szólók. Finom, enyhe illatú, jó rá sminkelni, gyorsan beszívódik, kombinált bőrre elég a hidratálása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Black Fairy

2017. április 4.

Nagyon jó termék, gyorsan beszívódik, nagyon könnyed, szépen lehet rá sminkelni is akár, remek az illata, és a kis minta elég volt egy hétig nekem (nagyon kevés kellett belőle). Az arcom szinte megújult a használata után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Hidratálók: Butylene Glycol, Diglycerin, Propanediol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glycerin, Trehalose, Urea, Glucose, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gombaellenes tartósítószer.