Vagheggi

Ár:   6585 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: kriszti8, az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló hatású tonik, puhává és selymessé teszi a száraz bőrt. Aktív növényi kivonatai segítik a bőr hidratáltságát a legoptimálisabb szinten tartani.

Főbb hatóanyagok:Hydra Plus Komplex (Hialuron sav, ximenin sav, fehér mályva, bioszaharidok, karité vaj) hamamelisz. Parabénmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Rebeka528

2020. január 22.

Szuper tonik!
Már a másodikat használom belőle és nagyon jó tonik! Nem szárít mégis nagyon jól tisztít és kellemes tapintású a bőröm utána és nem mellesleg az illata is kellemes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

Szuper tonik!

InsideBeauty

2019. március 5.

Imádom a termékcsaládot, arctejjel és a nappali krémmel reggel és este együtt használom. Nagyon jól hidratál, megszünteti a húzódó érzést. Soha nem voltam még ennyire elégedett a bőrömmel :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Tamaranna28

2018. július 18.

Nagyon szerettem ezt a tonikot,csak kicsit körülményes a beszerzése. Az illata is nagyon kellemes, és elég jól hidratált. Lefekvés előtt használtam, este. Utána mehet a szérum, vagy krém. Már kettőt használtam el, most a beszerzése miatt másikat vettem, de biztos fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.