Vagheggi

Ár:   8910 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: huguka, Módosítva: 2019. március 31.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Növényi kivonatokból nyert Hydra Plus Complex  felhasználásával készült Rehydra nappali krém, mely kölönlegesen gyengéd, visszaadja a bőr hidratáltságát és frisseségét, így azonnal kellemes érzést nyújt.

InsideBeauty

2019. március 5.

1 éve találtam rá erre a krémre és a Vagheggi márkára. Felszíni vízhiánnyal küzdöttem, nem voltam elégedett egy krémmel sem, kerestem a tökéletes ápolást. Amióta ezt használom (plusz arctej és tonik) puha és hidratált lett az arcbőröm, megszűnt a szárazság a leghidegebb időben is. Nekem smink alá is tökeletes, imádom az illatát és a parfümériás "luxus" krémeknél nem csak árban jobb... ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

nikiiabel

2017. december 7.

Kozmetikusom Vagheggi termékkel dogozik. Én nagyon szeretem ezt a krémet igaz az én zsíros bőrömne nem jó mert a smink lecsúszik róla de ha otthon vagyok és nem kenek fel sminket akkor ezzel szoktam hidratálni az arcomat. Imádom az illatát is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

asztromélia

2016. október 13.

Mintához volt szerencsém, bár olyan nagy szerencsének nem nevezném.
Kombinált bőrre szerintem nem való, nappalra semmiképpen, mert nagyon csillog. Iszonyú illatos, jobban mondva szagos.
És mi az hogy a szemkörnyéket hagyjuk ki? Ebben mondjuk igazuk van, mert én bekentem ott is és csípte a bőröm. Mikor ez elmúlt a szememet csípte és folyt a könnyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

Mintához volt szerencsém, bár olyan nagy szerencsének nem nevezném.

ercsike76

2014. október 8.

Kozmetikusomtól kaptam én is kipróbálásra, aztán vettem egy adagot. Kb. 1 hónapja kenem reggelente és nagyon tetszik a végeredmény. Úgy hidratál, h közben nincs fényesedés, isteni luxus illata van (ez is fogott meg a kozminál).
Ez egy sűrűbb krém, nem folyós. Azt mondják elég egy borsónyi, én inkább körömnyit használok el reggelente. Nem okozott sem kiütést, sem pirosodást, viszketést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

jaka.timea

2013. október 14.

Kozmetikusom ajánlotta, nekem bevált! Alapvetően normál bőröm van, de a legtöbb krém nem jó a bőrömnek, zsíros, fényes lesz tőle. Ezt a krémet viszont tudom használni a téli napokon napi rendszerességgel is (éjszakára). Az illata finom, a krém könnyű, gyorsan beszívódik, puhább lesz tőle az arcom. Már sokadik tégelyt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

zitsa

2013. október 10.

Két hete használom a krémet, nekem nagyon jót tesz a bőrömnek. Hamar beszívódik, jól hidratál és nagyon tetszik az illata! Egyenlőre nem tapasztaltam semmilyen negatív hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

edina88

2013. április 22.

Sajnos nem rég vettem,gondoltam kipróbálom ,de pár hét után nekem grízek keletkeztek az arcomon,a szem környékén...most ezzel járhatok a kozmetikusomhoz..
köszi....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

köszi....

szappanka

2013. április 2.

hatalmas csalódás ez a krém! a volt kozmetikusom tukmálta rám, hogy ez hűdeha mennyire jó, és én persze bedőltem, mert azt gondoltam, hogy ért hozzá. lótúrót. a száraz, érzékeny bőrömön nem rontott, de nem is javított semmit, holott egy 5000 forint körüli krémtől ennyit azért elvártam volna. felkenni nagyon jó, mert finom illata van, könnyű, púderszerű textúrájú, és nagyon hamar beszívódik. viszont amikor feltöltöttem a krémet, és megláttam a pöttyöket, rögtön új krémet kezdtem keresni, mert hogy én ezt többet nem kenném még a talpamra sem, az is biztos... elkeserítő, hogy ez egy "phytocosmetici" vagyis növényi kozmetikum. egy fele ennyibe kerülő krémmel is ezerszer jobban jártam volna... ha lenne, 0 pontot jelölnék be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

huguka

2012. szeptember 24.

Nem a legjobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Nem a legjobb választás.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol, Biosaccharide Gum-1, Lactic Acid, Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.