Vademecum

Ár:   299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann, DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. május 16.

Lelőhely:   Rossmann, DM, Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

Összetétele biztosítja a hosszan tartó frissesség érzését. A zselés formula fluort és mikroszemcséket tartalmaz, így biztosítja a fogak hatékony tisztítását, a teljes körű szájhigiéniát, miközben erősíti a fogakat a fogszuvasodással szemben.

kismadár

2014. december 22.

Jó kis fogkrém, jól tisztít, jól habzik, jó az íze, nem teszi érzékennyé a fogaimat. Az ára is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

Jossie

2014. október 14.

Régen használtam Vademecumot, de kísérletezős fajta vagyok, így általában két-háromhavonta váltottam le a beváltat. Nemrégen ezt a típust választottam, és egyszerűen imádom. Néha kissé túl mentolosnak érzem, de csak egy pillanatig, utána egyáltalán nem zavaró, sőt ezt is megszerettem benne. Szerencsére Párom is szereti (bár neki aztán teljesen mindegy :D), szóval szerintem ezentúl ezt fogom venni. Egyébként pedig imádom a színét, szinte élmény vele a fogmosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

BNicol

2014. május 1.

Semmi különöset nem találtam benne. Valami nagyon mentolos fogkrémet szerettem volna, ezért kipróbáltam ezt. Hát csalódott voltam, mert én még közepesen mentolosnak sem mondanám. Az állaga nem rossz, és tisztít is. Egy sima mezei fogkrém. Én a frissebb érzést kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

viktoriacsoke

2014. május 1.

Tetszett, több tubust is elhasználtam, most leváltottam a fehérítős változatára

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 1.

Tetszett, több tubust is elhasználtam, most leváltottam a fehérítős változatára

Ophelia

2013. december 17.

Ezer éve nem volt itthon Vademecum fogkrémünk, kicsit szkeptikus is voltam, mikor anyám ilyet vett, régebben szerintem nem szerettem. De ez nagyon jó, az állaga is kiváló, nagyon jól tisztít, és sokáig friss marad a lehelletem, de fogmosás közben mégsem érzem azt az agresszív, csípő mentolos ízt. Nagyszerű. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

buboka11

2013. november 20.

Jól látom, hogy ez mostmár nem ugyanaz a termék? Más a paszta külleme, és egy kicsit az íze is. Az íze a legjobb amúgy, imádom :) (de korábban jobb volt.) Hatás? Hát, nem tudom, jónak tűnik, de ez hosszú távon derülne ki igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

2013. november 8.

Nekünk is ez a kedvenc fogkrémünk a párommal (bár lehet neki teljesen mindegy milyet veszek) mindig ezt használjuk, szerintem ez a legerősebb fogkrém a piacon mentol tekintetében és ez reggel nagyon jól tud esni, tényleg biztosítja a friss leheletet, még szájvíz nélkül is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

CatLynn

2013. augusztus 28.

Ohh, hát el sem hiszem, hogy én vagyok az első, aki véleményt ír erről a jó kis fogkrémről. Párom és a saját kedvenc fogkrémem, egyszerűen csudijó. Isteni géles állaga és kék színe van. A kék színről tudni kell, hogy optikailag fehéríti a fogakat, szóval mindenkinek csak ajánlani tudom a kékes fogkrémeket, szájvizeket, nomeg a kék árnyalatokat tartalmazó vörös rúzsokat! ;) Icipici szemcsék vannak benne, amiktől nagyon friss érzés marad a számban fogmosás után, amit a fogkrém íze csak megkoronáz, Nagyon sokáig tényleg "fresh" a leheletem. Arra vigyázni kell, hogy a kék foltok nem mutatnak túl jól a fehér mosdókagylókon, illetve a fogkefét is megfoghatják, de én mindig alaposan kiöblítem a kagylót és a fogkefét is, kell egy kis pedáns szokás mindenkinek :) Összességében mindenkinek csak ajánlani tudom, az ára is kiváló, ráadásul most akciós a Rossmannban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1