Valentino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 19.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Nagypaleva

2022. augusztus 30.

Nagyon az én illatom. A bőrömön nagyon finom és tartós. Citrusos-rózsás a fő vonal, ami száradás után a bőrömön marad. Nekem elsősorban a virágos, rózsás, citromos illatok jók a bőrömön, csak úgy, mint az Omnia Crystalline. Akinek szerintem bejön az Omnia Crystalline, annak lehet ez is tetszeni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 30.

Qwerty

2022. július 26.

Nagyon ismerős, több hasonlót szagoltam már, ebben az illatban semmi meglepetés nincs. Mintha összeborítottak volna két Chanel Chance-et az Eau Fraiche-t és a Eau Tendre-t. Rühellem a pézsmát, ha tudom hogy a feltüntetett jegyek szerint csak az az alap, nem fújom magamra, de nem vészesen sok, végképp nem fejfájdítóan, pedig az olasz divatházak úgy vettem észre szeretik túladagolni. A fragis vélemények alapján túl is adagolták, ami nekem nagyon meglepő volt, mert ebben az illatban alig érzem, holott minden másban könyörtelenül kiszagolom még úgy is, hogy nincs feltüntetve. Mire tisztán érezhető, már gyenge. Azt is írják, hogy párás melegben a legjobb és ma pont ilyen idő volt.
Vicces, hogy három illatjegy van csak feltüntetve, én éreztem benne zöldalmát, vaníliát és és valami lédús gyümölcsöt is, most látom, hogy tényleg több minden van benne. Zöldalma pont nincs, de ki tudja, azok után, hogy rózsát egyáltalán nem éreztem. Leszáradása édes kicsit, a csuklómon bírta vagy 4 órát, amire citrusos illattól nem számítottam. Kellemes volt, a legjobb időben fújhattam magamra, de a horrorpézsmás vélemények miatt nem is merek gondolkodni a beszerzésén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 26.

Szeszi009

2022. július 18.

Ilyet még egy parfümmel se tapasztaltam: a biztosan eredeti parfüm egy kis idő múlva olyan kellemetlen illatú lett,hogy kerestem,hogy minek lehet ilyen szúrós szaga-percek után jöttem rá,hogy a csuklómra fújt sárga (rém)álom az oka. Konkrétan oviskoromból rémlik még a tetőírtó szesz szaga, na pont ilyen rajtam csak nem annyira erős.Papírra fújva még egész jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 18.

Leoka

2022. július 13.

Úgy irigylem akin ez az illat tartós!!! 3 helyről szereztem be mintát , de sajnos max 1 órát bírta rajtam. Pedig gyönyörű friss , elegáns nyári illat lenne! Úgy örültem, hogy végre valami úgy citrusos, hogy nem légfrissítő illat jut róla az eszembe. Az illat nagyon teszik, 5 csillag lenne, de a tartósság sajnos gyenge egyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 13.

xszemyx

2022. július 7.

Komfortillat, szerintem nincs olyan, aki büdösnek gondolná, maximum nem tetszik neki és/vagy nem hordaná, de alapvetően nagyon kellemes, friss citrusos rózsás indítású, édesebb leszáradású, elég jó projektálású, de nagyon gyenge tartósságú, szuper csomagolású parfüm. Engem megvett, vagyis én őt, így úton van egy 100 ml-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 7.

vanillacaramella.sweet

2022. május 29.

Nagyon kellemes, friss-üde, citrusos-rózsás illat, pici fàs-pézsmás leszáradàssal, összességében édes-friss illat, kivàló nyàrra. Jellege miatt kevésbé tartós, de az a pár óra is finom és elegendő, no meg frissíthető.

Nem értem, miért van sok parfüm hiányosan feltöltve, màr rengeteget javíttattam, most ezt is fogom.

Itt most citrom, rózsa, fehér mósusz van a leírásban, de a valódi ez:
Fej: bergamott, licsi, citrom
Szív: pünkösdi rózsa, rózsa
Alap: pézsma, cédrus, vanília.
Kiszerelés: 15, 30, 50, 100ml EDP.
Így azért làtványosabb, hogy nem annyira kevés összetevős és nem tingli-tangli, csupàn nyárra szànt frissesség.

