Vagheggi

Ár:   15 840 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2019. március 12.

Ár:   15 840 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hyaluronsavas extrém mélyhidratáló

Nagyon száraz vagy idősödő bőrre kifejlesztett 24 órás intenzív hidratáló, regeneráló krém, mely folyamatosan biztosítja a bőr nedvességpótlását Este vagy reggel tisztítás után vigyük fel az arc-és a nyak bőrére. Parabén- és paraffinmentes. Bőrgyógyászatilag tesztelt! Nikkel teszt!

Debreczeni

2019. július 10.

Nagyon zsíros krém, felkenés után órákkal is hozzáérek a bőrömhöz és olajfoltos tőle az ujjam. Az illatát pedig elnyomja az utószaga, ami sajnos elég sok krémben érezhető. (gondolom valamelyik összetevő miatt)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

hjuditcrema

2019. március 13.

Kozmetikustól kaptam mintát a termékből. Nagyon tetszett az illata, luxustermék benyomását kelti. Éjszakára kentem csak fel (szérummal kiegészítve), így elég lassan szívta be a bőröm, de jó érzés volt használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 13.

InsideBeauty

2019. március 5.

1 éve találtam rá erre a krémre és a Vagheggi márkára. Felszíni vízhiánnyal küzdöttem, nem voltam elégedett egy krémmel sem, kerestem a tökéletes ápolást. Amióta ezt használom (plusz arctej és tonik) puha és hidratált lett az arcbőröm, megszűnt a szárazság a leghidegebb időben is. Nekem smink alá is tökeletes, imádom az illatát és a parfümériás "luxus" krémeknél nem csak árban jobb... ;) Semmi mást nem használnék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Caicsi

2018. szeptember 15.

Ez a krém maga a csoda. Ezt kb 3 nap használat után ki merem jelenteni.
Tavaly kolléganőmtől megkérdeztem, hogy milyen krémet használ. Ő ajánlotta ezt a márkát. A bőre gyönyörű volt, ragyogott. Akkor még nem éreztem úgy, hogy ezt a krémet az én pénztárcámhoz tervezték. Inkább használtam az olcsóbb árkategóriájú, ismert márkájú arckrémeket, amik semmit sem értek az én bőrömre.
A gyógyszertárban kapható krémek szintén ugyanezt a hatást produkálták. Akkor döntöttem el, hogy ennyi erővel egy drágább krémet is megvehetnék, hátha tényleg használni fog. Így megint elkezdtem gondolkodni a vagheggi márkán és erre a krémre esett a választásom.
B bőröm tizenéves korom óta katasztrofális állapotban volt. A sok smink tönkretette, kiszáradt, darabokban jött le rólam. A legproblémásabb rész az orrom. Mindig hámlik, minden nap. Soha nem volt a bőröm szép és élettel teli. Mindig szürke és fakó. Öregebbnek tűntem a koromnál, ami nem túl jó érzés. Nem túlzom, hogy mióta ezt a krémet használom (3napja)már óriási változásokat tapasztaltam. A Paula's Choice hamlasztója után ezt kentem az arcomra. Valami fantasztikus érzés. Fenséges az illata, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Reggel belenéztem a tükörbe és mintha nem is én lennék. Tiszta egyenletes arcbőr, ami frissnek tűnik. Nem hámlik abszolút a bőröm, ami nagyon boldoggá tesz,mert kb 20 év alatt hasonló eredményt sem értem el semmivel.
Most már tudom hogy nagyon megéri az árát és a legjobb választás volt.
A legcsodálatosabb krém. Egyszerűen tökéletes!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Ez a krém maga a csoda. Ezt kb 3 nap használat után ki merem jelenteni.
Most már tudom hogy nagyon megéri az árát és a legjobb választás volt.
A legcsodálatosabb krém. Egyszerűen tökéletes!!!

hiphoppergirl93

2018. március 26.

Az első professzionális hidratáló krémem. Nagyszerű érzés. 10 éve abban a hitben éltem , hogy mattíttani kell mert nagyon zsíros a bőröm, mint utóbb kiderült felszíni vìzhiányom van . Az arcom kevésbé fénylik ki a nap során az alapozó is szebb. Egyszerűen fantasztikus ez a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

RekaBon

2018. január 22.

Kozmetikustól kaptam a bérletemhez és tökéletes. Már ez a 2. tél, hogy használom, talán a hidratáló hatása már nem oylan jó mint tavaly, de ígyis sokkal jobb mint bármi más amit eddig használtam. Ráadásul a bőröm nagyon nehezen fogad be bármilyen hidratálót Ilcsin kívül, így kisebb csoda hogy ettől nem lettem pici piros pattanásos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Miposhka

2017. május 26.

Kozmetikusnál vettem, ott nem volt ilyen drága, mint ahogy azt itt látom most. Nagyon szeretem, nagyon jó krém, isteni az illata, az állaga szuper, tényleg hidratál, puha lesz tőle a bőröm és hamar be is szívódik. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

BaraB

2017. április 22.

Ha lehetne csillagos 6*ost adnék neki. Nagyon jól hidratál és táplál, könnyen beszívódik és az illata is fantasztikus. Kozmetikusom ajánlotta. Édesanyámmal közösen használjuk. Igazi luxus termék ! :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

dorabaranya

2017. március 20.

Nem ismertem a márkát, a kozmetikusom ajánlotta ezt a krémet, mert télen hajlamos a bőröm kiszáradni.
Tökéletesen hidratál, érezni, hogy feltöltődik tőle az arcbőröm. Nem kelt zsíros érzetet, és pattanásaim sem lesznek tőle...az illata csodálatos! Szerintem nem korfüggő!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

bendzsike84

2017. január 10.

Csodakrém, superlativusokban lehet csak beszélni róla :) illata fantasztikus, hatása zseniális. Kicsit sok a piros az összetevőiben, de bánja a fene, ha ilyen jól bánik az arcommal :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, PEG-6, Propylene Glycol, Lactic Acid, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.