Érdekes,hogy másokon van krémessége, rajtam nincs, a vanília sem emelkedik ki.

A parfüm színe tökéletes hozzà. A Donna Born in Roma nagyobb kedvencem ugyan, imádom, de ez is kellemes és klassz, nálam 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 29.

Itt most citrom, rózsa, fehér mósusz van a leírásban, de a valódi ez:
Fej: bergamott, licsi, citrom
Szív: pünkösdi rózsa, rózsa
Alap: pézsma, cédrus, vanília.
Kiszerelés: 15, 30, 50, 100ml EDP.

Érdekes,hogy másokon van krémessége, rajtam nincs, a vanília sem emelkedik ki.

Szabina_02

2022. április 14.

Nagyon finom, kellemes vagány illata van! Abszolút kedvenc lesz! :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

Nagyon finom, kellemes vagány illata van! Abszolút kedvenc lesz! :))

Bergamo1

2021. december 16.

Notino Discovery-boxban volt egy pici minta ebből, én meg totál rákattantam, annak ellenére, hogy a bőrömről egy óra után úgy elillant, mintha soha ott sem lett volna. Ezen elkeseredve annak a kis mintának a fennmaradó részét ráfújtam a 22-es naptáramra, hátha....nos, TALÁN érezni valamit. De mindezek ellenére két hónap után (közben persze számtalanszor olvastam itt a kommenteket, nézelődtem fragranticán, meg még az Unforgivable woman-el is szemezgettem) végre megrendeltem (nem Notino-ról), meg is jött két nap múlva a maga 50 ml-vel. Egyelőre csak ruhára fújtam még - nem azért, mert nem merem magamra, vagy nem esne jól magamon, de akkora becsben tartom most még, hogy nem fogadnám jól lelkileg, ha ez a verzió sem lenne tartós bőrön :D Nos, ruhán viszont tartós, melegítőfelsőm ujjára fújtam például, két nap múlva elővettem, és csak úgy ontja magából.
Egyébként rájöttem, hogy mire hasonlít az én orrom szerint: Beyonce Rise, csak kevésbé szúrós, de jellegében nekem teljesen ugyanaz.
Egyetértek az egyik előttem szólóval. Az, amit Fragrantica mutat, hogy rózsa, citrom meg pézsma, vagy mi, az bullshit, ennél sokkal-sokkal több dolog van benne. És igen, egyeseknek talán emiatt IS tűnik ez kicsit retró illatnak - mert mostanában nincsenek már ilyen összetett illatok, ráadásul ez ugye nem vaníliával, meg egyéb, jelenleg felkapott alapanyagokkal van tele. De én pont ezt kerestem, és imádom. Úgy nézem, télen-nyáron jól megleszünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 16.

Rha

2021. november 1.

Olcsó parfüm illata, tinikorom illata. Viszont nagyon tartós, reggeltől-estig érezni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

Timi8

2021. szeptember 8.

Nagyon-nagyon-nagyon tetszik!
Hiába, covid òta ròzsa-felhőben ùszom :D
Pár hete Győrben tárgyaltam és konkrétan leszòlìtottam egy vadidegen csajt az utcán, hogy nem ismerkedni akarok de meg kell tudnom az illata nevét 😅... Hála az égnek nem vette rossz néven, sőt! Aranyos volt, sztem jòlesett neki ez a nőtől nőnek dìcséret :)))) Fel voltam készülve vmi kacifántos nevű ùj niche-re de ez volt az 🤷‍♀️ Kellemes meglepetés! Nekem ilyen igazi utánafordulòs, szeleburdi, jòkedv-illat. Stìlusában teljesen Carner Barcelona Ibiza Nights. (Nem ugyanaz az illat de teljesen olyan összhatásù a kompozìciò.) Isteni finom, nyálcsorgatò, modern, bulis, tartòs 😋

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Nagyon-nagyon-nagyon tetszik!
Hiába, covid òta ròzsa-felhőben ùszom :D

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Alcohol, Citral, Cinnamal, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.